Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

No i mysle ze jeszcze bardzo wazna zasada o ktorej nie wspomniano: koniec jezyka za przewodnika. Wszedzie mozna spotkac naszych rodakow i jak sie czegos nie wie podpytac. Uwazam ze nie ma sie co wstydzic pytac bo nikt nie jest alfa i omega zeby wszystko wiedziec. Tak jak napisal poprzednik nie warto cwaniakowac i robic z siebie wielkiego fifarafa bo to do niczego nie prowadzi. Nie jeden jest mocny w gebie ale jak przyjdzie do wykazania sie umiejetnosciami to jest z czego sie posmiac.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Zacytuję mojego kolegę Wojtka: (kto czytał mój temat ten wie) "Adrian, w tej robocie fenomenów NIE MA. Miej wyj..ne i pilnuj roboty i będzie dobrze" ;)

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 paź 2009, 10:09
Posty: 193
Samochód: Mercedes Actros 1845
Lokalizacja: Katowice

Juby tyś mi się nawet nie pochwolił że na forum żeś jest, poczekej ino się spotkomy :D

_________________
TIR
według szefa Transport I Robota
według kierowcy Turystyka I Rekreacja


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2014, 7:19
Posty: 27
Samochód: Citroen C3 Picasso
Lokalizacja: WLKP POS

Zaczynam na dniach robić KW i składać wniosek o KK.
Pomału robię rekonesans w firmach i ofertach.
Mam ten plus, że nie mam noża na gardle i mogę spokojnie sobie szukać, jednak im bardziej w to brnę tym gorzej.
Przykład: pewna spora firma ok. 100 zestawów, obiecują system 2/1 3/1. Po zasięgnięciu informacji od człowieka, który u nich jeździ okazało się że faktycznie przyjmują bez doświadczenia, płacą nieźle, jednak zamiast tygodnia wolnego dają tylko weekend.
Czy wolny tydzień po dwóch trzech tygodniach to fikcja?


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Przecież jeżeli piszą o 2/1 czy 3/1 to chodzi o 2 tygodnie/3 tygodnie w trasie i weekend w domu, a nie tydzień :lol: :lol:

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2014, 7:19
Posty: 27
Samochód: Citroen C3 Picasso
Lokalizacja: WLKP POS

Branża transportowa zaczyna mnie coraz bardziej zaskakiwać w negatywnym tego znaczeniu. Nawet jeśli przyjęło się tak oznaczać "system pracy" to jest to co najmniej nielogiczne. Pytając przypadkowych ludzi 99% odpowie tak jak ja że mowa o tygodniu, jednak jak się okazuje logika poszła w las.


Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

to nie jest fikcja. Moj kumpel jezdzi silosem spozywczym po EU w systemie 2 tyg w trasie i tydzien w domu. Na wypłate nie narzeka bo min 5 tys za to bierze :wink:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2014, 7:19
Posty: 27
Samochód: Citroen C3 Picasso
Lokalizacja: WLKP POS

Tak myślałem, jednak pewna firma właśnie w ten sposób opisuje swoje ogłoszenia dając weekend w domu zamiast tygodnia.
Cóż, czego się nie robi żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych kandydatów.
Gdybym nie miał nikogo mógłbym pracować w ten sposób, jednak posiadanie rodziny zobowiązuje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
to nie jest fikcja. Moj kumpel jezdzi silosem spozywczym po EU w systemie 2 tyg w trasie i tydzien w domu. Na wypłate nie narzeka bo min 5 tys za to bierze :wink:
wypracowanie normatywnych godzin zajmuje ok 2,5tyg w trasie w skali miesiąca i tam gdzie nie płacą nadgodzin tyle powinieneś pracować także system 3/1 (1 to tydzień z dwoma weekendami w domu)nie jest niczym nadzwyczajnym (u dziadów 1 to weekend)

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 maja 2013, 9:48
Posty: 33

Cytuj:
Juby tyś mi się nawet nie pochwolił że na forum żeś jest, poczekej ino się spotkomy :D
... Nie wiedziałem że inni kowale też na forum są :D
od nas to chyba tylko my 2 tu jesteśmy :D

_________________
A - Niema, w planach na przyszły rok
B - 2008
B+E - 2014 C - 2013 C+E - 2014 D - Nieeeeee. KWP - 2014


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: