Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ja jechałem w piątek rano, to było spokojnie, aż się zdziwiłem.
Ciekawi mnie tylko jak się dostali do rajek, bo przecież blisko nie jest i raczej ciężko przejsc niezauważonym.
Francuzi by z chęcią wszystkich zapakowali na statek, byle tylko mieć spokój.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Niezły hardcore. Takiej akcji, to jeszcze nie widziałem. Okazuje się, że jednak można.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Pawełeczek, w takim razie staliśmy o tej samej godzinie w porcie. Biegali koło mojego Dafa. Ja odpływałem o 17:10. ;)

Francuzi podobno grożą zamknięciem portu. :lol:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

A co im da zamknięcie? Emigranci przeniosą się do Dunkierki :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Mi to się wydaje, że francuzi chcą zmusić w jakiś sposób do działań angolów ;)
Ja już od dłuższego czasu staram się na strzała wjeżdżać do UK, jak nie mogę to postój najwyżej w Veurne :)
W środę ktoś na CB mówił, że jechał może z 20km/h i czarnuch wskoczył mu po lusterku za owiewkę :lol:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Francuzi twierdzą, że jesteśmy w Schengen i nie powinno być granicy w ogóle, a jak angole chcąc, to powinna być w Dover. Wtedy w calais nie byłoby takich akcji. Anglicy mówią, że jak czarni będą mieli francuskie paszporty to oni ich wpuszcza bez problemu.
Ciekawe jak to będzie wyglądało w przyszłości, bo jak widać Francuzi nie są w stanie sobie z tym poradzić.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Mam pytanie odnosnie promu:

1. Jak jedziecie w trase do UK to juz wczesniej macie ustalone kiedy prom i o której?
2. Ja zamierzam jechac osobówką i chciałbym kupić wcześniej bilet ale kompletnie nie wiem o której będę w Calais co jesli sie spoznie na prom? A może sa jakies bilety wazne na cały dzien?
3. Czy duze sa róznice cenowe przy zakupie bezposrednim biletu juz w Calais - na osobowke, bo z tego co na necie pisza to nawet 2 x drozej moze byc bez rezerwacji?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Jak jedziesz osobówka, to mniej więcej możesz policzyć kiedy będziesz w Calais.
Najlepiej nocą przejechać Niemcy i Holandię, bo tam często zdarzają się korki.
Jak sie spóźnisz, to raczej nikt Ci problemu nie powinien robić, ale z Francuzami różnie bywa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Nie wiem jak z osobowka, ale ja na ciężarówkę bilet mam ważny 3 dni :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 7:40
Posty: 183

Cytuj:
Anglicy mówią, że jak czarni będą mieli francuskie paszporty to oni ich wpuszcza bez problemu.
Ciekawe jak to będzie wyglądało w przyszłości, bo jak widać Francuzi nie są w stanie sobie z tym poradzić.
Te ciapate to chcą tylko przedostać sie do UK, żeby siedzieć na zasiłku.
A później Cameron oczernia polaków, że liczą na ich zasiłki. Ale na nich nie wolno tak powiedzieć, bo zaraz bedzie gadanie o rasizmie.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ledwo się wczoraj zatrzymałem pod sklepem i już mi na dach auta wlazł. Do tego wypadł mi tel jak wychodziłem z auta i wyświetlacz pękł. [wycenzurowano] go, a ten zdziwiony, czemu się denerwuje i mi bajki opowiada, że on ma rodzinę w Anglii.
Każdego znalezionego ciapatego w aucie powinno być można bezkarnie sklepać, to może wtedy by się dwa razy zastanowili przed wejściem.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Cytuj:
I co ci idioci osiągnęli? Weszli do portu i... sprawa się rypła, bo nie ma dalszych opcji.
Cytuj:
Francuzi twierdzą, że jesteśmy w Schengen i nie powinno być granicy w ogóle, a jak angole chcąc, to powinna być w Dover.
UK chyba jednak nie jest w Schengen. A poza tym, Schengen, czy nie, te brudasy są i tak spoza Unii i nie powinni być na terenie żadnego kraju unijnego. Więc to problem Franków, że brudasy są na ich terenie. Deportacja do ich krajów powinna załatwić sprawę na dłużej. Jeden samolot miesięcznie w kierunku Afryki wiele by pomógł.

Jednak wolę Dunkierkę. Nie byłem w Calais, ale też nie zamierzam. A przynajmniej jest spokojniej.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Chyba policja francuska zaczęła coś działać 8)
Miałem niestety przyjemność pauzowania we wtorek na plaży i na prawdę mocno się zdziwiłem, bo całą noc policja jeździła po plaży i co rusz wywoziła ciapków ;) Sukces chyba był, bo nie miałem nikogo ;)
Sporo mundurowych było, ja bym ustawił po dwóch co 30m. wzdłuż płotu i na prawdę było by tam bezpiecznie :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dwa razy jechałem w tym tygodniu do Anglii i w Calais pusto, żadnych ciapatych. W zeszłym tygodniu było dużo policji wokół portu i chodzili z psami i sprawdzali też ten pociąg co stoi po prawej stronie przy wyjeździe z Calais.
We wtorek jak rano leciałem do portu, jeszcze ciemno było, to widziałem plagę ciapatych jak łazili między ciężarówkami na stacji i parkingu Total, a to 60 km od portu jest.
Ponoć teraz przenieśli się dalej od portu.

Pzdr


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Panie i Panowie, jak tam idą przeprawy ? :mrgreen:
W poniedziałek miałem szczęście, w Calais do portu wjechałem o 13tej i bilet na P&O dostałem 15:25 :) Ale to co się działo w środę w Dover przeszło moje oczekiwania :lol: Stałem w korku 53km od portu :D Przebicie się zajęło mi 8h 8) Ale pocieszałem się tym, że ktoś krzyknął około 21ej, że czeka na kolej od 9tej rano i zrobił 6km :shock:
Po zjeździe w Dunkierce szok numer dwa :D A w poniedziałek trzeba znowu tam wrócić, będzie ciekawie :wink:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dziś w Dover też nie ciekawie. Korek zaczyna się przed Maidstone. Na pasie awaryjnym kierowcy pauzy kręcą.

Wysłane z mojego GT-I9300


To co tam się z tymi przeprawami dzieje? Wina DFDS-a, czy może przez ten pożar w Euro-Tunelu?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Pożar to już historia. Teraz jest zerwana trakcja w tunelu.
Przez to porobiły się kolejki, bo tylko 3 pociągi jeżdżą ponoć.
W porcie promy są na bieżąco, ale przez awarie tunelu spadła przepustowość.
Od 8 zjazdu autostrada jest zamknięta i jest jedna kolejka na prom i tunel.
Pozniej rozdzielają i na prawy pas idzie prom, na lewy tunel. Tak sytuacja wygląda do zjazdu na Folkestone. Od tamtąd autostrada jest otwarta i do portu leci się bezpośrednio, bo policja puszcza określoną liczbę aut.
W porcie idzie na bieżąco.
Mi dziś dojazd do poru zajął 9h, później oczekiwanie na prom, przeprawa i w sumie wyjdzie 15h.
Na weekend tunel ma być zamknięty, to dopiero będzie się działo.

Wysłane z mojego GT-I9300


Ja pierd... to ładne jaja. Jak nie urok to przemarsz wojsk. A co do zerwanej trakcji - czyżby nasi złomiarze maczali w tym palce :twisted: :?:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: