Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Jak to czytam to masakra, dzięki Bogu mi dali Hoek, ale powrót mnie czeka zapewne przez Dover wtorek/środa. :?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Na weekend tunel ma być zamknięty, to pewnie ogarną.

Wysłane z mojego GT-I9300


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

A ja słyszałem, że parę promów jest na przeglądzie/w remoncie i dlatego tak się dzieje ;)
Cytuj:
Jak to czytam to masakra, dzięki Bogu mi dali Hoek, ale powrót mnie czeka zapewne przez Dover wtorek/środa. :?
Taka ciekawostka :mrgreen:
W poniedziałek do portu Calais wjechała ciężarówka i na radiu kierowca krzyczy, że ma w SMSie napisane "Hoek-Harwich" i nie wie co to nazwa promu... ktoś go szybko wyleczył, że pomylił porty :P


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

W Dfds 2 promy poszły do przeglądu. Przez to tylko u nich były opóźnienia. Ale przez sytuację z pociągiem sprawa teraz wygląda tak jak napisałem.

Wysłane z mojego GT-I9300


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
W poniedziałek do portu Calais wjechała ciężarówka i na radiu kierowca krzyczy, że ma w SMSie napisane "Hoek-Harwich" i nie wie co to nazwa promu... ktoś go szybko wyleczył, że pomylił porty :P
To gość miał cieplutko, pewnie się na Hoek'a spóźnił.
Ja właśnie wjechałem na prom, nie widzę żeby był jakiś większy ruch spowodowany sytuacją w Calais.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
W Dfds 2 promy poszły do przeglądu. Przez to tylko u nich były opóźnienia. Ale przez sytuację z pociągiem sprawa teraz wygląda tak jak napisałem.

Wysłane z mojego GT-I9300
i tak ma być do końca stycznia

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Mam nadzieję, że trakcję ogarną na weekend i trochę sie polepszy. Jadę do UK chyba we wtorek, to dam znać jak sytuacja wygląda.
Wczoraj jak zjeżdżałem z promu w Calais, to kolejka na prom zaczynała się na na autostradzie przed portem, więc nie było tak źlejak w UK.
Druga sprawa, że prom płynął 1.15 zamiast 2h, dzięki czemu nie musiałem przeginać tacho.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Ja będę próbował się przedostać do UK w poniedziałek koło południa lub w nocy z poniedziałku na wtorek... ciekawe :twisted:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ojciec płynął dzisiaj popołudniu z Calais to mówił, że było ok. W Dover jedynie policja, gdzieś osobówki kierowała na landówki chyba, ale ogólnie na luzie. W Calais nawet paciatych nie było.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Może się w końcu unormuje. Wczoraj jak w Calais zjeżdżałem o 18.30, to ciapaci po autostradzie biegali.
Taka sytuacja jak była wczoraj nie jest na rękę kierowcą,ale również brytyjskiemu rządowi.
Wczoraj na Cb można było usłyszeć naszą polską przypadóść, czyli narzekanie na wszystko.
Korek? Żle, bo jeb*na wyspa. Według mnie cała akcja była zorganizowana dość fajnie.
Jak rozdzielili nas na 2 pasy, jeden na prom, drugi na kolej i środkiem jeździła policja i przesuwała ciężarówki jak najbliżej poprzednika (podobnie jak w porcie) żeby skrócić kolejkę i nie było potrzeby zamykania kolejnego zjazdu, to oczywiście na cb słuchy, że o psi włos przesuwają :oops:
Jako naród mamy [wycenzurowano] mentalność i nie wiem ile jeszcze minie pokoleń żeby to zmienić?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Ojciec płynął dzisiaj popołudniu z Calais to mówił, że było ok. W Dover jedynie policja, gdzieś osobówki kierowała na landówki chyba, ale ogólnie na luzie. W Calais nawet paciatych nie było.
A co to są te "Paciate"? Pewnie nawet żadnego na oczy nie widziałeś.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Cytuj:
Ojciec płynął dzisiaj popołudniu z Calais to mówił, że było ok. W Dover jedynie policja, gdzieś osobówki kierowała na landówki chyba, ale ogólnie na luzie. W Calais nawet paciatych nie było.
A co to są te "Paciate"? Pewnie nawet żadnego na oczy nie widziałeś.
Paciaciaków nie znasz: https://www.youtube.com/watch?v=RCx8IG4Nbts

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ty za to widziałeś wszystko :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

W tym tygodniu poszło jak po maśle 8)
W poniedziałek byłem w Calais po 11ej i dostałem DFDSa na 13:30 :) W środę wieczorem wpadłem do portu Dover od A2ki i obeszło się bez cofania na koniec kolejki jak tydzień temu :twisted: Kolega nie chciał ryzykować i poszedł M20... stał 4,5h :mrgreen:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 paź 2011, 22:05
Posty: 17
GG: 0
Samochód: jest

Panowie jak tam aktualna sytuacja w Calais? Duże kolejki na Eurotunnel?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: