Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 sie 2013, 11:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2012, 21:24
Posty: 42
Lokalizacja: Wrocław

Wiem że są tematy co zabrać w 1 trasę ale tutaj chodzi o inny rodzaj pracy. Praca polega na dowozie towaru (alkoholi) do sklepów na terenie województwa, kilka godzin i do domu, palety, winda, na busie
Pytanie brzmi jak z ubiorem, czy muszę mieć kamizelkę, buty ochronne, długie spodnie? Czy to pikuś, krótkie spodenki, trampki i ogień, najlepiej niech wypowie się ktoś kto tak pracował. Z góry dziękuje
@Edit
Załadunek na jakiejś hurtowni, pewnie rampa


Startuję w poniedziałek

_________________
"Nie jestem zdolna, jestem ofiarą której się chce coś stworzyć, a nie się tylko opie**alać."
~I.O

http://s2.cargotycoon.pl/index.php?acti ... k&id=15206


Post Wysłano: 01 sie 2013, 15:47

Cytuj:
Wiem że są tematy co zabrać w 1 trasę ale tutaj chodzi o inny rodzaj pracy. Praca polega na dowozie towaru (alkoholi) do sklepów na terenie województwa, kilka godzin i do domu, palety, winda, na busie
Pytanie brzmi jak z ubiorem, czy muszę mieć kamizelkę, buty ochronne, długie spodnie? Czy to pikuś, krótkie spodenki, trampki i ogień, najlepiej niech wypowie się ktoś kto tak pracował. Z góry dziękuje
@Edit
Załadunek na jakiejś hurtowni, pewnie rampa


Startuję w poniedziałek
Wiesz, kwestię odzieży powinieneś poruszyć z pracodawcą. A przynajmniej zapytać, czy jest wymagana i jaka. A z tego, co kiedyś się orientowałem, to pracodawca ma obowiązek wyposażenia pracownika w odzież roboczą, jeśli taka jest niezbędna na danym stanowisku; a w przypadku rozładunków to co najmniej obuwie ochronne, nie wspominając już o kamizelce odblaskowej - ta dla własnego bezpieczeństwa.

A pracując w transporcie międzynarodowym na stanowisku kierowcy w jednej z firm pracodawca wyposażył mnie: kamizelka odblaskowa, obuwie ochronne, ubiór drelichowy 2-częściowy, kask, okulary ochronne.
Na podstawie w/w powinieneś, porównując charakter pracy, sam wyciągnąć wnioski, co może Ci być potrzebne.

Niemniej jednak, czytając Twój post, zastanawiam się, czy jesteś świadom zagrożeń, jakie mogą się pojawić na takim stanowisku. A skoro pytasz, to zapewne nie wiesz, więc... hmmm japonki, spodnie typu "bermudki", ażurowa koszulka na ramiączkach, kaszkiet i obowiązkowo ciemne okulary w stylu "dajcie mi spawarkę to będę spawał".

Aczkolwiek pojawia się najważniejsze pytanie: A gdzie szkolenie stanowiskowe i zapoznanie z przepisami BHP na stanowisku pracy :?:

No tak, przepraszam. Zapomniałem. Dziś każdy jest alfą i omegą a pracodawca nie marnuje czasu na takie zbytki jak szkolenie BHP.


Post Wysłano: 01 sie 2013, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Cytuj:

Niemniej jednak, czytając Twój post, zastanawiam się, czy jesteś świadom zagrożeń, jakie mogą się pojawić na takim stanowisku..
A ja myślałem że chodzi Ci o bliski kontakt z alkoholami :D

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: