Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lut 2013, 17:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 7:15
Posty: 17

Witam!
To jest mój pierwszy temat, więc proszę o wyrozumiałość i jak było to przenieść i bez urazy...

Jak w temacie? Jak uczynić wnętrze pojazdu, żeby poczuć się jak w przysłowiowym ,,domu"? Firanki, zasłonki to wszystko wiem, tylko jakie te zasłonki, jaki kolor, gdzie kupić... i co jeszcze? W moim volvo mam wszystko standard i tak jakoś szaro... Raz widziałem na załadunku gościa który miał jakoś ciekawie u siebie zrobione, ale jakoś nie szło z nim się dogadać... wrzucajcie zdjęcia w miarę możliwości :D


Post Wysłano: 24 lut 2013, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Faktycznie trzeba być wyrozumiałym,jeżeli pytasz,z jakim kolorem zasłon będzie przytulnie.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 24 lut 2013, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
tylko jakie te zasłonki, jaki kolor, gdzie kupić... i co jeszcze?
To chyba tobie ma być przytulnie, więc jak my mamy Ci doradzić? Jakby mi się oczojebny róż podobał, to bym sobie zainstalował, ale Ty niekoniecznie, mógłbyś się w tym dobrze czuć, prawda? :mrgreen:

Który materiał - w sumie również rzecz gustu, każdy się nada, taki jaki Tobie się spodoba.
Kolor - j.w
Gdzie kupić - fraza "zasłony/ki Volvo" w wyszukiwarce allegro powinna pomóc, tak mi się zdaje.


Dla jednego przytulnie będzie jak sobie wnętrze kremowe zrobi, drugiemu lepiej będzie w takiej kolorystyce w jakiej ma samochód - poza tym, nie wnikam kto ma jak w domu. Masz w domu "przytulnie", jak to nazwałeś, to zrób tak samo w ciężarówce, jak "przytulność" nie będzie dostępna w formie zasłonek, pokrowców i okryć leżanek na allegro, to szoruj do jakiegoś krawca, powiedz o co Ci chodzi i gitara gra.

Urządź po swojemu, tak jak masz w domu, skoro chcesz mieć jak w domu. Masło maślane.

No chyba, że mieszkasz w kabinie... :idea:

Z drugiej jednak strony...
Możesz też poinstalować różne domowe wyposażenie w kabinie - zamiast fabrycznych foteli daj te z przed telewizora, jak masz sofe, dawaj sofe (najlepiej skórzaną), jak w amerykańskich brykach z lat '40 i '50, Plazmę 50" (koniecznie jak największą, żeby inni zazdrościli, to takie typowo polskie) na tylną ścianę, jak chcesz mieć jak w toalecie to daj włoską terrakotę na boczki drzwi i na tunel, a na miejscu pasażera małą wanne z hydomasażem (polish luxury), a jak chcesz mieć jak w kuchni to jakieś wieszaki na chochelki, zestaw słoiczków na przyprawy, od biedy możesz też spróbować pobawić się w zamontowaniu płyty grzejnej na tunelu - nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące ciepło z silnika. Na stopniach dotnij wycieraczki z napisem "hello!", na drzwiach napisz K+M+B, i półeczkę na buty wpasuj do bocznego schowka.
Przytulnie pełną gębą!

Nie no, żartuję :]

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 18:00 przez wojtas92, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 24 lut 2013, 17:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Polecamy temat kobieta a TIR,strona 31 na dole.Tam możesz zobaczyć,czy na niebiesko,lub różowo będzie przytulnie i wtedy zrób tak.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 24 lut 2013, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Ja ostatnio sprawiłem sobie taki "gadżet".
Obrazek

Teraz to mogę nie wychodzić z kabiny bo domem to aż wieje i w ogóle lepiej śpię. Polecam

A tak poważnie to co byś chciał i ile byś chciał wydać?
Moim skromnym zdaniem pierwszy krok do "przytulności" to dać kabinę do konkretnego prania.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 24 lut 2013, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Cytuj:
Ja ostatnio sprawiłem sobie taki "gadżet".
Teraz to mogę nie wychodzić z kabiny.
Trochę mnie pocieszyłeś,bo siedzę w kabinie a na zewnątrz wali śniegiem.Ma tylko pytanie,kupę można robić,do tego srebrnego,czy do tego z uszczelką ? Żartowałem :)

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 24 lut 2013, 18:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Cytuj:
Ja ostatnio sprawiłem sobie taki "gadżet".
Teraz to mogę nie wychodzić z kabiny.
Trochę mnie pocieszyłeś,bo siedzę w kabinie a na zewnątrz wali śniegiem.Ma tylko pytanie,kupę można robić,do tego srebrnego,czy do tego z uszczelką ? Żartowałem :)
Raczej do tego srebrnego bo po wszystkim zawiązujemy woreczek i siup przez okienko koledze co stoi obok 8) Też oczywiście żartuję choć wcześniej nawet w żarcie nie wpadłem na taki pomysł, ale może komuś się spodoba i zapoda sobie coś w tym stylu 8)

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 24 lut 2013, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Jak uczynić wnętrze pojazdu, żeby poczuć się jak w przysłowiowym ,,domu"?...
spraw se kobitę, ona zrobi Ci porządek w aucie i przede wszystkim w portfelu.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 24 lut 2013, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Cytuj:
Cytuj:
...Jak uczynić wnętrze pojazdu, żeby poczuć się jak w przysłowiowym ,,domu"?...
spraw se kobitę, ona zrobi Ci porządek w portfelu.
Krzysztof,Ty szowinisto,ja nie będę Ciebie bronił,jak tu się zlecą nieliczne babska na tym forum.:)

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 24 lut 2013, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 7:15
Posty: 17

Cytuj:
Cytuj:
...Jak uczynić wnętrze pojazdu, żeby poczuć się jak w przysłowiowym ,,domu"?...
spraw se kobitę, ona zrobi Ci porządek w aucie i przede wszystkim w portfelu.
no niestety żonę mam i wiem jak czyści portfel...

Wracając do tematu...
Jakoś nie podchodzi mi pikowana pseudo skóra na podłodze, która jest według mnie nie praktyczna, czy pokrowce na fotele które się nie trzymają jak trzeba... może rzeczywiście przesadziłem z kolorem itd... ale kompletnie jestem w kropce i nie mam pomysłu więc proszę sarkazm na bok. Może wrzucajcie zdjęcia jak Wy macie w samochodach zrobione?


Post Wysłano: 24 lut 2013, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

Na tunel koniecznie skóra niedźwiedzia polarnego, a zamiast falbanek pazury z łap tychże niedzwiedzi...

_________________
NIE-POMPIARZ


Post Wysłano: 24 lut 2013, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

A skąd mamy wiedzieć co Ty lubisz ???




Ja mam tak bo nie przepadam za przepychem wszystkiego... np. miśków do połowy szyby. Raczej jakieś tylko małe dodatki a reszta jak fabryka dała. A "przytulnie" i tak jest bo zawsze pachnie, świeża pościel i wszystko na swoim miejscu.
Obrazek

Obrazek





Ty możesz zrobić coś w tym stylu...
Obrazek

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 26 lut 2013, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Temat jak na mój gust trochę dziwny, a jednocześnie podobny do np. Jak ubiera się trucker :?: Dla czego tak sądzę każdy z nas ma inny gust, co mi się podoba to innym wcale nie musi i tak jest ze wszystkim. Co do moich samochodów jakie używałem służbowo jak i własnych to nie wprowadzałem żadnych zmian we wnętrzu może oprócz zakładania pokrowców na fotele (ze względu na to że fotel na bokach się snuł) i na początku słownie jednej tabliczki imiennej na środku szyby. Tak że mój styl to full standard powodem takiej sytuacji po części jest to że bardzo często zmieniam pojazdy, a po drugie zależy to od rodzaju pracy (częste wsiadanie wysiadanie, kurz, wnoszenie błota do wnętrza itp.). Pewno wielu z was się nie spodoba co napiszę, ale według mnie układanie sterty maskotek za szybę oraz różnych proporczyków i innych elementów jest bez sensu po pierwsze ograniczają widoczność, zbiera się w nich kurz i wilgoć, oraz wygląda to jak stragan na odpuście. Też zdaję sobie sprawę że inaczej ja paczę na ten temat, a inaczej osoba która spędza po kilka tygodni w kabinie. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 27 lut 2013, 15:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 maja 2012, 17:31
Posty: 125
Samochód: jaki popadnie jaki w rączki wpadnie

Cytuj:
Cytuj:
Z drugiej jednak strony...
Możesz też poinstalować różne domowe wyposażenie w kabinie - zamiast fabrycznych foteli daj te z przed telewizora, jak masz sofe, dawaj sofe (najlepiej skórzaną), jak w amerykańskich brykach z lat '40 i '50, Plazmę 50" (koniecznie jak największą, żeby inni zazdrościli, to takie typowo polskie) na tylną ścianę, jak chcesz mieć jak w toalecie to daj włoską terrakotę na boczki drzwi i na tunel, a na miejscu pasażera małą wanne z hydomasażem (polish luxury), a jak chcesz mieć jak w kuchni to jakieś wieszaki na chochelki, zestaw słoiczków na przyprawy, od biedy możesz też spróbować pobawić się w zamontowaniu płyty grzejnej na tunelu - nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące ciepło z silnika. Na stopniach dotnij wycieraczki z napisem "hello!", na drzwiach napisz K+M+B, i półeczkę na buty wpasuj do bocznego schowka.
Przytulnie pełną gębą!
Haha [wycenzurowano] system :D:D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: