Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 gru 2012, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2012, 18:04
Posty: 3

Witam !

Szukam firmy która dysponuje takimi wyjazdami !

2/1 lub 4/2

Znacie jakie firmy które zatrudnią kierowce na takie wyjazdy ? Będe bardzo wdzięczny !


Post Wysłano: 17 gru 2012, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2012, 11:55
Posty: 54
Samochód: SCANIA,DAF,MERCEDES
Lokalizacja: Pawłowice-Pniówek-Europa

2/1 to chyba już nikt nie jeździ teraz Panie 2 tygodnie to standard i np.weekend w domu więc nie licz na cuda, prędzej 3/1, 4/1... 4/2 można trafic ale nie wiem czy to dla Ciebie wyjdzie na + w skali roku z wypłatą


Post Wysłano: 18 gru 2012, 0:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 18:23
Posty: 102
GG: 9805936
Samochód: Renault Premium
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

To widzę, że niezłą patologia się porobiła. Widzę, że chyba prędzej już do wojska pójdę, niż znajdę pracę 5 dni w trasie, weekend w domu. A co dopiero tu mówić o godziwej wypłacie. :shock:

Chyba zaczynam rozumieć Ojca, czemu skończył jazdę jako kierowca i woli przy łopacie robić.

_________________
MAN TGX XLX 18.440 2015 ;)

17.06.2015 - B


Post Wysłano: 18 gru 2012, 11:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2012, 18:04
Posty: 3

Rozumiem...

A które firmy byście polecili ? Takie gdzie jest najlepiej zarobkowo z 3/1 albo 4/1.
Jestem zainteresowany całą polską. Nie gra roli gdzie ta firma sie znajduje.


Post Wysłano: 18 gru 2012, 11:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sty 2009, 1:40
Posty: 109
GG: 1
Samochód: Scania 124L
Lokalizacja: TOS

Ja jeżdżę 5 dni w tyg i weekend i wszystkie długie weekendy i święta wolne i nawet idzie zarobić. Wczoraj na radiu gościu mówił, że ładuje się w piątek na Hiszpanie i że drugie święta pod rząd w trasie. Od razu bym się z takiej firmy zwolnił.

_________________
PJ wystarczające do prowadzenia zespołu pojazdów.


Post Wysłano: 18 gru 2012, 14:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

Cytuj:
Ja jeżdżę 5 dni w tyg i weekend i wszystkie długie weekendy i święta wolne i nawet idzie zarobić. Wczoraj na radiu gościu mówił, że ładuje się w piątek na Hiszpanie i że drugie święta pod rząd w trasie. Od razu bym się z takiej firmy zwolnił.
Może go w domu nie lubią a może po prostu ciężko pracuje żeby rodzinę utrzymać :roll: Takie czasy.

Firmy godne polecenia nie istnieją a jak już jest gdzieś dobrze to się tam nie dostaniesz.
Możesz spróbować w Transpost z Poznania 3/1 lub w Translog z Komornik 4/1.

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Post Wysłano: 19 gru 2012, 11:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2012, 18:04
Posty: 3

Mariusz9r - A można wiedzieć w jakiej firmie pracujesz ?


Post Wysłano: 24 gru 2012, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
teraz Panie 2 tygodnie to standard i np.weekend w domu więc nie licz na cuda
Na samym tylko slasku liczy sie na takie cuda codziennie i nie ma problemu z firmami ze jestes co weekend w domu, znam jedna firme z wielkopolski gdzie kierowcy jezdzą w systemie 2/2 za normalną kase ale nazwy nie podam :)

co do firmy to Harry Vos, Volter Koops,Alfred Talke,Roos,Heisterkamp,De rooy,Dalessi generalnie praktycznie wiekszosc zachodnich firm otwierajacych w PL oddziały ma takie warunki wyjazdów,

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 gru 2012, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
gdzie kierowcy jezdzą w systemie 2/2 za normalną kase ale nazwy nie podam :)
Bo jestem psem ogrodnika. Jak ja się nie dostałem inni też nie mogą :) Braterstwo wśród kierowców wychodzi:) Panu już podziękujemy:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 24 gru 2012, 23:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Firma jest dość dobrze kojarzona w sieci a nazwa szczescia Tobie Demon i innym nawet w Wigilie nie da wiec można ta kwestie pominąć
pozatym stara dobra zasada mówi ze na forum to nigdy nie mozna zbyt wiele mówic bo nie wiadomo kto to czyta :)

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 gru 2012, 2:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2012, 11:55
Posty: 54
Samochód: SCANIA,DAF,MERCEDES
Lokalizacja: Pawłowice-Pniówek-Europa

2/2? nie powiesz mi że chodzi dwa tyg pracy i dwa tyg.wolnego i dobre zarobki bo w wiele rzeczy jestem w stanie uwierzyc ale nie w taki system z dobrymi wypłatami. To po co zaczynasz temat że znasz taką firmę ale nie podasz? To zachowaj to dla siebie, bo podejście skojarzyło mi się raczej z latami 90-95 kiedy się szło do "piaskownicy" i "mam komputer,ale Ci nie pokażę"
Jeżeli chodzi o śląsk to faktycznie firm tu mnóstwo i można spokojnie trafic na taką gdzie prawie każdy weekend masz w domu...gorzej z zarobkami i podejściem do pracownika.

PS Co do wojska myśl dobra sam się orientowałem w tym temacie,natomiast "nie" jeżeli myślisz iśc tam za kierowce (bo akurat tylko w tym temacie się dopytywałem)...chyba że masz układy i porobisz sobie szkoły wojskowe i wyższe stopnie. Chodzi o to że BARDZO często ostatniego kontraktu przed emeryturą nie przedłużają...to tak mega w skrócie. Druga rzecz ze za około 2tys zł. (przy najniższym stopniu, im wyższy stopień tym lepsze zarobki) raczej ciężko utrzymac rodzinę, dom, samochód itd itd...


Post Wysłano: 25 gru 2012, 10:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
2/2? nie powiesz mi że chodzi dwa tyg pracy i dwa tyg.wolnego i dobre zarobki bo w wiele rzeczy jestem w stanie uwierzyc ale nie w taki system z dobrymi wypłatami. To po co zaczynasz temat że znasz taką firmę ale nie podasz?
Jeżeli chodzi o śląsk to faktycznie firm tu mnóstwo i można spokojnie trafic na taką gdzie prawie każdy weekend masz w domu...gorzej z zarobkami i podejściem do pracownika.
Umówmy sie ze jest to firma "bombala i combala" OK?
nazwy podawac nie mozemy publicznie= status quo
tak jeżdza 2 tygodnie a potem wracaja na 2 tydnie do domu

Co do kolejnej czesci wypowiedzi hmmm chyba mamy(ja,tata,koledzy) ogromne szczescie bo jakos te problemy nas w zupelnie różnych firmach nie dotyczą, towaru do importu/exportu jest od zaje...... wiec sie lata :)

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 26 gru 2012, 1:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2012, 11:55
Posty: 54
Samochód: SCANIA,DAF,MERCEDES
Lokalizacja: Pawłowice-Pniówek-Europa

Mnie do szczęścia nazwa firmy nie jest potrzebna bo mam swoją, chodzi raczej o to ze pewnych rzeczy się nie zaczyna jak nie można skończyc. Zabrac ładunek to nie sztuka dostac za niego dobrą kasę to już większy wyczyn przy tylu firmach i pseudo firmach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: