Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 lis 2012, 10:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2008, 10:39
Posty: 32
GG: 0

Witam, dostałem propozycje pracy i pani powiedziała, że w samochodzie nie ma kurnika kierowca dostaje 50pln na spanie. Pytanie czy jadać po Polsce + Czechy bez problemu znajdę noclegi przy trasie w tej cenie? Pzdr


Post Wysłano: 25 lis 2012, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Pani na pewno chodziło o to, żebyś się glebnął na fotelach, a 50 zł zainkasował. Jawne murzyństwo :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 25 lis 2012, 10:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2008, 10:39
Posty: 32
GG: 0

eee no właśnie rozliczają się na podstawie faktur wystawionych na firmę ;)


Post Wysłano: 25 lis 2012, 11:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

ciężki temat dostać nocleg za 50 zł i do tego jeszcze fakture


Post Wysłano: 25 lis 2012, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

w firmie pracują ludzie na budowach po Polsce i nocleg za 50zł, to jest codzienność, ale odbywa się to tak, że wcześniej kierownik budowy jeździ po okolicy i szuka. jednym słowem za tą cenę nocleg jes możliwy, ale na jedną noc, bez dłuższego szukania i internetu raczej trudne.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 25 lis 2012, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 1:47
Posty: 232
Samochód: 2004 volvo vnl64t300
Lokalizacja: Bychawa

Za 50 zł bedzie ciężko trafić nocleg jeszcze z fakturą , a wręcz nie możliwe każdego dnia w innej lokalizacji. Ja śpię na agroturystyce za 40 a po tygodniu za 40 nocleg plus obiad ale ciągle w tym samym miejscu.


Post Wysłano: 25 lis 2012, 16:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Co do twojego pytania Kolego:
Cytuj:
Pytanie czy jadać po Polsce + Czechy bez problemu znajdę noclegi przy trasie w tej cenie?
Jest to mało realne pamiętam jak latałem dostawczym do 3,5 t około dwa lata temu po kraju (to większość nocek spałem w samochodzie), ale jak spadła temperatura poniżej - 20 (samochód bez ogrzewania postojowego) to ciężko było znaleźć motel w cenie 80 zł nocka z fakturą. To co Kolega Cyryl napisał jest to całkiem inna sytuacja. Z własnego doświadczenia jak działałem w budownictwie to noclegi dało się znaleźć za 30 zł w Warszawie, ale może o warunkach tam panujących nie będę się rozpisywał :( . Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 09 sty 2013, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Szukałem kiedyś pilnie hotelu na Podlasiu w drodze. W Hotelu Alumnat w Tykocinie udało się wykimać parę godzin za 50zł z fakturką, ale można to nazwać szczęściem. Wszystkie inne hotele mnie wyśmiały i powiedziały, że poniżej 100zł nie ma szans. W jednym tylko zaśpiewali 80 ale i tak nie miałem na to środków od firmy.

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Post Wysłano: 09 sty 2013, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

cena noclegu na gospodarstwach agroturystycznych przeważnie jest poniżej 50 złotych, tylko musisz sobie zadać pytanie: czy uprawiasz turystykę, czy zajmujesz się transportem?

można znaleźć nocleg za powiedzmy 30zł, ale szukanie i dojazd będzie kosztował też 30zł.
czy towar ma dojechać z punktu A do B najkrótszą drogą, czy z Kolbergiem (XIX-wieczny badacz kultury ludowej) po kraju wałęsać się po wioskach i odludziach szukając po gospodarstwach agroturystycznych Janków Muzykantów.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 09 sty 2013, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2012, 21:24
Posty: 42
Lokalizacja: Wrocław

We Wrocławiu dostaniesz nocleg już za 28 zł, w pokoju z 10 innymi osobami, nigdy nie wiesz na kogo trafisz, już bym wolał kimać na fotelach

_________________
"Nie jestem zdolna, jestem ofiarą której się chce coś stworzyć, a nie się tylko opie**alać."
~I.O

http://s2.cargotycoon.pl/index.php?acti ... k&id=15206


Post Wysłano: 09 sty 2013, 18:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
We Wrocławiu dostaniesz nocleg już za 28 zł, w pokoju z 10 innymi osobami, nigdy nie wiesz na kogo trafisz...
na tym chyba polega cały urok takich noclegów.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 02 mar 2013, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Wątpię. My w firmie nocujemy w hotelach i zazwyczaj wychodzi około 120 zł za osobę. Są wyjątki jak np nocleg u zaprzyjaźnionych ludzi w Kielcach 25zł bądź hotel robotniczy w Gliwicach 60 zł osoba. Jeśli ktoś bardzo będzie szukał to pewnie znajdzie.

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 02 mar 2013, 17:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Wątpię. My w firmie nocujemy w hotelach i zazwyczaj wychodzi około 120 zł za osobę. Są wyjątki jak np nocleg u zaprzyjaźnionych ludzi w Kielcach 25zł bądź hotel robotniczy w Gliwicach 60 zł osoba. Jeśli ktoś bardzo będzie szukał to pewnie znajdzie.
masz rację, jeżdżąc na stałe trasy można znaleźć, ale wożąc co popadnie w nowe miejsca raczej to mało realne, chyba że praca polega na szukaniu taniego noclegu, a nie na transporcie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: