Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lis 2012, 10:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2009, 21:10
Posty: 58
GG: 0

Witam. Koledzy mam takie pytanko jeżdżę solóweczką z chłodnią. Paka podzielona jest na dwie komory jedna +2 druga -18. Obsługuję stała trasę 160 km w jedną stronę, czyli jakieś 2,30min jazdy. Moje pytanie brzmi czy jeśli agregat osiągnie żądane temperatury to czy mogę go wyłączać i po pewnym czasie, jeśli temp spadnie zbyt nisko znowu go włączyć czy bardziej zdrową praktyką dla agregatu będzie nie wyłączanie go? Dodam, że jest ustawiony jakiś automatyczny program, który po osiągnieciu temp -20 zaczyna się jak by ogrzewać (pojawia się symbol słoneczka na wyświetlaczu) po czy przy temp. ok. -15 znowu zaczyna schładzać komorę. Agregat jest zanotti, ale jaki model to niestety nie wiem:)


Post Wysłano: 04 lis 2012, 12:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

Masz ustawioną ciągłą pracę. Przestaw na cykle i sam będzie się włączał i wyłączał. Jak? Zapytaj kolegów bo z takim wynalazkiem nie jeździłem. Nie próbuj sam wyłączac bo w razie problemów z ładunkiem to TY będziesz z własnej kieszeni płacił.

Ewentualnie zrób zdjęcie panelu sterującego to się ogarnie temat.


Post Wysłano: 04 lis 2012, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2009, 21:10
Posty: 58
GG: 0

Ewentualnie jest możliwość manualnego ustawienia prędkości chłodzenie, włączania i wyłączania agregatu. Zastanawia mnie czy jeśli mam ustawiony automatyczny program to czy można agregat manualnie wyłączać czy to w żaden sposób mu nie zaszkodzi? Jutro zrobię zdjęcia panelu sterującego.


Post Wysłano: 07 lis 2012, 17:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2009, 21:10
Posty: 58
GG: 0

Oto zdjęcia panelu sterującego Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Ostatnio zmieniony 08 lis 2012, 10:09 przez Lukassz, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmniejsz zdjęcie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: