Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 wrz 2012, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 wrz 2012, 22:57
Posty: 9
Samochód: NISSAN

Witam

Za miesiąc mam trasę ze Stockholmu do Czarnogóry, a że Szwecję mam ogarniętą i będę jechał przez PL to mam parę pytań odnośnie w/w wymienionej trasy. Czy jest ktoś kto jeździ, jeździł bądź wie którędy najlepiej jechać. Mianowicie chodzi mi o trasę jak najbardziej płaską tzn chciałbym ominąć jak najwięcej gór( głownie chodzi o spalanie i dziwne humory mojego auta z grzejącym się czasem silnikiem). Jakie opłaty i gdzie za auto do 3,5T a jakie za solówkę DMC 12T ??? Gdzie bezpiecznie można przenocować w aucie? jakich stacji unikać? których dróg unikać? trzymać się autostrad czy spokojnie jechać po "landówkach" co powinienem mieć prócz standardowego Polskiego wyposażenia czego mogą zażądać np Serbowie czy Chorwaci?

Każda rada się przyda...

PS

a może olać PL (bo mam taka możliwość) i jechać przez Niemcy ??? tylko z tego co patrze to tamtędy chyba najwyższe góry...


Post Wysłano: 10 wrz 2012, 7:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 wrz 2012, 22:57
Posty: 9
Samochód: NISSAN

Na prawdę nie ma nikogo na forum kto był w tam tych okolicach dużym autem? nikt nikogo nie za i nic nie wie? w tak układzie gdzie szukać informacji?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: