Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

witam
mam takie pytanie do obeznanych w temacie ile mozna zarobic jezdzac dajmy na to w UK na zestawie znajac dobrze jezyk.
chodzi mi o to ze wyjezdzam do Anglii znam dobrze język i zatrudniam sie w angielskiej firmie bez zadnych polskich posrednikow. Znajomy kolegi jezdzi i podobno wyciaga od 4-5 tyś funtów...


Rozmawiałem z polskim kierowcą zestawu w Anglii. Jeździł chłodnią. Codziennie w domu, jazda tylko w nocy. Zarabiał 1800 - 2200 funtów miesięcznie. Myślę, że wszystko zależy od firmy i warunków jakie sobie wynegocjujesz.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Znajomy kolegi jezdzi i podobno wyciaga od 4-5 tyś funtów...
to albo nie śpi wcale :lol: albo zanim ta informacja dotarła do ciebie to każdy coś dołożył :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 maja 2012, 23:16
Posty: 14
Samochód: skradziony
Lokalizacja: Wrocław

Kolega jeździ na śmieciarce.
Wyjechał 6 lat temu z gołym "C", na miejscu nie robił nawet CPC.
Praca w nocki blisko domu, tak więc robi po sąsiedzku i śpi u siebie, oraz weekendy wolne.

Zarabia ~2000 funtów

A do pracy dojeżdża BMW E60 550i :lol:

_________________
B/BE/C/CE/KW/KK


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Witam
Średnio kierowca zarabia 8-11 funtów na godzine, zależy od firmy i autka czy solówka czy zestawi jakie trasy, wiecej może otrzymać kierowca ADR (cysterna, paliwa) lecz tu przyjmują z doświadczeniem minimum 4-5 lat wtedy koło 14 funtów powinien wziąść choć to różnie jest (czyli tygodniówka jakieś 450 funtów na ręke) troszke na overtimie dorobisz i 2 tys. funtów jest, dodam że sporo polaków można spotkać za kierownicą w angielskich firmach. Uznają polskie KW no i wymóg karta kierowcy, ciężko spotkać już samochód na tarczki.

pozdrawiam

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

no z tego co wiem to smiga na okraglo a spi w aucie.. i jak to jest z tymi papierami trzeba konczyc tam jeszcze jakies dodatkowe kursy? Slyszalem ze trzeba tam zdawac drugi raz prawo jazdy? Mowisz ze KW uznają no to moze tyle dobrze.


Musisz wymienić prawo jazdy na angielskie. Na polskim można jeździć, ale pracodawcy żądają angielskiego, ponieważ wtedy płacą mniejsze ubezpieczenie.

K.W. jest uznawana - dostaje się CPC card.

Karta kierowcy może być polska i nie trzeba wymieniać.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
no z tego co wiem to smiga na okraglo a spi w aucie.. i jak to jest z tymi papierami trzeba konczyc tam jeszcze jakies dodatkowe kursy? Slyszalem ze trzeba tam zdawac drugi raz prawo jazdy? Mowisz ze KW uznają no to moze tyle dobrze.
tylko po co to wszytko??? nie lepiej szukać roboty w NL???? masz bliżej,przyjaźniejsze koszty pobytu,nic nie musisz zmieniać i jak dobrze się zakręcisz to mniej niż w GB nie zarobisz :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: