Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 lip 2012, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2008, 23:53
Posty: 102
GG: 4585677
Lokalizacja: Koszalin

Witam.

W lutym w roku 2011 zostałem zatrzymany we Francji do kontroli. Dostałem mandat na kwotę 750 EURO. Problemem okazał się źle wypisany CMR. Przed wyjazdem zgłaszałem błąd spedytorowi i pytałem czy mam wypisać nowy list, lecz on powiedział, że jest OK i mam jechać. Tak zrobiłem. Pech chciał, że mnie zatrzymali na bramkach w okolicach Amiens. Mandat zapłaciłem na miejscu (firma przelała mi 750 EURO na kartę), nie poczuwałem się do winy. Na szczęście miałem świadka, który potwierdził, że spedytor kazał jechać z błędnie wypisanym CMR'em. Trochę było kłótni przy wypłacie, ale ostatecznie rozliczyłem się z firmą i oczywiście policją i zapomniałem o sprawie.

Dziś odebrałem list od francuskiej policji. Myślałem, że przysłali potwierdzenie zapłaty, ale po wpisaniu tekstu do translatora okazało się, że mam zapłacić 750 EURO. Niestety nie znam języka francuskiego i nie potrafię dokładnie przetłumaczyć treści pisma. Może jest na forum osoba, która potrafi to przetłumaczyć...

Link do zdjęcia


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Translatorem sie nie sugeruj bo na tym sie nie jeden przejechał.Po mojemu to jest potwierdzenei tego, że im zapłaciłeś.

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Skocz do tłumacza nie zapłacisz dużo a będziesz pewny bo różne rzeczy się dzieją. Przykład kupiłem auto w Niemczech zapłaciłem podatek drogowy ale po pewnym czasie przyszło mi pismo że nie zapłaciłem tego podatku i teraz tylko z tym kwitkiem jeździć trzeba bo inaczej mogą być kłopoty no albo do wydziału jechać tam gdzie się rejestrowało auto w Niemczech. ciebie chyba tak jak kolega wyżej przyszło potwierdzenie ale diabeł nie śpi.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: