Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2012, 11:07
Posty: 10

Jakiś czas temu na stronach dotyczących transportu zauważyłem reklamę strony dotyczącej opinii o kierowcach. Co myślicie o takim pomyśle? Osobiście jestem za, bo nie widzę powodów, żeby ukrywać, że ktoś jest złodziejem itp.
http://www.sprawdzkierowce.pl


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Bez mojego podpisu lub wyroku sądowego nie mogą mnie tam umieścić bo to jest naruszenie ustawy o danych osobowych.


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lut 2011, 3:30
Posty: 47

A czy jest jakaś pewność że ktoś nie zostanie pomówiony bezpodstawnie.
Dodatkowo
Jak powiedział poniżej Cyryl,nic z tego nie będzie.Ktoś chce zarobić na
przedsiębiorcach/płaczkach wylewających łzy przez nieuczciwych kiero.
ale jak przyjdzie co do czego to okaże się że łatwiej dokręcić normy paliwowe
niż bulić za nie pewne info :)


Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 12:08 przez petrol, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

bez sensu.
jeżeli ktoś chce zatrudnić kierowcę to wystarczy, pogadać i zadzwonić do poprzedniego/poprzednich pracodawców.

logowanie, pewnie jakaś opłata i już mogę sprawdzić jedną firmę z Dolnego Śląska, oraz zero kierowców.
jak ktoś ma nadmiar czasu, potrzebuje niesprawdzonych i bardzo ubogich informacji - to tak.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Jestem ciekaw jak szybko by były usunięte ze strony dane kierowcy jakby ten wysłał im pozew sądowy.


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2012, 11:07
Posty: 10

Zauważcie, że dane osobowe są ukryte, więc jakie masz podstawy do wysłania pozwu sądowego?


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

czym się martwić? - zainteresowanie jest zerowe.
jak na razie można sprawdzić aż 10 kierowców z całej Polski.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Cytuj:
Zauważcie, że dane osobowe są ukryte, więc jakie masz podstawy do wysłania pozwu sądowego?
Są ukryte, ale po opłaceniu są ujawnione, a z jakiej racji?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2012, 11:07
Posty: 10

A kto powiedział, że po rejestracji są ujawnione? Poczytajcie regulamin.


Post Wysłano: 30 lip 2012, 11:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Nawet numeru telefonu nie podają ani miejscowości jedynie taki pozew można przez internet wysłać choć ja bym najpierw Policje zawiadomił i skontaktował się z adwokatem.
Cytuj:
A kto powiedział, że po rejestracji są ujawnione? Poczytajcie regulamin.
Jakby nie były ujawniane to po co ta szopka jest ? Czyli nie da się sprawdzić czy kiero kradnie bo po zalogowaniu widzimy to co przed zalogowaniem ? Czyli nic

To jest dobre :
Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści umieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści zabronione może ponieść odpowiedzialność karną oraz cywilną względem Administratora bądź innych Osób.

No ale w końcu to jest na jego stronie i powinien pilnować co kto pisze.
Według mnie to bezsens jest ponieważ jak nie można sprawdzić kierowcy to jaki sens ma ta strona?


Post Wysłano: 30 lip 2012, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

A mi się wydaje, że kolega Spider ma coś wspólnego z tą stroną i zalogował się na forum tylko po to, żeby jej zrobić reklamę.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 30 lip 2012, 12:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
A mi się wydaje, że kolega Spider ma coś wspólnego z tą stroną i zalogował się na forum tylko po to, żeby jej zrobić reklamę.
Też mi się tak wydaje ale czemu nie zrobi takiego czegoś o nieuczciwych przewoźnikach bo na pewno stado by się znalazło.


Post Wysłano: 30 lip 2012, 12:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lut 2011, 3:30
Posty: 47

Cytuj:
A mi się wydaje, że kolega Spider ma coś wspólnego z tą stroną i zalogował się na forum tylko po to, żeby jej zrobić reklamę.
Ale jajca :lol: :>
Pogratulować uwagi Leszek
Dzień rejestracji kolegi Spidera to 30-07-2012
Chwytaj Pan dalej nieuczciwych kierowców panie Spider-man


Post Wysłano: 30 lip 2012, 15:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Na etransporcie jest zacna baza nieuczciwych przewoźników i zleceniodawców. Na 10 dodanych 10 to szuje i oszuści:)
Tak samo żenująco zabawna będzie ta strona i mam nadzieję że umrze śmiercią naturalną.
Od ścigania nieuczciwych kierowców (czyt. kradnących paliwo) jest policja.

A ci, którzy korzystają z magnesu, łamią przepisy dot. czasu pracy czy prędkości to też w/g rankingu są nieuczciwi?

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 30 lip 2012, 17:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Takie pomysły na pewno nie są w porządku, bo nie da się tych ocen zweryfikować, nie wiadomo kto ocenia. Co innego gdyby opiniujący reprezentował firmę i podpisywał się imieniem i nazwiskiem, póki co, takie opinie
Cytuj:
Alkochol,Alkockol tak powinien nazywac sie ten kierowca. Dowiedzialem sie o nim zapozno o jego nałogu. Pod wplywem alkocholu doprowadził do wypadku. Zniszczyl ciagnik z naczepą oraz towar straty oko 160 000 zł
Pozostawiam raczej bez komentarza...

Są różne strony... np coś w rodzaju "oceń lekarza", tylko to jest ogromne pole do popisu, aby konkurencja obrzucała się błotem.

edit: to po wykupienia opcji, "Firma 43" zamienia się w pełną nazwę i znamy nazwisko opiniującego? To co innego.

Chciałbym jeszcze dodać, że od lat mówi się o właścicielu małego marketu/dużego sklepu, który na dużym telebimie wyświetla wizerunki złodziei, zapisy z monitoringu. Otwarcie przyznaje, że wie, że to niezgodne z prawem, ale musiałby ktoś go najpierw pozwać, a to z oczywistych przyczyn jest mało prawdopodobne.


Post Wysłano: 30 lip 2012, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2012, 11:07
Posty: 10

A kto powiedział, że nie da się weryfikować? Ta strona nie działa w ten sposób, że firmy mogą sobie anonimowo oczerniać pracowników. Jeśli widzisz złą opinię na takiej stronie o kierowcy, którego chcesz zatrudnić to od razu odrzucasz jego kandydaturę, czy raczej piszesz do firmy, która dodała taką opinię, żeby dowiedzieć się czy ma jakieś podstawy, żeby oczerniać danego kierowce?


Post Wysłano: 30 lip 2012, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
A kto powiedział, że nie da się weryfikować? Ta strona nie działa w ten sposób, że firmy mogą sobie anonimowo oczerniać pracowników. Jeśli widzisz złą opinię na takiej stronie o kierowcy, którego chcesz zatrudnić to od razu odrzucasz jego kandydaturę, czy raczej piszesz do firmy, która dodała taką opinię, żeby dowiedzieć się czy ma jakieś podstawy, żeby oczerniać danego kierowce?
To tylko przykład: Ja bym to zrobił inaczej skoro nie jest to anonimowe tzn będę tam i będzie się dało rozpoznać że to ja i przez tą stronę nie dostanę pracy to pierwsze co to się zapytam dlaczego i gdzie to znalazł a pracodawca pewnie powie bo mu to wisi potem pójdę prosto na Policję i nie będę oskarżał firmy która to napisała tylko twój portal potem skoczę do prawnika złoże pozew sądowy i będę się domagał odszkodowania od ciebie a nie od firmy która to napisała i to bardzo dużego :lol:
A co do strony to nie jest wiarodajna bo nawet adresu firmy nie ma , Regonu i telefonu komórkowego i pewnie jest dziełem jakiegoś małolata co nie ma z czasem co robic. Takie strony jak ta nie da się traktować poważnie :!: :!:


Post Wysłano: 30 lip 2012, 19:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Z niezłym rozmachem poszedł ten ktoś, już są reklamy tej ''strony'' na 4trucks.pl.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 30 lip 2012, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2012, 11:07
Posty: 10

Cytuj:

To tylko przykład: Ja bym to zrobił inaczej skoro nie jest to anonimowe tzn będę tam i będzie się dało rozpoznać że to ja i przez tą stronę nie dostanę pracy to pierwsze co to się zapytam dlaczego i gdzie to znalazł a pracodawca pewnie powie bo mu to wisi potem pójdę prosto na Policję i nie będę oskarżał firmy która to napisała tylko twój portal potem skoczę do prawnika złoże pozew sądowy i będę się domagał odszkodowania od ciebie a nie od firmy która to napisała i to bardzo dużego :lol:
Na jakiej podstawie skoro dane osobowe są ukryte na tyle, żeby było to zgodne z ustawą?
Cytuj:
A co do strony to nie jest wiarodajna bo nawet adresu firmy nie ma , Regonu i telefonu komórkowego i pewnie jest dziełem jakiegoś małolata co nie ma z czasem co robic. Takie strony jak ta nie da się traktować poważnie :!: :!:
To, że ty nie widzisz danych tej firmy to nie znaczy, że ich nie ma...


Post Wysłano: 30 lip 2012, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

ale jakiej uczciwości oczekuje pracodawca skoro sam jej nie oferuje w stosunku do kierowcy???(dotyczy większości a nie wszystkich,bo są wyjątki) :idea:
a te wyjątki nie muszą korzystać z takich stron bo tam kierowcy szanują swoje miejsce pracy a nowych przyjmuje się z polecenia a nie z ulicy :idea:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: