Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lip 2012, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2011, 18:28
Posty: 12
GG: 0

Jestem starszy od Ciebie o 3 lata od ponad roku jeżdżę na busach teraz szukam pracy na CE i tak jak przedmówca pisał rozmowa bardzo często nawet nie trwa dłużej niż 3min.
Na początek szukaj byle jakiej pracy nawet na magazynie - bo trochę ogłady Ci się przyda
"Prawo jazdy B i C zdane za pierwszym, więc wiem jakie mam umiejętności..." kolego mój znajomy "tirowiec" stracił prawko za punkty, jeździł 14 lat po międzynarodówce poszedł na egzamin i UWAGA nie zdał :P po twoim rozumowaniu można stwierdzić że jesteś od niego lepszy bo zdałeś za pierwszym.
Troszeczkę przeceniasz samego siebie bo jednak doświadczenia się ma po przejechanych km za kierownicą po ulicy a nie rowerem po placu


Post Wysłano: 28 lip 2012, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2012, 15:35
Posty: 27
GG: 8998106
Samochód: VW
Lokalizacja: Rzeszów/Leżajsk

Kolego umiejętności nic nie maja do zdawania na egzaminie.. na rożnego możesz trafić egzaminatora..
A jeszcze jak masz zabrane prawko to egzaminator wie za co było zabrane i czasami specjalnie cie upierdzieli bo wie ze miałeś zabrane.. a nie daj boże jesli byś miał zabrane za jazdę pod wpływem alkoholu to jakbyś zdał za 3 razem to byś był naprawdę dobry:)


Post Wysłano: 28 lip 2012, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
Kolego umiejętności nic nie maja do zdawania na egzaminie.. na rożnego możesz trafić egzaminatora..
A jeszcze jak masz zabrane prawko to egzaminator wie za co było zabrane i czasami specjalnie cie upierdzieli bo wie ze miałeś zabrane.. a nie daj boże jesli byś miał zabrane za jazdę pod wpływem alkoholu to jakbyś zdał za 3 razem to byś był naprawdę dobry:)
Ja widziałem drivera co kupował godziny i chwalił się co to nie jest a przyszło co do czego to nie umiał zrobić nic na placu co prawda podobno jazda mu szła w miarę ale jak go na placu zobaczyłem to nawet skośnego parkowania nie umiał zrobić. Dodam że z tego co mówił to jeździ zawodowo.

A co do jazdy jak twierdzisz że umiesz jeździć to jak będziesz miał odpowiedni wiek czyli 21 lat to wykup sobie ze 2 godziny na autobusie Setra 215HR albo większym to zobaczysz jak się mylisz:)


Post Wysłano: 29 lip 2012, 10:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2008, 14:48
Posty: 51
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Kolego umiejętności nic nie maja do zdawania na egzaminie.. na rożnego możesz trafić egzaminatora..
A jeszcze jak masz zabrane prawko to egzaminator wie za co było zabrane i czasami specjalnie cie upierdzieli bo wie ze miałeś zabrane.. a nie daj boże jesli byś miał zabrane za jazdę pod wpływem alkoholu to jakbyś zdał za 3 razem to byś był naprawdę dobry:)
Ja widziałem drivera co kupował godziny i chwalił się co to nie jest a przyszło co do czego to nie umiał zrobić nic na placu co prawda podobno jazda mu szła w miarę ale jak go na placu zobaczyłem to nawet skośnego parkowania nie umiał zrobić. Dodam że z tego co mówił to jeździ zawodowo.

A co do jazdy jak twierdzisz że umiesz jeździć to jak będziesz miał odpowiedni wiek czyli 21 lat to wykup sobie ze 2 godziny na autobusie Setra 215HR albo większym to zobaczysz jak się mylisz:)
Z checia bym sie przejechal gdyby byla mozliwosc.
Widze rozmowa zeszla na innym temat..
Co do przeceniania swoich umiejetnosci to nie robie tego. No tak mlody gosc 18 lat to jak on moze umiec jezdzic. I taka wlasnie jest ocena wiekszosci ludzi niestety.
Doswiadczenie zawodowe to juz inna sprawa.


Post Wysłano: 29 lip 2012, 11:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2011, 20:36
Posty: 8
GG: 0

Wszystko zalezy od tego jak rozumiemy pojecia "umiem/potrafie dobrze jezdzic" Mowisz Marcinie, ze pomimo 18 lat potrafoisz jezdzic bo zdales egzamin za pierwszym razem i jezdziles troche po miescie. Czyli według Ciebie umiejetność jazdy polega na czym? Proponuje Ci wsiaść w busa bez nawigacji z samymi mapami i jechać na przykład do Vigo (Hiszpania) landówkami albo ominać górą frejusa w nocy bez nawigacji. Sprawy sobie chyba nie zdajesz kolego co znaczy jazda busem po UE:)


Post Wysłano: 29 lip 2012, 11:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Poczekajmy do zimy i zobaczymy jak sobie kolega poradzi za kierownicą zestawu na oblodzonej drodze, w końcu zdał za pierwszym razem i pozjadał wszystkie rozumy :lol: . Niestety w tym wieku to normalny objaw co to ja nie potrafię itp a potem mamy takie statystyki wypadkowe jak to młody człowiek chciał się pochwalić przed innymi co ten wóz potrafi i co sam umie pokazać na drodze :]

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 29 lip 2012, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
Poczekajmy do zimy i zobaczymy jak sobie kolega poradzi za kierownicą zestawu na oblodzonej drodze, w końcu zdał za pierwszym razem i pozjadał wszystkie rozumy :lol: . Niestety w tym wieku to normalny objaw co to ja nie potrafię itp a potem mamy takie statystyki wypadkowe jak to młody człowiek chciał się pochwalić przed innymi co ten wóz potrafi i co sam umie pokazać na drodze :]
No zima lubi weryfikować takich zawodników :D A zwłaszcza BMW i wyłączony system ESP :D
Na busa nie masz co się brać bo zima przed nami a ty pewnie jeszcze w zimie nie jeździłeś jak jest lód na drodze gdzie łatwo o wypadek bez odpowiedniej wiedzy.Poza tym na autobanie cię za bardzo nie widzę z taką praktyką jak ty masz gdzie prędkości są znacznie większe niż na normalnych drogach w Polsce i możesz źle ocenić odległość i prędkość przy zaczynaniu manewru wyprzedzania i może cię ktoś najechać z tyłu co będzie jechał ponad 200km/h.
A poza tym znam też takiego gościa co zrobił na B prawko i jaki on to nie jest dobry a na początku co wyjechał busem z ładunkiem to skrzynki z jabłkami posortowanymi leżały ale kiero był pełną parą :lol:

Ja cały kurs na CE miałem w zimie w najgorszych śniegach i nie raz było że trzeba odwołać jazdę bo nie było jak zestawem po placu jechać ani jak wyjechać bo droga zasypana :D A już nie wspomnę po górkach pustym jechać bo na ośrodku pękła rura i nie było jak wody zatankować do zbiorników balastowych :D
Powiem ci coś jazda zestawem to pikuś w porównaniu z jazdą Autobusem zwłaszcza tymi długimi (nie przegłubowymi).


Post Wysłano: 29 lip 2012, 16:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2008, 14:48
Posty: 51
GG: 0

Cytuj:
Poczekajmy do zimy i zobaczymy jak sobie kolega poradzi za kierownicą zestawu na oblodzonej drodze, w końcu zdał za pierwszym razem i pozjadał wszystkie rozumy :lol: . Niestety w tym wieku to normalny objaw co to ja nie potrafię itp a potem mamy takie statystyki wypadkowe jak to młody człowiek chciał się pochwalić przed innymi co ten wóz potrafi i co sam umie pokazać na drodze :]
Mistrzu po pierwsze to mnie nie znasz i prosze bez takich komentarzy i porownan do mlodych kierowcow co zdadza prawo jazdy b i po pierwszej jezdzie samochodem juz leza w rowie. Widocznie kolega zalicza wszystkich mlodych kierowcow do takiej grupy.
Nie rozumiem... Pozjadal wszystkie rozumy? Spytac o jakies rady czy cos a tu juz najezdzaja na mlodego goscia.


Post Wysłano: 29 lip 2012, 16:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 18:26
Posty: 254
GG: 117176
Lokalizacja: Ire

Cytuj:
Cytuj:
Poczekajmy do zimy i zobaczymy jak sobie kolega poradzi za kierownicą zestawu na oblodzonej drodze, w końcu zdał za pierwszym razem i pozjadał wszystkie rozumy :lol: . Niestety w tym wieku to normalny objaw co to ja nie potrafię itp a potem mamy takie statystyki wypadkowe jak to młody człowiek chciał się pochwalić przed innymi co ten wóz potrafi i co sam umie pokazać na drodze :]
Mistrzu po pierwsze to mnie nie znasz i prosze bez takich komentarzy i porownan do mlodych kierowcow co zdadza prawo jazdy b i po pierwszej jezdzie samochodem juz leza w rowie. Widocznie kolega zalicza wszystkich mlodych kierowcow do takiej grupy.
Nie rozumiem... Pozjadal wszystkie rozumy? Spytac o jakies rady czy cos a tu juz najezdzaja na mlodego goscia.
Nie obrazaj sie, bo tak to zabrzmialo - jak przechwalki malolata. Ale z drugiej strony takie prawo mlodosci, zeby miec pstro w glowie - doswiadczenie (rowniez zyciowe) przyjdzie z wiekiem, wiec rowniez nie powinno to ruszac tych starszych :) Wiecej luzu panowie :)


Post Wysłano: 29 lip 2012, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Cytuj:
Poczekajmy do zimy i zobaczymy jak sobie kolega poradzi za kierownicą zestawu na oblodzonej drodze, w końcu zdał za pierwszym razem i pozjadał wszystkie rozumy :lol: . Niestety w tym wieku to normalny objaw co to ja nie potrafię itp a potem mamy takie statystyki wypadkowe jak to młody człowiek chciał się pochwalić przed innymi co ten wóz potrafi i co sam umie pokazać na drodze :]
Mistrzu po pierwsze to mnie nie znasz i prosze bez takich komentarzy i porownan do mlodych kierowcow co zdadza prawo jazdy b i po pierwszej jezdzie samochodem juz leza w rowie. Widocznie kolega zalicza wszystkich mlodych kierowcow do takiej grupy.
Nie rozumiem... Pozjadal wszystkie rozumy? Spytac o jakies rady czy cos a tu juz najezdzaja na mlodego goscia.
Po prostu stwierdziłem fakty skoro masz 18 lat i twierdzisz że umiesz jeździć to wybacz. Doświadczenia dostaje się wraz z przejechanymi kilometrami a anie w momencie otrzymania prawo jazdy. Gdzie na kursie uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć :]
Tez w twoim wieku jeździłem samochodami, ciężarówką też. Co innego jeździć gdzieś po pustej drodze czy placu a co innego po naszych pięknych drogach :mrgreen: , gdzie w każdej chwili może ciebie spotkać jakaś nie spodziewana sytuacja.
Po zdaniu prawo jazdy też myślałem ze umiem jeździć, ale pierwsze jazdy samemu zweryfikowały moje umiejętności a zwłaszcza pierwsza trasa ciężarówką z naczepą którą zaczynałem karierę w tym zawodzie, nie wspominając pierwszej zimy za kółkiem ciężarówki

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 19:03 przez MAN, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 29 lip 2012, 17:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Hmmm na moje też trochę przesadzacie. ;) 18 czy 21 dużej różnicy nie ma - jak dla mnie. Ja mam 19 i już jeżdże zestawem, ale nie uważam się za osobe, która wszystko już umie idealnie. Byłem w 3 trasach i miałem problemy jedynie z załadunkami na portach (popieprzone to wszystko), ale dałem rade. Powoli do przodu, byleby bez nerw. ;) Ja aktualnie nie szarżuje też i nie biore przykładu z kierowców, którzy idą na podwójnych ciągłych i na łukach, może nie mam jeszcze takiej "wprawy". :)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 29 lip 2012, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
Hmmm na moje też trochę przesadzacie. ;) 18 czy 21 dużej różnicy nie ma - jak dla mnie. Ja mam 19 i już jeżdże zestawem, ale nie uważam się za osobe, która wszystko już umie idealnie. Byłem w 3 trasach i miałem problemy jedynie z załadunkami na portach (popieprzone to wszystko), ale dałem rade. Powoli do przodu, byleby bez nerw. ;) Ja aktualnie nie szarżuje też i nie biore przykładu z kierowców, którzy idą na podwójnych ciągłych i na łukach, może nie mam jeszcze takiej "wprawy". :)
Z tego co widzę to jeździsz dopiero 9 dzień no chyba że pomyliłeś się z datą KW to wprawy możesz nie mieć.


Post Wysłano: 29 lip 2012, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Chodzi mi o to, że oceniacie każdego jednakowo. Każdy jest inny, a wy myślicie, że jak ktoś jest młodszy od was to najlepiej niech idzie taczkami po placu towar rozwozić... Każdy swoje przeszedł i wie na co go stać. Robicie podobnie jak "warszawiaki" co jak zobaczą, że jakiś kierowca ma wypadek ze swojej winy, to potem każdy gada, że reszta kierowców jest taka sama - zabójcy... Dziwicie sie im, a sami lepsi nie jesteście i tyle.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
Chodzi mi o to, że oceniacie każdego jednakowo. Każdy jest inny, a wy myślicie, że jak ktoś jest młodszy od was to najlepiej niech idzie taczkami po placu towar rozwozić... Każdy swoje przeszedł i wie na co go stać. Robicie podobnie jak "warszawiaki" co jak zobaczą, że jakiś kierowca ma wypadek ze swojej winy, to potem każdy gada, że reszta kierowców jest taka sama - zabójcy... Dziwicie sie im, a sami lepsi nie jesteście i tyle.
My oceniamy po prostu fakty bo skoro kolega nie jeździł nigdy w zimie to po co się teraz pcha w transport zamiast zaczynać w marcu lub w kwietniu a już nie wspomnę że najlepiej w przyszłym roku żeby tą zimę przejeździł.
Tak właśnie oceniamy wszystkich co uważają że umieją wszystko zaraz po egzaminie a to że ma C i robi CE to nie znaczy na pewno że umie jeździć bo ile on godzin lub kilometrów tą ciężarówka zrobił nie mówiąc już o osobowym. Ten instruktor co mnie uczył na CE co 20 lat na ciągnikach z naczepami robił by się go zapytał co on tu robi jakby na C przyszedł w takim wieku. Predyspozycje są różne innym idzie lepiej innym gorzej ale nie mów ni że tak szybko wyczujesz auto jego gabaryty jak kolega myśli bo przez takich jak on są auta rysowane na parkingach.

Pozdro


Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Chodzi mi o to, że oceniacie każdego jednakowo. Każdy jest inny, a wy myślicie, że jak ktoś jest młodszy od was to najlepiej niech idzie taczkami po placu towar rozwozić... Każdy swoje przeszedł i wie na co go stać. Robicie podobnie jak "warszawiaki" co jak zobaczą, że jakiś kierowca ma wypadek ze swojej winy, to potem każdy gada, że reszta kierowców jest taka sama - zabójcy... Dziwicie sie im, a sami lepsi nie jesteście i tyle.
Ja problemu z tego nie robię, chce chłopak jeździć to niech jeździ ciężarówką w wieku 18 lat nikt mu tego nie zabroni. Tylko niech nie wmawia tu że posiadając prawo jazdy od kilku miesięcy potrafi jeździć samochodem a zwłaszcza ciężarowym.
Sam osobiście uważam że to lekkie przegięcie zrobić kat B a za pół roku mieć C+E i jeździć nią zawodowo, gdzie młody człowiek nie obył się z jazdą samochodem osobowym. Ja zrobiłem prawo jazdy C+E w wieku 24 lat a D w wieku 29 lat a do jazdy ciężarówką ciągnęło mnie od szkoły podstawowej.
Dzięki nabytej praktyce na kat C kat D zdałem bez problemu, a na kursie na kat D plac manewrowy zaliczyłem za pierwszym razem jak wsiadłem pierwszy raz do autobusu

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
Cytuj:
Chodzi mi o to, że oceniacie każdego jednakowo. Każdy jest inny, a wy myślicie, że jak ktoś jest młodszy od was to najlepiej niech idzie taczkami po placu towar rozwozić... Każdy swoje przeszedł i wie na co go stać. Robicie podobnie jak "warszawiaki" co jak zobaczą, że jakiś kierowca ma wypadek ze swojej winy, to potem każdy gada, że reszta kierowców jest taka sama - zabójcy... Dziwicie sie im, a sami lepsi nie jesteście i tyle.
Ja problemu z tego nie robię, chce chłopak jeździć to niech jeździ ciężarówką w wieku 18 lat nikt mu tego nie zabroni. Tylko niech nie wmawia tu że posiadając prawo jazdy od kilku miesięcy potrafi jeździć samochodem a zwłaszcza ciężarowym.
Sam osobiście uważam że to lekkie przegięcie zrobić kat B a za pół roku mieć C+E i jeździć nią zawodowo, gdzie młody człowiek nie obył się z jazdą samochodem osobowym. Ja zrobiłem prawo jazdy C+E w wieku 24 lat a D w wieku 29 lat a do jazdy ciężarówką ciągnęło mnie od szkoły podstawowej.
Dzięki nabytej praktyce na kat C kat D zdałem bez problemu, a na kursie na kat D plac manewrowy zaliczyłem za pierwszym razem jak wsiadłem pierwszy raz do autobusu
Ktoś poszedł na kasę i wprowadzili KW pełna od 18 lat i dodali przyśpieszoną od 21. Według mnie kiedyś było dobrze bo było od 21 lat żeby można było pracować na 40t zestawie bo teraz strach że może jechać taki 18 lat i zrobić np. mi krzywdę tzn wjechać we mnie bo obycia nie ma.


Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Damian_DAF nie porównuj się do kolegi marcin13135 gdyż ty robiłeś kat C mając kat B od pięciu lat

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lut 2011, 3:30
Posty: 47

"Sam osobiście uważam że to lekkie przegięcie zrobić kat B a za pół roku mieć C+E i jeździć nią zawodowo, gdzie młody człowiek nie obył się z jazdą samochodem osobowym. Ja zrobiłem prawo jazdy C+E w wieku 24 lat a D w wieku 29 lat a do jazdy ciężarówką ciągnęło mnie od szkoły podstawowej"
To ma sens.
Ja tam bym nawet nie roztrząsał jak i za którym razem kto zdał egzamin.
Najwiarygodniejszym egzaminem samo życie.Jak się człowiek pokopie na
kolanach śniegu pod naczepą,nazakłada/nazdejmuje łańcuchów z kół,jak go wyprzedzi naczepa na oblodzonej drodze,jak spali hamulce na 10 km zjeżdzie -to wtedy może mówić o trakerce.
Ja mam za sobą 10 lat za fajerą ale na tym etapie jeszcze nie jestem.
I jeszcze dodam że to powyższe z całym respektem dla tych co zaczynają.


Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 19:42 przez petrol, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Według mnie kiedyś było dobrze bo było od 21 lat żeby można było pracować na 40t zestawie bo teraz strach że może jechać taki 18 lat i zrobić np. mi krzywdę tzn wjechać we mnie bo obycia nie ma.
Koniec tematu, bo i tak się nie dogadamy. Wypadek może zdarzyć się każdemu i nie ma to rady. Ja również mogę mieć obawy, że wjedziesz we mnie chociaż masz 40 lat. Nie życzę nikomu źle, szczególnie, że są tu sami swoi (robimy to samo), ale niektórzy chcą nas po prostu zrównać z ziemią.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 29 lip 2012, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2010, 18:50
Posty: 110
GG: 6609014
Samochód: MAN L2000 MB 410D
Lokalizacja: Andrychów

Cytuj:
Cytuj:
Według mnie kiedyś było dobrze bo było od 21 lat żeby można było pracować na 40t zestawie bo teraz strach że może jechać taki 18 lat i zrobić np. mi krzywdę tzn wjechać we mnie bo obycia nie ma.
Koniec tematu, bo i tak się nie dogadamy. Wypadek może zdarzyć się każdemu i nie ma to rady. Ja również mogę mieć obawy, że wjedziesz we mnie chociaż masz 40 lat. Nie życzę nikomu źle, szczególnie, że są tu sami swoi (robimy to samo), ale niektórzy chcą nas po prostu zrównać z ziemią.
No wiesz tylko taki co ma np z 5 lat praktyki na B w ciężarówce będzie lepiej wiedział kiedy zahamować żeby nie przywalić w tył komuś niż ten co ma 1 i do tego nie cały rok praktyki na B. Ja tam nie mam 40 lat ani 18 lat ale wiem kiedy wcisnąć hamulec w autobusie żeby wyhamować i żeby został około 1m do auta poprzedzającego tak samo jest z ciężarówka , busem czy nawet osobówka a taki bez praktyki nawet na B może się przeliczyć i znaleść się w twoim bagażniku lub na twojej naczepie. Ja nie jestem uprzedzony jakby coś tylko trzeźwo rozumuje i wiem co młody kiero zaraz po zrobieniu prawka umie a czego nie.

do marcin13135 czytaj i ucz się bo my tu mądre słowa piszemy i wyciągnij wnioski z tego. :!: :!: czy naprawdę jesteś taki dobry czy tylko ci się tak wydaje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: