Strona 6 z 6 [ Posty: 105 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6

Jeśli byłbyś zmuszony do przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy, którą z opcji byś wybrał?
Jazda z kartą w tachografie 34%  34%  [ 45 ]
Jazda bez karty 21%  21%  [ 28 ]
Jazda na cudzej karcie 13%  13%  [ 17 ]
Jazda na magnesie 32%  32%  [ 42 ]
Liczba głosów: 132
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ludzieee macie problem, bierzesz autem jedziesz na OUT-cie i tyle, ani to jazda zarobkowa a tym bardziej jak jest to dopiero zakupione auto to rownie dobrze mogl ci je dostarczyc sprzedawca? dam se reke uciac ze i tak juz ma "nabite" sporo jazdy bez karty w ramach sprzedaży.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wybaczcie za ten odkop ale mam pytanie. Czy można krótkotrwałą jazdę bez karty (dosłownie 2-3 minuty) opisać w jakikolwiek sposób, by można było uniknąć konsekwencji za takie wykroczenie? Nie chodzi tu o ciągłą jazdę bez karty, tylko o zwyczajną sklerozę (konsekwencję pośpiechu), gdzie zapomniałem po sczytaniu karty włożyć ją do tachografu, ujechałem raptem 1-2km i nagle przypomniało mi się, że zapomniałem włożyć karty. Są jakieś szanse czy pozostaje modlić się o to by ktoś się do tego nie doczepił za nadto?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2010, 18:21
Posty: 134
GG: 1
Samochód: Premium 460

Zrób wydruk i daj do podbicia we firmie z opisem że jazda bez karty, przez mechanika, wyjazd z warsztatu.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 11:11
Posty: 301
GG: 0

Cytuj:
Wybaczcie za ten odkop ale mam pytanie. Czy można krótkotrwałą jazdę bez karty (dosłownie 2-3 minuty) opisać w jakikolwiek sposób, by można było uniknąć konsekwencji za takie wykroczenie? Nie chodzi tu o ciągłą jazdę bez karty, tylko o zwyczajną sklerozę (konsekwencję pośpiechu), gdzie zapomniałem po sczytaniu karty włożyć ją do tachografu, ujechałem raptem 1-2km i nagle przypomniało mi się, że zapomniałem włożyć karty. Są jakieś szanse czy pozostaje modlić się o to by ktoś się do tego nie doczepił za nadto?
Zasadniczo, to co Ciebie to obchodzi że ktoś twoim autem bez karty jeździł? :D cieciem przecież na bazie nie jesteś :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

Dokładnie, może to być magazynier co podstawia zestaw np pod rampę. Ty masz wywalone, masz kartę przy dupie, klucze zdane i siedzisz w domu popijając pianę a pauza ci się kręci. Co ciebie obchodzi co się działo z autem. Tobie pauza się zgadza i tyle w temacie

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 6 [ Posty: 105 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: