Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 cze 2012, 11:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Sped- Car Rzeszów

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 25 cze 2012, 2:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2012, 15:35
Posty: 27
GG: 8998106
Samochód: VW
Lokalizacja: Rzeszów/Leżajsk

Cytuj:
Kolego, żartowałem...... mimo, że mamy XXI wiek śmiem zaryzykować stwierdzenie, że stronę ma zdecydowana mniejszość polskich firm. W przypadku firm z jednym, paroma autami, rozumiem. Czasem te firmy mają znacznie więcej aut, a strony tez nie ma. Czym się kierują, nie wiem, ale jakoś funkcjonują i mają ładunki.

Czego Ty oczekujesz? Że wejdziesz na stronę tej firmy, przeczytasz piękne teksty o historii, zobaczysz zdjęcia nowych wozów, a w aktualnościach informacje, że chętnie przyjmą kierowców, a dodatkowym atutem będzie brak doświadczenia? :roll: :mrgreen: Na dole formularz kontaktowy, aby to pracodawca zgłosił się do Ciebie, najlepiej aby przyjechał pod dom swoim flagowym zestawem i złożył Ci ofertę osobiście, proponując wcześniej jazdę próbną :mrgreen:
Nie MARIX ja tego nie oczekuje... Zadałem proste pytanie usłyszałem odpowiedz i dziękuje.. Ja nie lecę na ładne samochody tak jak większość kierowców (bez doświadczenia).. głównie mi chodzi żeby firma była w porządku płaciła w terminie nie przeginała czasu pracy i szanowała jako tako swoich kierowców..
Cytuj:
Od oglądania stron pracy nie dostaniesz.

Rada ode mnie - dzwoń i pytaj, dwa trzy razy w tygodniu do każdej z firm, które wzbudzą Twoje zainteresowanie. Zbliża się sezon urlopowy, może coś trafisz - chociaż specyfika pracy w tym rodzaju transportu jest taka, że urlopy wybiera się w zimie.

Jeśli teraz w sezonie nic nie trafisz, w zimie możesz zapomnieć, zwłaszcza jeśli utrzyma się spadkowa koniunktura na cement.
Tak właśnie zamierzam teraz robić..

Cytuj:
Sped- Car Rzeszów
Dzwoniłem tam kolego i szef jak to mi powiedział (jak narazie nie ma zapotrzebowania na kierowców)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: