Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2012, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Panowie otóż zastanawia mnie jak radzicie sobie z sytuacjami że facet coś proponuje :) może jak sie zachować żeby nie narobić sobie kłopotów

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 26 lut 2012, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

traktować go jak powietrze lub gestem podziękować i zapewniam że uda sie na poszukiwania innego partnera ,a wszelkie kłopoty zaczynają sie gdy reagujemy z agresją (najczęściej po alkoholu) na tego typu zaczepki

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 26 lut 2012, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Wszystko zależy od Twojej postury i tego drugiego. :wink: Czasem nie ma innego wyjścia jak posadzić strzała w morde. Z reguły jednak wystarczy grzecznie odmówić. Znam przypadek jednego gościa 2x2, który jeździł na lini do niemiec i zawsze stawał na tym samym parkingu przy autobanie, raz się przykleiło do niego 2 bardzo upartych i nie miał innego wyjścia jak przywalić. Dalej jeździ i dalej tam staje, parę razy widział tych samych gości ale zachowują już zawsze bezpieczną odległość 20m od niego :lol:
Sytuacje są różne, szczególnie ciężko wybrnąć jeśli nie znasz języka ale udawanie, że nie rozumiesz też czasami pomaga. Jeśli nie jesteś skory do bitki i nie czujesz się na siłach to unikaj parkingów gdzie takie sytuacje się zdarzają. Możesz sobie zakupić glocka wiatrówkę, większość wymięka już na sam widok :mrgreen:


Post Wysłano: 26 lut 2012, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2012, 15:54
Posty: 5

gaz pieprzowy tańsza opcja i w razie użycia mniejsze problemy "prawne" już po niż to co proponował kolega wyżej ;p


Post Wysłano: 26 lut 2012, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Gorzej kiedy taki urażony ped*ł potraktuje cię gazem wspomnianym w innym temacie i gdy będziesz miał chwilowy brak wizji i foni to zerwie ci gwint Obrazek :mrgreen:


Post Wysłano: 27 lut 2012, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2012, 22:37
Posty: 21
GG: 3503771
Samochód: Najlepiej ciężarowy

Powiem wam z własnego doświadczenia w Italii byłem 3 razy i mój pech albo nie pech polegał na tym że za każdym razem miałem problem z panami o innej orientacji seksualnej zawsze wychodziłem z owej sytuacji że udawałem że nie rozumiem jakoś tak zawsze pomagało, od pół roku nie bylem we Włoszech i nie zamierzam sie tam zbytnio wybierać są ciekawsze kraje pozdrawiam


Post Wysłano: 27 lut 2012, 0:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Niewątpliwym plusem całej sytuacji jest to że można dorobić bez brudzenia rąk.

A teraz na poważnie, kolego jumas, zanim zaczniesz dawać takie głupie porady to się zastanów. Nie ma w tym przypadku nic gorszego od agresji. Jeżeli trafimy na takiego człowieka najlepszym rozwiązaniem jest kulturalna odmowa, o ile wiesz co to znaczy. Jakikolwiek przejaw agresji działa tylko i wyłącznie na naszą niekorzyść.

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 27 lut 2012, 8:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Niewątpliwym plusem całej sytuacji jest to że można dorobić bez brudzenia rąk.

A teraz na poważnie, kolego jumas, zanim zaczniesz dawać takie głupie porady to się zastanów. Nie ma w tym przypadku nic gorszego od agresji. Jeżeli trafimy na takiego człowieka najlepszym rozwiązaniem jest kulturalna odmowa, o ile wiesz co to znaczy. Jakikolwiek przejaw agresji działa tylko i wyłącznie na naszą niekorzyść.
Przecież jak się nie czujesz na siłach to nikt Ci nie karze startować do natręta. Jak ktoś nie reaguje na argumenty słowne bądź na nasz brak reakcji to ja nie mam oporów żeby lutnąć w czapę. Dlaczego uważasz, że przejaw agresji działa na naszą niekorzyść ?


Post Wysłano: 27 lut 2012, 9:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Dlatego, że Ty na tym parkingu będziesz stał jeszcze 11 godzin. Taki pedrele dobrze o tym wie, i może wrócić z kolegami. Nie dość, że oni też potrafią lutnąć, to jeszcze możesz zostać zbolcowany.

Bez obrazy oczywiście.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 27 lut 2012, 10:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Po wyjeździ z Thyssena w Krefeldzie, często pauzowałem na Hoxhofe, parking zaraz za 25 zjazdem na
A44 w D, nastęny padalski parking to Dong na A57, zaraz przed A42 Tam było bardzo dużo pedałków, z niemiec jak i z holandii, czasem warowali do późnych godzin nocnych, ale w większości grzecznie siedzieli w autach, i nie byłem świadkiem dziwnych akcji.
Cytuj:
Dlatego, że Ty na tym parkingu będziesz stał jeszcze 11 godzin. Taki pedrele dobrze o tym wie, i może wrócić z kolegami. Nie dość, że oni też potrafią lutnąć, to jeszcze możesz zostać zbolcowany.
Mam podobne zdanie, jak już komuś lutnąć to lepiej palić wrotki w krótkim czasie, bo ciepłe kluchy mogą ci zrobić w nocy odwet.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Dokładnie o to mi chodziło, jeżeli postępujemy kulturalnie taki gościu sobie pójdzie i zapomni o nas, jeżeli mu lutniemy może być problem. Przytoczę taką opowiastkę zasłyszaną na parkingu w Italii. Otóż dwóch braci, dwoma ciężarówkami stanęło na pauzę, podszedł do nich człowiek o innej orientacji, jeden odmówił, zasłonił firanki, a drugi zaczął go popychać i pokazywać obrączkę. Rano gdy ten spokojny się obudził po odsłonięciu firanek zobaczył splądrowane auto krewkiego brata, a jego samego zgwałconego i uduszonego na łóżku. Ogólnie takie opowiastki z parkingów jednym uchem wpuszczam, a drugim wypuszczam, ale w tym przypadku nie mam zamiaru dowiadywać się na własnej skórze czy takie coś jest możliwe. W każdym razie na parkingach gdzie krążyli homo, starałem się nie zwracać na siebie uwagi, nie latać toples wokół auta i jak najszybciej zasłaniałem firanki. Kilka pauz chcąc, nie chcąc przetrwałem na tych parkingach bez żadnych przygód.

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 27 lut 2012, 14:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Przecież jak się nie czujesz na siłach to nikt Ci nie karze startować do natręta. Jak ktoś nie reaguje na argumenty słowne bądź na nasz brak reakcji to ja nie mam oporów żeby lutnąć w czapę.

Ohoho popatrz go jaki kozak. Nie życzę ci, ale uważaj żeby za takie zachowanie ktoś ciebie kiedyś nie lutnął... w tylną część ciała.

Oni nie są agresywni. I tak jak wspomnieli koledzy powyżej. Niezwracanie uwagi jest najlepszym sposobem na tego typu sytuacje.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

@jumas - faceci o których mowa, to tylko niewielki wycinek wszystkich natrętów. Są przecież żebrzące o jedzenie dzieci (jak dasz jedzenie to wyrzucą), są namolne kobiety próbujące Ci coś wcisnąć, są przeróżni domokrążcy chcący sprzedać Ci co tylko się da. Im też będziesz "lutował"? Czasem postraszenie pomaga, ale na takim parkingu to Ty jesteś na obcym terenie, a nie oni i może się dla Ciebie niemiło to skończyć.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 18:17 przez Luka, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 27 lut 2012, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Ohoho popatrz go jaki kozak. Nie życzę ci, ale uważaj żeby za takie zachowanie ktoś ciebie kiedyś nie lutnął... w tylną część ciała.
Nigdy w życiu nikogo nie zaczepiłem. Sam byłem wiele razy zaczepiany przez różnych ludzi a i tak najgorsze są zawsze ćpuny bo nie dość, że nie rozumie odmowy to nawet gdy użyjesz argumentu siłowego to na haju nic sobie z tego nie robi.

Panowie, ja nie jestem żadnym fighterem i do nikogo nie startuję z pięściami bez powodu. Jak odmawiam a ktoś nic sobie z tego nie robi i jeszcze mnie za koszulkę pociąga to czasem trzeba wybrnąć z opresji. Wiem doskonale, że można wpaść w jeszcze większe bagno przez to ale w takim wypadku już lepiej przegiąć czas i przenieść się na inny parking niż ryzykować życiem.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Jeden kierowca we Włoszech opowiadał jak kiedyś podszedł do niego taki pan kochający inaczej z zalotnym uśmieszkiem i tekstem "Romantisimo? :> ". On stanowczo odpowiedział "No, wypier**laj stąd!" i od razu odwrócił się i poszedł w swoją stronę. :mrgreen: No ale ludzie są różni. Jeden spuści głowę i odejdzie, a drugi wróci z kumplami i niemiło się to skończy.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 19:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Taka malutka dygresja...

http://www.youtube.com/watch?v=sHM4K5vRm8c

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 gru 2010, 16:20
Posty: 39
GG: 0
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Myszków [SMY]

Odnośnie postu Bajzla, przez takie sytuacje kierowcy polscy są traktowani jak są... Ale cóż sami sobie zapracowali na to. Kilka takich się pokazało, a zdarza się, że spoko kierowca jest poniżany przez innych...


Post Wysłano: 06 mar 2012, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Sposób na gejaszków prosty, znaczy działa i nie zawodzi.
Jak przyjdzie jakis taki Pan to grzecznie z uśmiechem pokazuje obrączkę i mówię, że nie dziękuję. Zawsze spokojnie odchodzą i nie ma problemów.
A startować z łapami to najgłupsze co może być.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 06 mar 2012, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Dokładnie, nie ma co odpowiadać agresją bo w nocy wróci ich 10 i zrobią z dupy zajezdnię tramwajową.
Ale jak Ci taki piękniś chodzi przed maską z 50€ w zębach i palcem w dupie to czasem nerwy puszczają...


Post Wysłano: 06 mar 2012, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2012, 1:57
Posty: 46

Cytuj:
Popieram. Irek swój chłop.

maaaaamma miiiiiia

_________________
B,C,KW
C+E w trakcie

"Road is my Life"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: