Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lut 2012, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

1400Euro na miesiąc odjąć 200 Euro razy 4 tygodnie w miesiącu wyjdzie Cię 600 Euro...Za takie pieniądze to w PL pojeździsz i dziennie będziesz w domu...

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 10 lut 2012, 19:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2012, 20:02
Posty: 5
GG: 0

Dzięki koledzy napisałem jej pare słów odpisała że jeżeli przyjade zaraz zlożymy webasto a kabine załatwi w cągu miesiąca mieszkanie za 200 eoro miesiecznie . dzieki pozdrawiam krzysztof


Post Wysłano: 10 lut 2012, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

W sierpniu stałem weekend w Niemczech na A9. Niedaleko w jednej rajce stały dwa Mercedesy Atego i Ford Ka (!). Bande tworzyło 3 młodzieńców z Polski. Jeden Mercedes miał kurnik i spali tam na zmianę. Pracowali dla firmy Muller chyba, aczkolwiek nazwy nie jestem pewny. Praca od poniedziałku do piątku/soboty, rozwozili towar po marketach, więc jedzenia z Polski brać ze sobą nie musieli. Nocki i weekendy właśnie na parkingach, bo jak mówili nikt im mieszkania nie chciał wynająć. Zarobki właśnie w okolicach 1400-1500 euro i zjazdy po 4 tygodniach na tydzień do domu, więc może to ta sama firma.

Nie wiem tylko na jakiej zasadzie był z nimi ten najmłodszy co jeździł za nimi Fordem, nie wiem także jak to wygląda u nich w zimę, ponieważ w takie szczegóły nie wnikałem. W każdym razie za takie pieniądze w życiu nie zdecydowałbym się na takie warunki.

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 10 lut 2012, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Cytuj:
[...]

Nie wiem tylko na jakiej zasadzie był z nimi ten najmłodszy co jeździł za nimi Fordem, [...]
Może robił jako przedstawiciel i szlifował przy okazji język :U

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 14 lut 2012, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2012, 18:50
Posty: 14
GG: 4919444
Samochód: MAN TGX 18.440 XLX
Lokalizacja: PIEKARY ŚLĄSKIE

Kolego idż do wydziału komunikacji, oddaj te prawo jazdy, wyślij siebie na leczenie i oddaj szefowi te 1400 euro i niech sobie sam siada.

_________________
LEW JEST TYLKO JEDEN


Post Wysłano: 14 lut 2012, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Jasne, pewnie wielu poczatkujacych tutaj chcialoby jezdzic atego z kurnikiem i webastp po de za 1400e ;-)

_________________
B C D


Post Wysłano: 14 lut 2012, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Z kurnikiem i webasto to tak, ale bez tego i tego, to już nie koniecznie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 lut 2012, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

No i tu jest problem bo zawsze znajdzie się jakiś kamikadze, który pojedzie w takich warunkach.
Obecnie standardy pracy kierowcy są tak dobre, że spanie na siedzeniach przez tydzień bez ogrzewania to dla większości z nas abstrakcja. I bardzo dobrze bo tak powinno być, sami musimy wyznaczać standardy w jakich będziemy pracować. Problem jest tylko w tym, że zawsze jest ktoś dla kogo liczą się tylko pieniądze i za "marne" 1500e są w stanie ryzykować życiem mimo iż warunki pracy niewiele się będą różniły od mieszkania w psiej budzie. Uprawnienia może mieć prawie każdy ale nie każdy powinien pracować.


Post Wysłano: 14 lut 2012, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

oczywiscie bez kurnika i przede wszytskim ogrzewania to nei ma mowy ale jak juz mu zalozy to chyba calkiem niezla propozycja jak dla swiezaka ;)

_________________
B C D


Post Wysłano: 15 lut 2012, 8:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Na rozluźnienie atmosfery :wink:
Też to jest jakiś pomysł :U

http://etransport.pl/wiadomosc,17996,vo ... ewnem.html


Post Wysłano: 15 lut 2012, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Żaden Niemiec takiej roboty się raczej nie chwyci, więc babka szuka naiwnego polaczka i pewnie jakiegoś znajdzie. :D


Post Wysłano: 15 lut 2012, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Ludzie czy wy kiedykolwiek zrozumiecie, że wyznaczacie pewne standardy dla innych?
Przez takich, którzy pojeżdżą u takiego "przewoźnika" śpiąc na fotelach po kilka tygodni, taki "prezesik" pomyśli, że to normalne i będzie chciał tak doić innych.

Szanujcie się chociaż trochę!


Post Wysłano: 17 lut 2012, 2:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2007, 23:29
Posty: 30

Cytuj:
Ludzie czy wy kiedykolwiek zrozumiecie, że wyznaczacie pewne standardy dla innych?
Przez takich, którzy pojeżdżą u takiego "przewoźnika" śpiąc na fotelach po kilka tygodni, taki "prezesik" pomyśli, że to normalne i będzie chciał tak doić innych.

Szanujcie się chociaż trochę!
Dokładnie. Jak każdy będzie się godził na takie warunki to niedługo na międzynarodówce będą płacić 2000 tyś miesięcznie, a spać będziemy jak w budzie dla psa...


Post Wysłano: 17 lut 2012, 5:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Ludzie czy wy kiedykolwiek zrozumiecie, że wyznaczacie pewne standardy dla innych?...
święta racja.
ja bym nie przyjął tej pracy nawet nie ze względu na standady, ale własne bezpieczeństwo - gaz.
natomiast to o czym kolega pisze będzie wtedy, gdy kierowców będzie mniej niż miejsc pracy i to oni będą sobie wybierali pracę. jak na razie jest odwrotnie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 17 lut 2012, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

to nie przyjmujcie .... moze on nie miał innego wyboru w jego rejonie a co miał iśc krasc albo po zasiłek do dpsu.... skoro tak duzo wszyscy zarabiacie i sie tych chwalicie to dlaczego wasze dzieci biorą stypendia socjalne ??? powiedzcie mi???

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Post Wysłano: 17 lut 2012, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Cytuj:
to nie przyjmujcie .... moze on nie miał innego wyboru w jego rejonie a co miał iśc krasc albo po zasiłek do dpsu.... skoro tak duzo wszyscy zarabiacie i sie tych chwalicie to dlaczego wasze dzieci biorą stypendia socjalne ??? powiedzcie mi???
A Ty skąd się urwałeś i do kogo te pretensje kierujesz? Rozumiem, że są regiony gdzie sie zarabia słabo, lecz to nie jest pretekstem aby dawać się dymać za grosze i w byle jakich warunkach! A co do stypendiów socjalnych to jeśli ktoś się załapuje to dlaczego i nie? Masz z tym jakiś problem aby pewne sprawy zrozumieć?

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Post Wysłano: 18 lut 2012, 9:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

nie nie mam ale to jawne złodziejstwo i oszustwo i tu powinno sie szukac oszczędnosci w państwie a nie podwyższac wiek emerytalny.... po to jest forum aby moc sie wypowiadac na kazdy temat juz niedługo wam podwyzą do 700 złotcyh

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Post Wysłano: 18 lut 2012, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Cytuj:
Ludzie czy wy kiedykolwiek zrozumiecie, że wyznaczacie pewne standardy dla innych?
Przez takich, którzy pojeżdżą u takiego "przewoźnika" śpiąc na fotelach po kilka tygodni, taki "prezesik" pomyśli, że to normalne i będzie chciał tak doić innych.

Szanujcie się chociaż trochę!
Dokładnie. Jak każdy będzie się godził na takie warunki to niedługo na międzynarodówce będą płacić 2000 tyś miesięcznie, a spać będziemy jak w budzie dla psa...

2000 tyś - ohoho za taką kasę to i w bagażniku mogę spać ;p

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: