Strona 43 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 141 42 43 44 4550 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 kwie 2014, 17:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Nie masz co narzekać, mój pierwszy załadunek to koła z kablem, to dopiero był zgrzyt zebów :D Pare razy wiozłem takie paczki ze smieci tylko z łężyc,ogolnie dobry ładunek tylko strasznie smierdzi :P

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 14 kwie 2014, 9:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Firany jednak nie sa takie zle, szczegolnie na tandemie 8-)

Wysłane z Szajsunga

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 01 cze 2014, 20:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Ostatnio (chyba w piątek) w radiu Eska piosenki zamawiała jakaś kierowniczka z tyra o imieniu Patrycja. :)


Post Wysłano: 02 cze 2014, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 21:07
Posty: 31
Samochód: Scania G400
Lokalizacja: KBR

hue hue hue :D przyznaję się bez bicia :D wygrałam 4 płytki w ramach piątkowej walki z nudą za kółkiem :P

_________________
Moja przystań schowana gdzieś za horyzontem... Bóg wie, co będzie potem...
Robię to, co kocham, to nikomu nie szkodzi, robię to no, bo to lubię i wiem, że wiesz, o co mi chodzi...
http://www.facebook.com/Almerkaaa


Post Wysłano: 30 sty 2015, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Przepraszam za tak głęboki odkop tematu, ale znalazłem dwa ciekawe artykuły. Okazuje się że nie jedna celebrytka już śmiga za kierownicą składu http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... bs.1,d.ZGU . Źródło to Kafeteria.tv . W drugim artykule jest ciekawa wzmianka o tym że w firmie Batim jeździ już prawie 30 kobiet i wypowiedz tej pani dla czego zdecydowała się na ten zawód, a nie inny http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... bs.1,d.ZGU . Źródło to Sądeczanin. info.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 31 sty 2015, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Sposob by zrobić wokuł siebie szum,tak jak nasza Pani od angielskiego, Gdy by uczyła nikt by o niej nie słyszał i była zwykła nauczycielka bez poszanowania,

powinna być granica gdzie typowo zawód powinien być tylko dla płci męskiej,i to jest właśnie bycie kierowca zawodowym. Kobiety wstepu tu powinny nie mieć.

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 31 sty 2015, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Sposob by zrobić wokuł siebie szum,tak jak nasza Pani od angielskiego, Gdy by uczyła nikt by o niej nie słyszał i była zwykła nauczycielka bez poszanowania,

powinna być granica gdzie typowo zawód powinien być tylko dla płci męskiej,i to jest właśnie bycie kierowca zawodowym. Kobiety wstepu tu powinny nie mieć.
O miejsce pracy się obawiasz? Dlaczego nie powinny mieć? jakiś sensowny argument?;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 31 sty 2015, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Cytuj:
Cytuj:
Sposob by zrobić wokuł siebie szum,tak jak nasza Pani od angielskiego, Gdy by uczyła nikt by o niej nie słyszał i była zwykła nauczycielka bez poszanowania,

powinna być granica gdzie typowo zawód powinien być tylko dla płci męskiej,i to jest właśnie bycie kierowca zawodowym. Kobiety wstepu tu powinny nie mieć.
O miejsce pracy się obawiasz? Dlaczego nie powinny mieć? jakiś sensowny argument?;)
Mam przywilej że o miejsce sie nie obawiam. Argumentu nie podam, tylko po prostu tak jak kobieta nie powinna być ksiedzem tak i nie powinna zostać kierowca zawodowym,takie jest moje odczucie. nie jest to dyskryminacja lecz w życiu powiiny być proste zasady komu co wypada robić,
Ps.i tyczy sie to również policji jak i wojsk.ale to nie ten temat :)

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 31 sty 2015, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

A gdzie równouprawnienie?:p Lepsza za kołem twarda kobitka jak facet w rurkach tak zwana pipka ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 31 sty 2015, 23:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Jeśli racjonalnie myśli,ma w głowie poukładane,jest obrotny to i w rurkach może zostać kierowcą, po prostu trzeba dojść do wniosku czy podolam temu i brnąć dalej w to czy odpuścić bo nie dam rady i nie narobić sobie poważnych problemów.

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 01 lut 2015, 0:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 18:26
Posty: 254
GG: 117176
Lokalizacja: Ire

Księdzem to nawet facet być niepowinien...

Radek Wrodarczyk


Post Wysłano: 01 lut 2015, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

W tym temacie już wcześniej to pisałem, ale jeszcze raz napiszę. Dla mnie nie ma znaczenia płeć kierowcy, za to umiejętności jakie posiada. Wielu moich kolegów już dawno dało sobie spokój z jazdą i to po krótkim czasie (czyt.od kilku miesięcy, po kilka lat), a jest kilka Koleżanek (nawet na tym forum), które daj sobie świetnie radę dłużej od tych co mieli mieć ropę we krwi. Tak że siła charakteru marzenia, a może i sprawy finansowe nadal te dziewczyny trzymają, przy tym zawodzie. Macie tutaj kolejna przedstawicielkę naszego zawodu https://www.facebook.com/pages/Lu%C5%9B ... fref=photo . Źródło to Facebook. Od siebie życzę wszystkim dziewczyną wykonującym zawód kierowcy szerokości i przyczepności 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 01 lut 2015, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jakieś pół roku temu poznałem przesympatyczna panią za kółkiem Magnumki. Miała ok. 40 po przejściach z mężem alkoholikiem. Z wykształcenia była pielęgniarką ;) typ kobiety tzw. Baba z jajami.


Post Wysłano: 01 lut 2015, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Tak jak wilk09 pisze. Nie płeć a charakter i umiejętności przydają się w tej pracy. Jedni jeździli z ojcami od małego, inni na własnej skórze poznawali uroki zawodu. Jak wiadomo, nie wszyscy wytrzymują presję, a inni po prostu myśleli, że kierowca to łatwy zawód, w którym można zwiedzić pół świata i jeszcze nie źle zarobić.
Kiedyś widziałem babkę na rozładunku. W bocNej uliczce, wzięła zakręt i przeszła obok mnie na centymetry. Co prawda była solówką, ale widać było że potrafi jeździć.
Fajnie jest spotkać kobietę za kółkiem ciężarówki. Mniej dziwi widok za sterami autobusu. Na wyspach to normalka.
Wysłane z mojego GT-I9300


Post Wysłano: 01 lut 2015, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
O miejsce pracy się obawiasz?
O ile dobrze pamiętam z aktywności na forum to ów Mikuś to zwykły leszcz barowy, któremu się broda wkręca w pedały taki doświadczony. Więc nie ma co roztrząsać jego postów.


Post Wysłano: 01 lut 2015, 23:32

U nas w firmie pracuje małżeństwo, bardzo dobrze sobie radzą, ona zajmuje się w gruncie rzeczy kontaktem w biurach, z dyspozytorem, bardzo zgrana ekipa, łatwo się wszędzie dogadują, nie ma problemów z przyspieszaniem załadunków nawet tam gdzie się nie da, jednak kobiecy charakter dużo daje.

Lokalną robotę na kontenerach też robią kobiety, na chłodniach jeżdżą i nie słyszałem tekstu, żeby sobie gorzej radziły albo żeby w jakiś sposób były inaczej traktowane.

Jedynie najgorszej fizycznej roboty na plandece u nas nie robią, bo ich szkoda. Ale jakby pewnie poprosić to i to by zrobiły.


Post Wysłano: 01 lut 2015, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Jedynie najgorszej fizycznej roboty na plandece u nas nie robią, bo ich szkoda. Ale jakby pewnie poprosić to i to by zrobiły.
To nie powinniśmy prosić o wiele kobiet - motorniczych, wojskowych, suwnicowych...
Cholera szkoda ich. Można je lepiej wykorzystać do rozpłodu...


Post Wysłano: 02 lut 2015, 0:05

Skoro firma ma różne specjalizacje (działy) to można to tak ułożyć, żeby nie skakały z pasami po naczepie, skoro nie chcą.

Ale wiem, że w razie czego są to w stanie zrobić.


Post Wysłano: 02 lut 2015, 9:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Skoro firma ma różne specjalizacje (działy) to można to tak ułożyć, żeby nie skakały z pasami po naczepie, skoro nie chcą.

Ale wiem, że w razie czego są to w stanie zrobić.
Skoro nie chcą, to ok :)
Ale nie ma co ich żałować. Wybór kierownicy to jest ich wybór.


Post Wysłano: 18 lut 2015, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Panowie, chyba stwierdzenie że kierowca to męski zawód już definitywnie idzie do lamusa .... Przykład z ostatnich dwóch dni, byłem załatwiac pewne sprawy w okolicach Poznania, Wyjechałem z Krakowa wczoraj po południu i wróciłem może dwie godziny temu. I w przeciągu tego wyjazdu Widziałem 4 czy 5 zestawów kierowanych przez panie, i nie były to jakieś "BABOCHŁOPY" tylko całkiem zgrabne kobitki :shock:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 43 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 141 42 43 44 4550 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: