Strona 41 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 139 40 41 42 4350 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lis 2013, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Za darmo, jak każdy...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 15 lis 2013, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Za darmo niestety było, ale w Niemczech u poprzedniego bossa :mrgreen:

Tymczasem Almerka w akcji dziś :D

Obrazek

Obrazek

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 16 lis 2013, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Tymczasem Almerka w akcji dziś :D
Co tu dużo pisać zdjęcia i wozik piękny. Że tak zapytam to spotkanie spontaniczne, czy wcześniej umówione :?: Pozdrawiam wszystkie dziewczyny za kierownicą Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 16 lis 2013, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Któraś z kolei próba - pierwsza udana. Szybkie info, obecność potwierdzona, ustawka gotowa ;)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 16 lis 2013, 23:10

Cytuj:
Któraś z kolei próba, szybkie info, obecność potwierdzona, ustawka gotowa ;)
Cholera, jak kibice piłkarscy. Dobrze, że bez ofiar się obeszło :P
A widzę, że Patrycja też ośkę podnasza ;)


Post Wysłano: 16 lis 2013, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Było blisko do utraty zębów podczas skakania przez rów żeby wejść pod wiadukt na Białobrzegi-Guciek :P

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 20 gru 2013, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Ostatnio znalazłem taki artykuł o Koleżance Iwonie http://facet.interia.pl/meskie-tematy/n ... Id,1076581 . Źródło to Interia. Jak dla mnie artykuł dobry, bez zbędnych uszczypliwości może za dużo używania słowa TIR (jakoś nie lubię tego określenia). Za to wywiad z dużą ilością szczegółów z życia prywatnego Koleżanki. Życzę powodzenia wszystkim Panią za kierownica dużych pojazdów na drogach 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 24 gru 2013, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Juz chyba z szóstego zródla dowiadujemy sie ze pracowala w szkole, ze prowadzic taki zestaw jest w miare latwo bo to wszystko wspomagania automaty, ze robila pompki, że rodzina nie chciala... Może w nastepnym powie ze firma ja chciala wydymac i zostawic w kabinie na swieta??

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 gru 2013, 22:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ale się nie dała i święta spędzi w domu 8)


Post Wysłano: 24 gru 2013, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Juz chyba z szóstego zródla dowiadujemy sie ze pracowala w szkole, ze prowadzic taki zestaw jest w miare latwo bo to wszystko wspomagania automaty, ze robila pompki, że rodzina nie chciala... Może w nastepnym powie ze firma ja chciala wydymac i zostawic w kabinie na swieta??
O tym nie należy głośno mówić, bo mogą się skończyć ciekawe kursy. I zamiast słonecznej Espanii będą kabotaże po zagłębiu z 24 tonami stali starą plandeką.


Post Wysłano: 25 gru 2013, 0:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Przecież pisała, że chcieli ją usadzić ;) Może nie w wywiadzie, ale pisała. Czasami trzeba wiedzieć w jakich momentach dziabnąć się w język, żeby sobie nie zaszkodzić. To bardzo pożyteczna cecha.

A tak zapierniczała z tej Hiszpanii, że jej nie mogliśmy dogonić, była ok 1,5h drogi przed nami, nas załadowali zamiast w czwartek w południe, to w piątek o 22... Nici ze spotkania. Może następnym razem :)

Lubię ją, prywatnie to bardzo miła osoba, nie rozumiem, czemu się niektórzy czepiają tego, że udziela wywiadów. To nie ona zadaje pytania - skoro każdy pyta o to samo, to dla urozmaicenia ma odpowiadać za każdym razem inaczej? Dziewczyna ma charakter i jest zaradna, a, że przy okazji ładna, to nie znaczy, że kiepski z niej kierowca. Każdy ma prawo pisać to co chce i przedstawiać zawód z takiej strony, jaka mu się podoba. Na fb, blogach, wywiadach itd. Chce, to ich udziela i tyle. Połowa z tych dziennikarzy itd. pisała też do innych dziewczyn, widocznie nie chciały i tyle

Nie pamiętam czy ktoś już podawał - Aneta - kierunki skandynawskie :) https://www.facebook.com/aneta.filipska.9?fref=ts

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 25 gru 2013, 3:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
[...]nie rozumiem, czemu się niektórzy czepiają tego, że udziela wywiadów. To nie ona zadaje pytania - skoro każdy pyta o to samo, to dla urozmaicenia ma odpowiadać za każdym razem inaczej?
To jest jak z Kevinem, co świeta wiesz ze w TV poleci wlasnie on i znasz przebieg filmu na pamiec, tutaj dziennikarze rowniez jakos nie potrafia wymyslic oryginalnych pytań a dam sobie ręke uciąc ze przed rozmowa na bank widzieli jakies poprzednie wywiady no i potem "dupy nie urywa"

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 gru 2013, 3:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Może w nastepnym powie ze firma ja chciala wydymac i zostawic w kabinie na swieta??
Zawsze mnie to zastanawia jak Ty to robisz, że ze wszystkimi plotami jesteś na bieżąco. 8)


Post Wysłano: 25 gru 2013, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Mam dobrze zestrojone radyjko i duzo dolatuje do mnie na 19tym...

Chcac nie chcac to nawet dzis na głównej sadistica znalazlem temat o Iwonie, wykop,joemonster tez juz przerabiał tą osobe wiec nie trzeba specjalnie sie starac zeby być na bieżąco :>

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 gru 2013, 18:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Post Wysłano: 26 gru 2013, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Ta Aneta jeździła w KA Spedition z Angleholm? Firma w której ja jeżdze dużo z nimi wspołpracuje, my wozimy im ładunki oni nam, nawet dość długo pare ich auto jeździło u nas ale jakoś tej Pani nigdy nie spotkałem.

A Pani Iwona, no cóż, jest piękną dziewczyną na dodatek blondynką, czyli akurat w moje gusta trafia idealnie, a to że jeździ to żaden ewenement czy njus, a to że ma hejterów, jak każda osoba medialna, a ona jest osobą medialną w naszym środowisku. Ja osobiście mam do niej stosunek neutralny choć chętnie bym ją poznał i wypił z nią browara :)


Post Wysłano: 26 gru 2013, 1:09

Post Wysłano: 26 gru 2013, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Mam dobrze zestrojone radyjko i duzo dolatuje do mnie na 19tym...

Chcac nie chcac to nawet dzis na głównej sadistica znalazlem temat o Iwonie, wykop,joemonster tez juz przerabiał tą osobe wiec nie trzeba specjalnie sie starac zeby być na bieżąco :>
Spoko, nie przejmuj się, acz jestem pod wrażeniem :mrgreen:


Post Wysłano: 01 sty 2014, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2013, 10:05
Posty: 1

W nowym 2014 roku, życzę Wszystkim Kobietom wykonującym tak ciężki zawód zdrowia i wytrwałości .


Post Wysłano: 04 lut 2014, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 maja 2013, 9:48
Posty: 33

Witam...
z góry przepraszam za lekki offtop..

Ja to się tak zastanawiam po przewertowaniu pobieżnym całości wątku... czym się tu ekscytować ?
W końcu mamy równouprawnienie, każdy może wykonywać zawód do którego go "ciągnie" posiadając odpowiednie umiejętności i uprawnienia. W dzisiejszych czasach nie ma znaczenia czy chłop czy baba... Wystarczy mieć "jaja" (hmmm czy to określenie w tym wypadku jest odpowiednie :twisted: ? ), trochę gotówki oraz samozaparcia i już jest się kierowcom, kwiaciarzem, cieślą, dekarzem, kelner(em/ką) lub fizykiem jądrowym (zależy kto ma jakie ambicje). Iwona... ciekawa, sympatyczna osoba, kierowca jak prawie wszyscy z tutaj obecnych. Ale te wywiady, reportaże, hejty (grrr jak ja kocham te spolszczenia) i tym podobne... po co? I nie mam na myśli jej podejścia, tylko mediów. Skoro jest kierowca to jest kierowcą, a dopiero później kobietą. I uważam że wykonując ten zawód zasługuje na dokładnie taki sam szacunek, poklask społeczeństwa (a może go nie ma?) i ocenę trudności pracy jaką wystawiłoby się każdemu facetowi trudniącemu się szoferką. To że kobieta jest kierowcą w europie jest normalne. Widząc kobietę, szczególnie urodziwą każde męskie oko się cieszy. I fajnie popatrzeć szczególnie podczas długiej trasy stając koło niej na parkingu. Ale nie dajmy się zwariować, wykonujemy ten sam zawód i czy kobieta czy mężczyzna każdy kierowca ma tak samo ciężki chleb, te same problemy w trasie (nie licząc fizjologicznych). Skoro uważa się że kobieta może być tak samo dobrym kiermanem jak facet to przestańmy się ekscytować tym że też jeździ!

P.S: Ja życzę Wszystkim KIEROWCOM wykonującym tak ciężki zawód zdrowia i wytrwałości, nie tylko kobietom :)

Juby

_________________
A - Niema, w planach na przyszły rok
B - 2008
B+E - 2014 C - 2013 C+E - 2014 D - Nieeeeee. KWP - 2014


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 41 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 139 40 41 42 4350 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: