Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 mar 2017, 19:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Nie będę się zniżał do twojego poziomu...
nie bardzo rozumiem o co masz pretensje?

rozpocząłeś tą dyskusję opinią o niższej przydatności kobiet do zawodu kierowcy i nie z racji umiejętności, czy staranności wykonywania pracy, ale tylko i wyłącznie z racji płci.
więc sam sobie odpowiedz jaki poziom dyskusji ustaliłeś?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 17 mar 2017, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

O, widzę, że trafiłem bo zabolało :D .

P.s.
Gdybym moim asom dal twoje warunki, to by się pozwalniali, bo za 3000nikt by nie pracował.

p.s. II
Dziadostwo z dziada nigdy nie wyjdzie!

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 mar 2017, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Rynce opadają jak czytam takie wypociny...

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 17 mar 2017, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:01
Posty: 236
Lokalizacja: D-85xxx

Cytuj:
A jak odbierasz z portu załadowany kontener to też zrywasz plomby i sprawdzasz drzwi czy się dobrze zamykają a jak nie to każesz przeładować na inny? Weź idź policzyć czy masz dostateczną ilość biletów na dziś....
W pełni się z tobą zgadzam. Pobierając kontener do rozładowania, nikt nie ma wpływu na jego stan, ani nawet nie jest w stanie go sprawdzić. Jednak mój post, jak sam zresztą zauważyłeś, odnosił się do sytuacji odbioru kontenera do załadowania oraz partactwa do którego przy tym doszło. Niestety, jeżeli ktoś nie ma odwagi aby się postawić, ani siły i pojęcia aby dać sobie samemu radę, to jest słaby w tym co robi. A tak w ogóle to dowaliłeś mi tym tekstem o biletach. Musi cię to strasznie rajcować gdy pojedziesz komuś w sieci, co nie?
Cytuj:
Nikt nie odstawia na bok dziurawego i czeka na jelenia co go weźmie, aby się za darmo przejechał.
Jasne że nikt nie chce ci wcisnąć złomu, abyś pojechał za darmo. Depoty robią to bo brakuje mocy przerobowej na warsztacie, a jednocześnie nie ma miejsca aby żelastwo leżało i czekało w kolejce.
Cytuj:
Może być kontener taki, że sztaplarką otwierasz ale jest sprawny to i on pojedzie.
Kontener który musisz otwierać i zamykać sztaplerem nie jest sprawny. Koniec.

_________________
Witam. Nazywam się Ziutomir. Tak, jestem Anonimowym Frustratem.


Post Wysłano: 17 mar 2017, 20:10

No i znowu wychodzi na to samo. Wszyscy debile, w MPK to jest dopiero życie :D


Post Wysłano: 17 mar 2017, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Kierowca autobusu poucza puszkarzy jak pobierać kontener. Słuchaj koluniu,marnujesz się w komunikacji.Twoje miejsce z twoją wiedzą to garbsen i złota rajka dla wykładowcy...

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 17 mar 2017, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Kabaret. Nie wiem czy troll, czy o co chodzi. Dajcie spokój, kolejny temat męczycie klawiatury, a nie ma to sensu, bo kolesia oderwało granatem od rzeczywistości.


Post Wysłano: 17 mar 2017, 21:13

Właśnie on tak na serio i to jest najgorsze :D


Post Wysłano: 17 mar 2017, 21:17
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Może jakaś go skrzywdziła i teraz jest mściwy :D

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 18 mar 2017, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lis 2016, 21:08
Posty: 36

Cytuj:
Jaką ten twój szofer będzie mial emeryturę?
Nie chce byc czarnowidzem ale nie liczylbym na zus myslac o emeryturze;)
Lepiej cwiczyc slaba-silna wole i odkladac cos na boku ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 20 mar 2017, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Przeczytałeś do czego się odniosłem? Nie mówimy o skrajnych przypadkach dziurawego kontenera, bo po to są depoty i oceny stanu technicznego, aby kontener naprawić. Nikt nie odstawia na bok dziurawego i czeka na jelenia co go weźmie, aby się za darmo przejechał. Może być kontener taki, że sztaplarką otwierasz ale jest sprawny to i on pojedzie. Każdy ma w tym pieniądze więc firmy je składują, naprawiają itd.
Tak jest w Polsce :)

W Hamburgu na depocie możesz sobie wymienić idealny wręcz kontener, jeśli uznasz, że Ci z niego śmierdzi. Żaden problem. Koniec końców to Ciebie zjebią jak nie załadujesz, a nie gościa, który na depocie napisał, że kontener jest ok :)

I nie, nie może być taki kontener, że sztaplarką otwierasz. Ale w temacie transportu intermodalnego Polsce do zachodu brakuje jeszcze z 20 lat...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 20 mar 2017, 18:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Tak tak Panie Danielu :D ja pisze przez pryzmat krajowego podwórka :)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 20 mar 2017, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...260 złotych to ja mam netto w niedzielę na pełnym zusie za 5 godzin jazdy i 3 czytania gazety na pętli.Żaden autobusiarz nie będzie się szarpał z pasami na naczepie za twoją dniówkę...
bądźmy realistami, wrocławskie MPK, bo chyba o nim mowa, jest dobre tylko dla ludzi wchodzących w zawód kierowcy o minimalnych umiejętnościach. żadna inna firma nie przyjmuje ludzi zaraz po egzaminie w takiej ilości.
jeżeli warunki płacy i pracy byłby tak dobre, to dlaczego MPK ogłasza już chyba 4 nabór dla kandydatów na kierowców, którym stawia kurs prawa jazdy i KW w zamian za czteroletni cyrograf?
dla MPK dzisiaj szkoli Kursant, Akademia Dobrej Jazdy, Manewr i POLBUS.
sposób wynagradzania w MPK jest rodem z PRL i sprawia, że w miarę przyzwoite pieniądze zarabiają ludzie pracujący tam 20-30 lat (wysługa lat), a młody człowiek potrzebujący założyć rodzinę, kupić mieszkanie, wyposażyć je, nie mając żadnych perspektyw, popracuje rok, dwa i jedzie do Anglii, Niemiec itp.
prowadziłem dwa razy KO w naszym MPK (2010 i 2016), przez moje zajęcia przeszło sporo kierowców (140 i 132), więc mam jako takie rozeznanie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 21 mar 2017, 11:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Tak tak Panie Danielu :D ja pisze przez pryzmat krajowego podwórka :)
To co się w tym temacie dzieje w kraju to jakaś parodia i kabaret. Mam takie powiedzonko, że nie można tłumaczyć patologii patologią :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 1:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

Z wypowiedzi autora tej bójki słownej wnioskuje ze w byle jakiej Szczepatawce trzeba otwierać komunikacje zbiorowa spod GSa pod kościół bo wynagrodzenie zajedwabiste, wszyscy będziemy mieć piękne emerytury, wczasy i się nie narobimy. Tak się zaczynam zastanawiać ze prawie 10 lat zmarnowałem za kierownica tyra. Jakiś głupi jestem :shock:

A wracając do sedna tematu to są w naszym zawodzie czynności z którymi kobieta może mieć większy problem niż facet jednak czy one zdarzają się codziennie??? A jeżeli już się zdarza czy nie znajdzie się ktoś kto pomoże??? A czy czasami sytuacja się nie może odwrócić??? Może. Sam tego doświadczyłem w prostej czynności jaką jest ugotowanie obiadu :D


Post Wysłano: 02 sie 2017, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Bauer, co się nie chwalisz, że w twoich okolicach jeździ bardzo fajna, młoda i sympatyczna kierowniczka Ania. W Tom-Karze lata beczką.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 02 sie 2017, 21:59
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Bo do tego momentu nie wiedziałem, że w Emiratach Pajęczańskich lata babeczka z cementem. Ale muszę zaczerpnąć języka u Matexa. On rodowity Działoszanin i zna całą cementową patologię więc pewnie będzie wiedział to spróbuję obadać ptaszynę. :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 03 sie 2017, 8:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

To mnie zaskoczyles Sioju :wink: ale pewnie dlatego jej nie widziałem ze uskutecznia różne inne popioły spoiwa i cementownie a ja tylko naszą miejscową :wink:


Post Wysłano: 03 sie 2017, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolega odemnie z firmy stał z nią na załadunku i rozmawiał z nią. Ja ją widziałem w kolejce ze 3 auta przedemną. Z takiej odległości ładnie się prezentowała. Kumpel mówi, że bardzo sympatyczna.
Niestety, koledzy z jej firmy nie wróżą jej kariery za długiej. Mówią, że do pierwszego zakopania na budowie wytrzyma, oby się mylili.
Matex na Warcie ją będzie trudno zobaczy, bo Tom Kar głównie spoiwa na drogi wozi. Ja miałem przyjemność w Koninie na elektrowni ją spotkać.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 04 sty 2018, 8:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Dużo.I tu będzie nieco dłuższy wywód,który oprę na przykładzie mojego ukochanego MPK...
na przykładzie wrocławskiego MPK.

właśnie rozpoczynamy szkolić drugą setkę ludzi dla naszego MPK.
płacąc za kurs kat. D i KW wymagają czteroletniego cyrografu, a mimo to z 10 tych co uzyskają uprawnienia tylko 5-7 trafia do MPK.
biorą wszystkich, nawet osoby, które mają kat. B martwą (czyli mają uprawnienia i nie jeżdżą), mimo szczegółowej rozmowy kwalifikacyjnej.
na taką rzecz jak płeć nikt nie zwraca uwagi.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: