Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 cze 2009, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 15:02
Posty: 152
GG: 5839699
Samochód: tabaluga ^
Lokalizacja: Przemków/głogów DK 12

Jest to dośc dobry sposub.klucz na nakretke i na klucz rurke jako przedłuszke. Lecz trzeba uwarzac bo mozna pociac klucz i rurke jak źle 'zlapie' ziemie. Dobrym sposobem jest...pomoc innego trakera :D

_________________
#IRC


Post Wysłano: 23 cze 2009, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2008, 14:09
Posty: 144
GG: 7250824
Samochód: Mercedes 814D

Cytuj:
Dobrym sposobem jest...pomoc innego trakera :D
Tylko, żeby podczas chwili nie uwagi nie zajumał nam nakrętek :twisted:

_________________
Nie, nie mam 13 lat...


Post Wysłano: 23 cze 2009, 14:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Na forum była już kiedys dyskusja o walce z kołami ;-)
Jednym z pomysłów było takie ustawienie klucza, aby zablokowal się on o ziemię, wsiaść do auta i ruszyć.
Właśnie miałem o tym powiedzieć, gdy widzę że już jest :) Z tym,że musi być dość długa rurka. Poza tym, są w sprzedaży dość fajnie klucze wykorzystujące mechanizm przekładni planetarnej.Koszt 200-300 złotych.Bardzo skuteczne.Praktyczne są też klucze Scanii z "podpórką" dzięki której klucz nie zeskakuje z nakrętki gdy my sobie wesoło po rurce-przedłużce skaczemy :)
Miałem kiedyś na naczepie felgi "dwudziestki" z pierścieniami.365x20.I na początku mnie przeraziło, a po czasie , tak jak mówi "krzysiekjx1" gdy miałem wymieniać koło , to wolałem klocek drewniany pod poduszkę podłożyć, podnieść na nim koło w górę, zdjąć oponę w bok (schodziła bez problemu zwykle) i zakleić dziurę grzybkiem.Było mniej szarpania.

_________________
ego


Post Wysłano: 23 cze 2009, 16:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

Podajecie fajne przykłady,tylko że nie każdy szef chce wyłożyć pieniążki na dodatkowy sprzęt do auta (np. mój nie chce i potem się to na nim mści).Nie widzę też sensu aby kupować je za swoje pieniądze bo niby z jakiej racji.Takie jest moje zdanie choć jak znam życie to zdania będą podzielone.

_________________
[A][BE][CE][DE]


Post Wysłano: 24 cze 2009, 0:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Tak myślisz? Mnie aż cięzko w to uwierzyć:/
To byłby szczyt szczytów, jest przeciez chyba jakaś integracja?

Przecież taki kierowca byłby wytykany palcem na każdym europejskim parkingu gdyby zaliczył kilka wpadek.
A komu innemu były potrzebne pasy, naciągi, gumowe i plastikowe podkładki mojego ojca którejś nocy w Katowicach? Pasy i naciągi można sprzedać, ale te nasze ani nowe, ani ładne, nie mówiąc o reszcie. Solidarność.


Post Wysłano: 24 cze 2009, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 maja 2009, 20:13
Posty: 20
GG: 2999
Lokalizacja: lubuskie DESZCZNO

witam
najlepszym sposobem na złodziej jest to jak wjeżdżasz na myjkę to powiedz by ci nie myli koła brudnego nie wezną a jak to nie zadział to se takie zabezpieczenia se załóż mała kłódka i niema szans wujek nigdy koła nie myje i zawsze je ma

pozdrawiam trailer_300c


Post Wysłano: 27 cze 2009, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sie 2007, 19:19
Posty: 385
GG: 0
Samochód: midlum

Nie o ziemię lecz o klucz płaski leżący na asfalcie tak żeby poślizg był,ale przy ruszeniu jest ryzyko że ta konstrukcja efektownie wystrzeli w przestrzeń więc trochę uwagi na to co wokół żeby krzywdy komuś nie zrobic.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: