Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

Kolego to nie prawda że miejscowych wpuszczają z pasażerami każdy nie powołany wysiada za bramą albo na punkcie kontrolnym trzeba wysiadać i tyle.
Ostatnio w Kiciu przed wjazdem i przy wyjeździe kijem mierzyli ilość paliwa czy nie ubyło bo mogli by podpalić kogoś. nawet CB musiał odkręcić. Przy rozładunku towar to układa się na wózek co daję ochrona aby nie wchodzić do środka.

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2009, 20:22
Posty: 27
GG: 683396
Samochód: Mercedes Actros 1843
Lokalizacja: Ryki/Trojanów

Mnie nie wpuścili na Unilever w Bydgoszczy i Hortex w Przysusze a tak to wjeżdżałem wszędzie bo np. jak na azoty to kładłem się na łóżko , wtedy mój tata jeździł Scanią 124l 400 topline to dobrze jest się schować bo górne łóżko jest z przodu kabiny :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Cytuj:
Scanią 124l 400 topline to dobrze jest się schować bo górne łóżko jest z przodu kabiny :D

Dobrze, że podałeś dokładny model, razem z mocą, powiedz jeszcze który rok produkcji i czy to 400 kucyków starcza pod góreczki, no i oczywiście jak ze spalaniem???

Nie chcę się nabijać, ale jak widzę takie posty to mnie trzęsie, ot taka moja osobista uwaga do kolegi.

Sorry za OT, żeby nie był to całkiem pusty post, to na Lidla w Jankowicach czy jakoś tak, no tam pierwsza wichura za Tanowem Podgórnym to wpuszczają, ale jak przywozisz przykładowo napoje, i masz napoje tego samego producenta w kabinie, to polecam schować na górne łózko, bądź pozrywać etykiety, ponieważ przy wyjeździe to Super Hiper Extra Pro sekjurity łazi po kabinie.

_________________
Zapraszam na kanał


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Unilever polska.sa oddział lodów i produktów mrożonych, zakład produkujący w Baninie.
'Na teren zakładu może wjechać tylko kierowca pojazdu. w czasie przebywania na terenie zakładu wszystkie osoby postronne powinny pozostać poza terenem zakładu , lub oczekiwać na terenie wartowni' - tak napisane było na karcie którą dostaliśmy w portierni. oczywiście na bramie kolega powiedział ochroniarzowi że jestem 2 kierowcą składu , i pomogło ale ochroniarz przyczepił się o brak butów roboczych , i musieliśmy iść na portiernie bo metalowe czubki na buty :D

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 12:18
Posty: 525
GG: 2628774
Samochód: TGX / R480
Lokalizacja: Janów Lubelski

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cytuj:
Mnie nie wpuścili na Unilever w Bydgoszczy i Hortex w Przysusze a tak to wjeżdżałem wszędzie bo np. jak na azoty to kładłem się na łóżko , wtedy mój tata jeździł Scanią 124l 400 topline to dobrze jest się schować bo górne łóżko jest z przodu kabiny :D
Mnie na hortex wpuszczali zawsze.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

A jak miewa się sprawa portów? Można wjechać z pasażerem?

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
A jak miewa się sprawa portów? Można wjechać z pasażerem?
W Polsce to różnie z tym bywa w niemczech w większości miejsc nie ma problemu wjechaniem na terenie portu

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Cytuj:
A jak miewa się sprawa portów? Można wjechać z pasażerem?
Co do terminali kontenerowych to na legalu możesz jedynie wjechać na GCT. Reszta BCT, DCT i GTK nie można (teoretycznie).


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Co do terminali kontenerowych to na legalu możesz jedynie wjechać na GCT. Reszta BCT, DCT i GTK nie można (teoretycznie).
Potwierdzam. Byłem raz z ojcem i musiałem swoje odczekać przed terminalem.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2008, 22:36
Posty: 91
GG: 2940985
Lokalizacja: Oświęcim

Browar Bosman Szczecin- nie wpuszczaja, ale to nic..najgorsze, ze nie ma gdzie poczekac- trzeva stac przy portierni, a ze załadunek gór 1 godzina od wjazdu więc na miasto nie ma po co isc ;-)

_________________
Zeby bylo o czym myslec, a nie bylo czym sie martwic................


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

OK, dzięki bardzo, za odpowiedzi, Panowie.

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Ja do Tesco w Teresinie wjechałem bez problemu. Ale wcześniej tata kazał mi żółtą kamizelkę założyć. Ochroniaże wtedy myślą, że albo drugi kierowca albo ktoś z ich ochrony czy obsługi. Zresztą jak podłączaliśmy naczepę i robiliśmy światła to ci z serwisu myśleli że ja od nich jestem. Ale słyszałem, że faktycznie tam nie wpuszczają co mnie dziwi bo nie widziałem tam nic niebezpiecznego.

A co do ochrony to taki mały OT.
W centrum meblowym Jupiter w Warszawie ochrona jest tak dziwna, że jak się do nich wjeżdża to już mają pretensję, że bus ma za wysoką plandekę czy że ogólnie za duży.
Ale najlepsze jest to, ze jak zamykają całe centrum to są cięci na wszystko. Kiedyś przyjechałem po 17 i zacząłem rozładowywać z tyłu na magazynie meble z pracownikiem sklepu. A że mebli było sporo to zeszło nam długo. No i wchodzi ochroniarz nadęty i pyta co my robimy. Na jego widok ten ze sklepu prawie w gacie narobił. Ja do tego ochroniarza ostro "Co pan nie widzisz że rozładunek jest?". On mi wygrażał że protokół zaraz spisze. Ja do niego że niech pisze, tylko niech nie przeszkadza bo kończymy i chcemy to zrobić sprawnie.
W końcu koleś odpuścił bo jak widać mocny to on w gębie tylko był. Zanim odszedł powiedział tylko by dobrze wszystko pozamykać. I tak najczęściej dzieje się z ochroną.
A swoją drogą czytając poprzednie wpisy to się za głowę złapałem. Do mojej kabiny ochroniarz by miał problemy by wejść. Jakby chciał to mu bym go zapytał, czy ja do jego domu też się wpieprzam? Jakby nie było wyjścia to trudno.
A jeśli zabrali by mi laptopa albo inne urządzenie to na policje bym zadzwonił.

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Witam Panowie.A mnie nie wpuścili na Hutę Łabędy (GLIWICE) na szczęście było gdzie usiąść i poczekać,a czekałem chyba dobre 2 h..Na szczęście nie byłem sam bo jeszcze jednego kolegi nie wpuscili..;D

_________________
"And nothing else matters..."


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Browar w Poznaniu. Rok temu jak byłem wjechałem bez problemowo, a będąc dwa tygodnie temu, wystąpił problem, bo już nie wpuszczają, całe szczęście, że jest poczekalnia no i naprzeciwko jest M1, więc można iść pochodzić, czy zająć się shoppingiem ;d

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Cytuj:
Kolego to nie prawda że miejscowych wpuszczają z pasażerami każdy nie powołany wysiada za bramą albo na punkcie kontrolnym trzeba wysiadać i tyle.
Kolego może się źle wysłowiłem, może nie koniecznie miejscowych ale na pewno wpuszczają STAŁYCH BYWALCÓW, jeśli ktoś przyjeżdża np codziennie lub co drugi dzień to bez problemu wjeżdża z towarzyszem :]


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Teraz już na większość terenów załadunkowych/rozładunkowych nie wpuszczają pasażerów, ostatnio nawet babka mówiła mi na biedronce, żebym wszedł na łóżko się schował. (Mszczonów)
Ogólnie, nie wiem czy ktoś pisał, ale nie wpuszczają także na zakład produkcyjny Pampersów w warszawie, oraz Ich magazyn w sochaczewie na Prologisie.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Kolego co do Prologisu to w Będzinie i Sosnowcu wpuszczają bezproblemu,tak samo jest w FM w Tomaszowie bez problemu...

_________________
"And nothing else matters..."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2008, 21:18
Posty: 34
GG: 7557082
Samochód: DAF XF 95 SSC
Lokalizacja: Lubawa

Firma ICT w Kostrzynie nad Odrą produkująca papier Foxy, nie wpuszczają ale można porozmawiać z ochroniarzem i da przepustkę do pokoju dla kierowców,jest tam maszyna z kawą i batonami,toaleta,prysznic i można sobie odgrzać swoje jedzenie w mikrofali.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Baltic Wood Jasło.

Tata poszedł z papierami na bramę i tam ochrona do niego: "Panie kierowco jest problem, z dzieckiem pan nie wjedzie". Tata go wyśmiał: "Chłopak, 20 lat, zmiennik". Wjechałem bez problemu, pomagałem tacie przy rozładunku. Jak wyjeżdżaliśmy, to przyjechał Magnumką z całą rodziną (żona i syn) i ich wysadzili.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 cze 2011, 14:45
Posty: 15
GG: 9935456

"Mondi" Świecie - dziś byłem z kolegą się załadować, poszliśmy do portierni ochrona pobrała dane od kierowcy i się pyta " a chłopak ?" kierowca na to że do pomocy przy spinaniu , on na to , do mnie -"ma pan prawo jazdy ?" ja na to że nie ,tylko dowód ... to on powiedział "niestety ale pan nie może wjechać" :evil:

A byłem z pół roku temu, to wjechałem bez problemu... tylko powiedzieli że mam ubrać kamizelkę..

_________________
.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸VOLVO.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: