Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 sty 2012, 22:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Wtórpol to firma z mojej wioski. Te ciuchy nie jeźdżą do Niemiec. Prosto z zakładu po sortowaniu wyjezdzają do sklepów w Polsce albo Afryki lub Azji. Pracowałem w tam kilka lat temu przez 6 miesięcy, więc znałem to od środka. współwłasciciel sporo podróżował po tych rejonach świata szukając zbytu na towar.
Przy okazji mały lokalny patryiotyzm - wrzucając niepottrzebne ciuchy do tych pojemników, dajecie pracę ok 1000 osób.
Tzn. nie wiem jak to robi firma Wtórpol. Ja odnosiłem się akurat do innej firmy, która się tym zajmuje. To jedzie do Niemiec a potem, tak jak napisałeś, podróżuje do Afryki. Ale fakt, trochę osób przy tym pracuje.

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 23 lis 2013, 18:49

Co prawda pojemnik jest raczej innej firmy niż ta w temacie, ale ciekawa sprawa. Na pojemniku jest informacja, że tylko samochody z nr rejestracyjnyn TSK ..... mają prawo do opróżniania ich.

Obrazek


Post Wysłano: 23 lis 2013, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Pochodzę z Lęborka, u mnie często jest ogłoszenie że szukają kierowcę kat C, własna działalność.


Post Wysłano: 24 lis 2013, 14:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
C Na pojemniku jest informacja, że tylko samochody z nr rejestracyjnyn TSK ..... mają prawo do opróżniania ich.
I zazwyczaj pisze jeszcze, że jest to samochód Mercedes. :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: