Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lis 2018, 16:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2013, 22:30
Posty: 32

Witam pytanie odnośnie tygodniowego odpoczynku, mianowicie w tym tygodniu zacząłem pracę w poniedziałek o 6 ,pracowałem do 17. Wtorek od 6 do 18 później przerwa do 15-stej w środę krótka trasa koniec o 17 w środę. Czwartek wolny. Piątek start o 6 koniec o 14. Normalnie miałbym już po tygodniu pracy ale okazuje się że muszę jechać jeszcze w sobotę i niedzielę moje pytanie jak będzie wyglądać odpoczynek po tych dwóch dniach?


Post Wysłano: 02 lis 2018, 17:42

Pytanie jaka pauzę zrobiłeś w zeszłym tygodniu, jeżeli nie jeździłeś w weekendy, czyli co weekend miałeś te minimum 45h, to jest tak:
Albo liczysz że ta przerwa w tygodniu nie była weekendowa i w niedzielę do 6:00 stajesz na minimum 24h.

Albo zaliczasz czwartek jako skrócona pauze weekendowa (24), to w następny czwartek do 6 musisz zrobić kolejną minimum 24, ale wtedy do końca tego przyszłego tygodnia koniecznie musisz mieć 45h minimum.

Generalna zasada jest taka, że jak weźmiesz dwa dowolne kolejne tygodnie to gdzieś musi być przynajmniej jedną pauza 45h. Pomiędzy możesz mieć dowolną ilość pauza 24. Pamiętaj tylko aby potem to oddać.


Post Wysłano: 02 lis 2018, 17:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2013, 22:30
Posty: 32

Dzięki za odpowiedź, wszystko powyżej 9 h rekompensuje tą skróconą pauze tak?


Post Wysłano: 02 lis 2018, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Minimum 9h + czas rekompensaty ciągiem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: