Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lis 2011, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Oberża Złoty Młyn 377 kilometr trasy Łódź – Katowice; pomiędzy Tuszynem a Głuchowem
Dla truckerów mają tam 30% zniżki jak się pokaże dowód rejestracyjny :)
Dania są smaczne i w miarę tanie :) ale największym atutem jest ilość :) niech ktoś spróbuje tam w pojedynkę zjeść placka po węgiersku :D z resztą każde danie tam to 2x danie z innej knajpy nie tracąc nic na jakości :)
No to Cię zdziwię, bo placka po węgiersku w Złotym Młynie bez surówek zjem bez większego problemu :D

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 12 lis 2011, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Misiek zależy jak dla kogo, osoby postury takiej jak ty czy ja nie mają takiego problemu :D


Post Wysłano: 12 lis 2011, 2:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

To ja się wyłamie bark wygląda na dosyć mały ale kto się tam zatrzyma nie będzie żałował nie idzie tego przejeść Bar Świba między Kępnem a Wrocławiem w miejscowości Świba trzeba mieć niezłą pojemność żeby to zmieścić :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 12 lis 2011, 9:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
To ja się wyłamie bark wygląda na dosyć mały ale kto się tam zatrzyma nie będzie żałował nie idzie tego przejeść Bar Świba między Kępnem a Wrocławiem w miejscowości Świba trzeba mieć niezłą pojemność żeby to zmieścić :wink:
ta tylko że max dwa zestawy tam mogą sie zatrzymać :?

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 12 lis 2011, 11:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2011, 12:23
Posty: 30
GG: 3814477
Samochód: Master

W Oławie bar przy stacji Orlen - dobrze, smacznie i tanio

Kiedyś przy S1 był dobry bar "GRZEŚ" na Podwarpiu. Jedzenie jest nadal dobre, ale ceny już mają spore


Post Wysłano: 12 lis 2011, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Ja polecam Bar Spontiusz za Myślenicami w kierunku Dobczyc 967 - wleciałem ostatnio przelotem zamówiłem duży zestaw z paluszkami drobiowymi + flaczki + kawa i nie zjadłem wszystkiego - kosztowało mnie 17 złociszy. Jako iż jestem kucharzem to z mojego punktu widzenia jedzenie dobre. Jeden minus - krzycząca na cały lokal pani oznajmiająca co w danym momencie jest do odebrania - jeżeli nie ma odbiorcy krzyczy przez mikrofon ;)

ogólnie dobre wrażenie i można polecić.Parking w miarę spory dodatkowo CPN , myjnia i wulkanizacja z tego co rzuciłem okiem ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 13 lis 2011, 16:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

DK11 miejscowość Krzywosądów k.Pleszewa "Zajazd pod wiatrakiem" - rewelacyjne jedzenie i miła uśmiechnięta obsługa parking oświetlony na ok.10-12 zestawów
DK1 miejscowość Bzówki koło Krośniewic "Bar u Bogusi" zaraz obok stacji Bliska dużo tanio smacznie świetny schabowy + kawa lub herbata gratis , parking na ok.8-9 zestawów
DW 908 Tarnowskie Góry - Częstochowa wylot z Miasteczka Śląskiego stacja Shell "Zajazd u Moniki" polecam zawsze świeżo i smacznie parking na ok.10 aut ale raczej nie na długą pauzę bo mało bezpieczny
We wszystkich tych miejscach koszt drugiego dania+napój przedział cenowy 18-25 zł.
A odnośnie poleconych barów przez CB wszyscy chwalą "Gospodę u Karola" przed Częstochową w stronę Łodzi więc postanowiłem to sprawdzić i pierogi z mięsem zdecydowanie in minus.


Post Wysłano: 13 lis 2011, 17:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

"U Karola" Jadłem jakoś na początku sierpnia, więc coś mogło się zmienić. Pomidora, bardzo dobra, podawana w balii a nie w talerzu, więc pierwsze i drugie do przejedzenia samemu to wyczyn.

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 13 lis 2011, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Na Orlenie w Krzywej 22zł frytki + schabowy + surówka + cola 0,5. Dla mnie bardzo drogo jak za taką porcyjkę - nie polecam. Podobno na Statoilu ceny takie same, ale porcje dużo większe.
Kąty Wrocławskie i bar "Barbik" tanio w miarę, porcje nie najgorsze (bo za 15zł drugie danie i zupa gratis), ale jakościowo :roll:

Panowie, szukałem w temacie, ale nie znalazłem... Ba nawet jeżdżąc co tydzień tą samą trasą Katowice - Olszyna nie znalazłem baru aby było tanio, dużo i szybko.
Co byście polecali?

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 13 lis 2011, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Panowie, szukałem w temacie, ale nie znalazłem... Ba nawet jeżdżąc co tydzień tą samą trasą Katowice - Olszyna nie znalazłem baru aby było tanio, dużo i szybko.
Co byście polecali?
Igor, w swoich trasach pisał coś o knajpie na A4...
"...po drodze wstąpiliśmy do knajpy "Posiłek" przy A4 na najlepszego i największego schabowego jakiego można dostać gdziekolwiek..."

Niestety nie wiem, gdzie ona dokładnie się mieści.


Post Wysłano: 13 lis 2011, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 paź 2009, 18:23
Posty: 93
GG: 12544520
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
DK11 miejscowość Krzywosądów k.Pleszewa "Zajazd pod wiatrakiem" - rewelacyjne jedzenie i miła uśmiechnięta obsługa parking oświetlony na ok.10-12 zestawów
DK1 miejscowość Bzówki koło Krośniewic "Bar u Bogusi" zaraz obok stacji Bliska dużo tanio smacznie świetny schabowy + kawa lub herbata gratis , parking na ok.8-9 zestawów
DW 908 Tarnowskie Góry - Częstochowa wylot z Miasteczka Śląskiego stacja Shell "Zajazd u Moniki" polecam zawsze świeżo i smacznie parking na ok.10 aut ale raczej nie na długą pauzę bo mało bezpieczny
We wszystkich tych miejscach koszt drugiego dania+napój przedział cenowy 18-25 zł.
A odnośnie poleconych barów przez CB wszyscy chwalą "Gospodę u Karola" przed Częstochową w stronę Łodzi więc postanowiłem to sprawdzić i pierogi z mięsem zdecydowanie in minus.
Na te pierogi strasznie długo się czeka około 15-20mnt.(niedobre).


Post Wysłano: 13 lis 2011, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
Cytuj:
To ja się wyłamie bark wygląda na dosyć mały ale kto się tam zatrzyma nie będzie żałował nie idzie tego przejeść Bar Świba między Kępnem a Wrocławiem w miejscowości Świba trzeba mieć niezłą pojemność żeby to zmieścić :wink:
ta tylko że max dwa zestawy tam mogą sie zatrzymać :?
Pisałem już w tym temacie o Świbie - polecam zapiekanke z kurczaka i świeżonke.
Mój rekord to 3/4 porcji, ale musiałem się głodzić od wieczora dnia poprzedniego. :mrgreen: Nie zjadłem kolacji, na śniadanie mała bułeczka i w Świbie koło 12-13 godziny zjadłem te 3/4 świeżonki. :] Ale to była połówka, bo tam są dwa dania - świeżonka i 1/2 świeżonki. Jadłem połówkę. :lol:

Wszyscy którzy wychodzą z tamtego baru wzdychają i masują się po brzucach. :U

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

W wakacje podróżując z Tatą DK50, wstąpiliśmy do baru w okolicach Grójca (bij zabij, nie pamiętam miejscowości, było to w sezonie, jak zbierano truskawkę, dookoła parkingu baru same plantacje), parking wyłożony kostką, przy drodze, w dole, wjeżdżając z budki wyskoczył Pan, jak się okazało parking płatny, ale przy kręceniu pauzy 45 minutowej wjazd jest za darmo. Dosyć spory budynek, wtedy widać było, że świeżo otwarty, ceny co prawda dość wysokie, jednak żurek świetny, no i idzie się najeść :)

Kolejny bar, to bar na stacji Lukoil tuż przed Elblągiem, na starej siódemce, teraz, chcąc do niego wstąpić trzeba zjechać z nowej drogi, jest odbicie, nie wiem jak z ruchem teraz, byłem tam ostatnio przejazdem z Tatą, jakieś patelnie stały, ale jak ruch szedł starą drogą, aut była tam masa, dobre porcje, dosyć tanio, idzie się najeść :)

Tak z anty, to swojego czasu bar na stacji w Sierpcu (ta naprzeciwko cmentarza, Petrochemia jeśli dobrze mówię). W środku obskurnie, mały wybór w menu, flaki z reguły mrożone no i nie zawsze świeże.

Bar Florian w Różanie, tutaj parking dosyć spory (teraz po remoncie drogi tylko jeden wjazd i wyjazd, kiedyś było wygodniej), budynek budowany od postaw (kiedyś mała klitka, teraz po niej ani śladu) połączony z ośrodkiem wypoczynkowym, ale ceny z kosmosu no i małe porcje.

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Przy A4 po prawej stronie jadąc od strony Katowic widać duży parking i stację Orlenu. Wjazd jest od drogi 396 kierunek Oława. Przy stacji jest mały drewniany barek. Można tam w miarę dobrze zjeść, jakiś czas temu zaczęła przeważać tam pizza, ale porządny obiad też da radę zjeść.


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Tak z ciekawości, dla ludzi, którzy często podróżują po szlakach na pomorzu. Jak oceniacie tamtejsze bary, głównie nastawione na potrawy rybne (tak typowo mówiąc, smażalnie ryb, których pełno przy drodze). Co możecie powiedzieć, jak z cenami, czy dania są smaczne, no i oczywiście polecić takie punkty :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
To ja się wyłamie bark wygląda na dosyć mały ale kto się tam zatrzyma nie będzie żałował nie idzie tego przejeść Bar Świba między Kępnem a Wrocławiem w miejscowości Świba trzeba mieć niezłą pojemność żeby to zmieścić :wink:
ta tylko że max dwa zestawy tam mogą sie zatrzymać :?
Wszyscy którzy wychodzą z tamtego baru wzdychają i masują się po brzucach. :U
Coś o tym wiem :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Panowie, szukałem w temacie, ale nie znalazłem... Ba nawet jeżdżąc co tydzień tą samą trasą Katowice - Olszyna nie znalazłem baru aby było tanio, dużo i szybko.
Co byście polecali?
sprawdź :
1)na lotosie przy zjeździe Krapkowice
2)Grażka przy SSE Krzyżowa (po lewej stronie autostrady jadąc od Katowic naprzeciwko tego nowego Orlenu-jest przejazd pod autostradą,kiedyś gdy ten bar był przy starej drodze było okey,a w nowym punkcie nie byłem jeszcze

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Cytuj:
Panowie, szukałem w temacie, ale nie znalazłem... Ba nawet jeżdżąc co tydzień tą samą trasą Katowice - Olszyna nie znalazłem baru aby było tanio, dużo i szybko.
Co byście polecali?
Igor, w swoich trasach pisał coś o knajpie na A4...
"...po drodze wstąpiliśmy do knajpy "Posiłek" przy A4 na najlepszego i największego schabowego jakiego można dostać gdziekolwiek..."

Niestety nie wiem, gdzie ona dokładnie się mieści.
HA, dzięki już chyba wiem :D Nie jest to przy samej A4, ale chodzi chyba o LOTOS'a na zjeździe Opole-Racibórz 240km bodajże :D Jutro zadzwonię do kolegi, bo on tam często auto tankuje/myje i dostaje obiad. Nie wiem czemu jeszcze nic mi nie powiedział, że tak dobrze tam karmią :twisted:
Będę musiał ustawić go do pionu :lol:
Cytuj:
Cytuj:
Panowie, szukałem w temacie, ale nie znalazłem... Ba nawet jeżdżąc co tydzień tą samą trasą Katowice - Olszyna nie znalazłem baru aby było tanio, dużo i szybko.
Co byście polecali?
sprawdź :
1)na lotosie przy zjeździe Krapkowice
2)Grażka przy SSE Krzyżowa (po lewej stronie autostrady jadąc od Katowic naprzeciwko tego nowego Orlenu-jest przejazd pod autostradą,kiedyś gdy ten bar był przy starej drodze było okey,a w nowym punkcie nie byłem jeszcze
Dzięki może nawet jutro sprawdzę ten na Lotosie. Co do "Grażki" to właśnie ojciec mi mówił, że przy starej drodze było ok, i jeśli to jest przeniesione ze starej drogi to też powinno być ok. :D

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 13 lis 2011, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
HA, dzięki już chyba wiem :D Nie jest to przy samej A4, ale chodzi chyba o LOTOS'a na zjeździe Opole-Racibórz 240km bodajże :D Jutro zadzwonię do kolegi, bo on tam często auto tankuje/myje i dostaje obiad. Nie wiem czemu jeszcze nic mi nie powiedział, że tak dobrze tam karmią :twisted:
Będę musiał ustawić go do pionu :lol:
Tak ten Lotos nazywa się Posiłek i to ta knajpa, zjazd A4-DK45 Opole, Krapkowice.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 14 lis 2011, 16:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Jeśli ktoś kręci się często po mazurach, to dobry bar znajduje się w Orzyszu (jadąc od Kętrzyna minąwszy wlot, jest łuk drogi, na wzniesieniu, za łukiem w prawo i mamy wjazd do stacji - widoczne z łuku drogi), nazwy niestety nie pamiętam, ale stacja w barwach bieli i czerwieni, parking duży, oblegany aż tak może nie jest, ale sam polecam placka (po węgiersku bodajże, dwa placki, na jednym farsz z mięsa i papryki, lekko ostrej, na to idzie drugi placek, wszystko polane sosem z ketchupu i majonezu), koszt to około 10zł, a człowiek syty :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: