Strona 10 z 12 [ Posty: 240 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lis 2011, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Podobno na Statoilu ceny takie same, ale porcje dużo większe.
Jadłem tam parę dni temu.

Schabowy zapiekany z serem i pieczarkami, frytki i bukiet surówek 25zł (zwykłe schabowe w okolicach 22zł).

Dużo tego na dużym talerzu. Jestem trzycyfrowcem (wagowo), przy 190cm wzrostu i ledwo wbiłem to w siebie (na głodniaka).
Z obserwacji wywnioskowałem, że zamówienia przygotowują na bieżąco i nie bawią się w podgrzewanie gotowego (trochę musiałem poczekać na obiad, a byłem wtedy jedynym klientem).

Schabowy dobry, delikatny i kruchy. Panierka świeża (na dobrym oleju smażony). W sumie nie mam do czego się przyczepić (cena mogłaby tylko być troszkę mniejsza).


Post Wysłano: 14 lis 2011, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2011, 18:47
Posty: 3
GG: 0

Ja polecam Bar Pod Wiatrakami w Krzywosądach 8)


Post Wysłano: 14 lis 2011, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 19:38
Posty: 96
GG: 0
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Ja polecam Bar Spontiusz za Myślenicami w kierunku Dobczyc 967 - wleciałem ostatnio przelotem zamówiłem duży zestaw z paluszkami drobiowymi + flaczki + kawa i nie zjadłem wszystkiego - kosztowało mnie 17 złociszy. Jako iż jestem kucharzem to z mojego punktu widzenia jedzenie dobre. Jeden minus - krzycząca na cały lokal pani oznajmiająca co w danym momencie jest do odebrania - jeżeli nie ma odbiorcy krzyczy przez mikrofon ;)

ogólnie dobre wrażenie i można polecić.Parking w miarę spory dodatkowo CPN , myjnia i wulkanizacja z tego co rzuciłem okiem ;)
Tez rowniez polecam zwłaszcza de volaille'a :) dodam ze bar czynny 24 h cały tydzien



Oraz polecam restauracje "Szałas" przy drodze 966 na wylocie z Gdowa w kierunku Tymowej (DK 75 Brzesko-N.Sącz) za mostem na Rabie po lewej.

_________________
[CE][DE]


Post Wysłano: 14 lis 2011, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Polecam Bodege na wlocie do Gdyni od strony Rumi DK6, Zaraz obok ORLENU. Jest gdzie postawić zestaw, pewnie da się tam zjeść, ale najlepsze mają lody z tym że kosztowne podobno :)


Post Wysłano: 23 lis 2011, 13:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:12
Posty: 135
GG: 0
Samochód: Volvo FH 460
Lokalizacja: Tczew

Cytuj:
Kolejny bar, to bar na stacji Lukoil tuż przed Elblągiem, na starej siódemce, teraz, chcąc do niego wstąpić trzeba zjechać z nowej drogi, jest odbicie, nie wiem jak z ruchem teraz, byłem tam ostatnio przejazdem z Tatą, jakieś patelnie stały, ale jak ruch szedł starą drogą, aut była tam masa, dobre porcje, dosyć tanio, idzie się najeść :)
Teraz parking świeci pustkami, najwyżej na noc zjedzie parę ciężarówek, w barze o dziwo cały czas ruch, ale głównie osobówki (miejscowi albo starzy klienci). Jedzenie dobre, chociaż gyrosa nie polecam, bo to się raczej powinno nazywać gulasz bez sosu.
Jadąc od str Warszawy trzeba zjechać na starą siódemkę na węźle Bogaczewo i dalej kierunek Elbląg, po paru km mamy Lukoila po prawej. Od drugiej strony dojazd trochę bardziej skomplikowany, za Nową Holandią zjazd Elbląg wschód na Braniewo/Grzechotki i zaraz potem na Elbląg, po wyjeździe z pod wiaduktu pierwsza w prawo pod górę i jeszcze raz w prawo, i jesteśmy na starej siódemce.

Ja często jadam przy BP koło nowego, chyba na 98 km DK91, smacznie, nie drogo i świeżo (zawsze jest tam ruch), porcje trochę małe ale nie ma tragedii, a za chyba 5 zł można wziąć dodatkowe fryty, ja się tym najadam. Do tego darmowy internet, zasięg jest również na parkingu.


Post Wysłano: 23 lis 2011, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 13:52
Posty: 93
GG: 0
Lokalizacja: :P

Cytuj:
Ja często jadam przy BP koło nowego, chyba na 98 km DK91, smacznie, nie drogo i świeżo (zawsze jest tam ruch), porcje trochę małe ale nie ma tragedii, a za chyba 5 zł można wziąć dodatkowe fryty, ja się tym najadam. Do tego darmowy internet, zasięg jest również na parkingu.
Co do tego BP to ja mam inne zdanie ;) jedzenie w miarę ale małe porcję a dosyć drogo, za te same pieniądze i lepszą jakość lepiej można się najeść w Dolnej Grupie na stacji EkoTank.


Post Wysłano: 19 sty 2012, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Przystań w Kabanosie w miejscowości Spytkowice - droga na Chyżne. Ceny może nie są zbyt niskie ale np promocja 12 zł za danie dnia (zupka + drugie) nawet przyzwoita.Porcje dosyć duże a jedzenie bardzo dobre , napakowane mięsem - ze wzgledu własnej ubojni ;) Polecam !

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 20 sty 2012, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Polecam gorąco Bar u Helenki na Okmianach :D A ten de volaille... :>


Post Wysłano: 21 sty 2012, 12:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2009, 20:28
Posty: 42
Lokalizacja: Świnoujście [ZSW]

Ja od siebie mogę polecić ''Bar Pod Borem'' na S3 pomiędzy Szczecinem a Goleniowem. Pyszna pomidorówka, która kosztuje 5 zł. (makaron mają swojej produkcji !). Schabowy (który zajmuje prawie cały talerz) + ziemniaki + bukiet surówek za 17 zł.


Post Wysłano: 22 sty 2012, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Tez rowniez polecam zwłaszcza de volaille'a :) dodam ze bar czynny 24 h cały tydzien

byłem kolejny raz wczoraj i polecam paluszki rybne z zestawem i sosem czosnkowym.Kapitalna sprawa.De volaille przy paluszkach to maluch ;)

cena za duzy zestaw 13zł :wink:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 23 sty 2012, 0:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Bar "Biesiada"
W kumiale (za korycinem) na trasie Białystok-Augustów. Bardzo pyszne obiadki oraz duży parking. Dobre miejsce na nocke.

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Post Wysłano: 23 sty 2012, 0:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2011, 0:52
Posty: 23
GG: 0
Samochód: grat
Lokalizacja: Newport Gwent - UK

http://www.stopkarozen.pl/

na 25 koło koronowa
w pobliżu tj 100m duży orlen z parkingiem i restauracją(też spoko ale stopka rożen lepszy) można nocke pauzować a przy okazji dobrze pojeść

polecam


Post Wysłano: 24 sty 2012, 0:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Bar "Biesiada"
W kumiale (za korycinem) na trasie Białystok-Augustów. Bardzo pyszne obiadki oraz duży parking. Dobre miejsce na nocke.
Tak to prawda. Gorąco polecam świetna kuchnia. :D

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 24 sty 2012, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2005, 19:58
Posty: 48
Lokalizacja: Przystajń

Cytuj:
http://www.stopkarozen.pl/

na 25 koło koronowa
w pobliżu tj 100m duży orlen z parkingiem i restauracją(też spoko ale stopka rożen lepszy) można nocke pauzować a przy okazji dobrze pojeść

polecam

Również polecam, w czasie gdy jeszcze jeździłem do Chojnic jadałem tam średnio dwa razy w tygodniu. Nie wiem jak oni to robią ale karkówka kosmos i ludzi masa. Od ostatniego wyjazdu służbowego minęło prawie 4 lata i w zeszłe wakacje gdy wracałem z Łeby również stanołem w Stopce trzymają poziom praktycznie nic się przez ten czas nie zmieniło.

_________________
Drogi one prowadzą Cię do domu? nie one są Twoim domem.........


Post Wysłano: 24 sty 2012, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Fajny barek jest na stacji przy 1-ce między Piotrkowem Trybunalskim, a Radomskiem. Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć stacji ani nazwy miejscowości... To jest jakieś 15-20 minut drogi za Piotrkowem w stronę Radomska. W miarę duży parking. Chyba płatny powyżej iluś tam minut.


Post Wysłano: 29 sty 2012, 0:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
Cytuj:
Bar "Biesiada"
W kumiale (za korycinem) na trasie Białystok-Augustów. Bardzo pyszne obiadki oraz duży parking. Dobre miejsce na nocke.
Tak to prawda. Gorąco polecam świetna kuchnia. :D
Aż mi wstyd, że dopiero teraz zabieram głos. Tak, to bar w mojej okolicy i serdecznie go polecam, nie tylko ze względu na wysoką jakość potraw (ostrzegam, że za jakością idą ceny), ale także za bezpieczny parking. Często, gdy zimą nie jestem w stanie dojechać do siebie na podwórko, zostawiam tam załadowany zestaw bez obawy, że coś mu się stanie. Całodobowa działalność oraz monitoring wizyjny zapewnia spełnienie wymagań większości firm ubezpieczeniowych.

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 29 sty 2012, 1:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

Jedzenie smaczne,ale ani tam tanio,ani porcje zacne (moim zdaniem) :mrgreen: .Parking ok o ile staniesz w miarę wcześnie bo wieczorem obstawiony przez litewsko-łotewsko-estońską bandę i ciężko się zaparkować :D

_________________
[A][BE][CE][DE]


Post Wysłano: 29 sty 2012, 2:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
Jedzenie smaczne,ale ani tam tanio,ani porcje zacne (moim zdaniem)
Na to uczciwie uwagę zwracałem :) Porcje mi odpowiadają, ale te stwierdzenie zawsze możesz zrzucić na mój lokalny patriotyzm ;) Nie zmienia to faktu, że wielokroć byłem tam na imprezach innych niż przygodne parkowanie, więcej: idę tam, jak co roku, na ostatki - w tym roku 18-go lutego. Jeśli komuś przyjdzie tam weekendować tego dnia, ma moje wsparcie, oczywiście co najmniej psychiczne :)
Cytuj:
Parking ok o ile staniesz w miarę wcześnie bo wieczorem obstawiony przez litewsko-łotewsko-estońską bandę i ciężko się zaparkować :D
Cóż, w takiej odległości od granicy, przy tranzytowej drodze krajowej, na parkingu o uznanym historią, bezpiecznym standardzie, nie można niczego innego oczekiwać.

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 30 sty 2012, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Cytuj:
Ja od siebie mogę polecić ''Bar Pod Borem'' na S3 pomiędzy Szczecinem a Goleniowem. Pyszna pomidorówka, która kosztuje 5 zł. (makaron mają swojej produkcji !). Schabowy (który zajmuje prawie cały talerz) + ziemniaki + bukiet surówek za 17 zł.
W którym miejscu? "Na barach", gdzie często ITD staje, czy gdzieś indziej? Bo te knajpy, gdzie staje ITD można odwiedzić raczej, jeśli się już spisało testament i nie ma perspektyw na życie...


Post Wysłano: 30 sty 2012, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2012, 18:46
Posty: 9
Samochód: volvo

polecam bar w cielimowie przed gnieznem trasa nr.15 . Bar nazywa się SMAKOŁYK :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 12 [ Posty: 240 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: