Strona 8 z 12 [ Posty: 240 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 cze 2011, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2007, 9:20
Posty: 68
Lokalizacja: 43-,61-

"Zajazd u Beaty i Violetty"
Kawice-Parking
59-230 Prochowice

niewielki budynek przed Zajazdem-Restauracją, pyszne tanie jedzenie, miła obsługa czynne 24H

_________________
...Górale są twardzi jak twarda jest grań, od dziecka wiedzą że, by spojrzeć ze szczytu i świat u stóp mieć...WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ...


Post Wysłano: 16 cze 2011, 22:43

W miejscowości Borki Wielkie (to jest na DK16, pomiędzy Biskupcem a Mrągowem, jakieś 8km za Biskupcem) zaraz przy krzyżówce jest taki zajazd/bar. Fakt, że parking nie utwardzony, ale można spokojnie stanąć, roi się tam po prostu od Litwinów i Rosjan. Żarcie bardzo dobre, tanie i duże porcje. Kiedyś był tam niezły syf i jakiś włos w zupie był normalnością, ale od jakiegoś czasu zajmują się oni także dostarczaniem żarcia do pobliskich szkół i sanepid się za to wziął. Polepszyło się i z czystym sumieniem można polecić.

Często jeżdżąc dalej DK16 stajemy pomiędzy Ostródą a Olsztynem na Orlenie (zabijcie mnie, który kilometr/jaka miejscowość) można spokojnie klamota zostawić na stacji, a obok jest fajna taka restauracja. Cena może żadna okazja, ale takich placków ziemniaczanych, to nawet moja mamusia nie robi :lol:

Natomiast gdyby ktoś kiedyś osobówką śmigał i chciał dobrze zjeść to zaraz na wylocie z Pułtuska na Różan jest taka stara, kurpiowska chata, zwie się to Wielka Lipa. Ceny nie porażają w obie strony, ale żarcie jest po prostu obłędne, ogromne porcje i naprawdę świetny smak, zawsze jak wracamy przez W-we to tam stajemy, palce lizać.

W sumie to więcej by tego było, ale ostatnimi czasy głównie tylko 16-ką śmigamy i szczerze to nie pamiętam knajp z innych części Polski :P


Post Wysłano: 01 lip 2011, 16:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2011, 19:36
Posty: 52
GG: 0

Mam pytanie czy wie ktoś jak wygląda sprawa z jedzeniem w europie, Niemcy, Belgia, Holandia. Gdzie można zjeść przy autostradach coś więcej niż kiełbaskę z kapustą i jak mniej więcej wyglądają ceny.
Pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/user/2rasek?feature=mhee


Post Wysłano: 01 lip 2011, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Polecam kurczaka u okupanta na Irxleben przy A2. Na prawdę dobry.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 02 lip 2011, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Ja mogę polecić bar SKORPION w Ostrówku między Łaskiem a Zduńską Wolą,Chatę Walichnowską przy zakładzie mięsnym Walichnowy,oraz Zajazd Górski w Kotlinie..Wszystkie te bary są 24/h,jedzonko dobre i świeże..

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 03 lip 2011, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

w Niemczech żeby zjeść po ludzku i w przystępnej cenie trzeba zjechać do miasta,ja zawsze wbijam się pod jakieś centrum handlowe (skupisko marketów) i jest tam sporo chińskich budek czy barów w pasażach handlowych i jak zawitasz tak 17-18 to sypią że ciężko to skonsumować na siedzącą :mrgreen:
we Francji- przy nacionalkach przy każdym wiekszym mieście są takie przydrożne bary z wielkimi parkingami (gdzie odrazu cie gonią jak nie idziesz jeść do nich) i też za bardzo dobre pieniążki można najeść sie do bulu :lol:
P.S. bardzo dobre pieniążki-to nie znaczy że jak w Polsce w barze :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 03 lip 2011, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2011, 19:36
Posty: 52
GG: 0

przepraszam wiem, że troszkę zboczyłem z tematu, ale zapytałbym się orientacyjnie czy np 10 ojrosów wystarczy na dobową dobrą dietę ???

_________________
http://www.youtube.com/user/2rasek?feature=mhee


Post Wysłano: 03 lip 2011, 13:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Całkiem przyzwoicie karmią w barze przy nowej bramie na Mondi w Świeciu. Czynne od 5 do 23, ceny niskie; schabowy, frytki, surówka za 13 zł, porcje może nie są jakoś specjalnie duże, ale da się najeść.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 09 lip 2011, 0:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lut 2010, 17:40
Posty: 11
GG: 0
Samochód: Renault Magnum

Oberża Złoty Młyn 377 kilometr trasy Łódź – Katowice; pomiędzy Tuszynem a Głuchowem
Dla truckerów mają tam 30% zniżki jak się pokaże dowód rejestracyjny :)
Dania są smaczne i w miarę tanie :) ale największym atutem jest ilość :) niech ktoś spróbuje tam w pojedynkę zjeść placka po węgiersku :D z resztą każde danie tam to 2x danie z innej knajpy nie tracąc nic na jakości :)


Post Wysłano: 09 lip 2011, 8:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Cytuj:
Całkiem przyzwoicie karmią w barze przy nowej bramie na Mondi w Świeciu. Czynne od 5 do 23, ceny niskie; schabowy, frytki, surówka za 13 zł, porcje może nie są jakoś specjalnie duże, ale da się najeść.
Następnym razem nie będę tam lazł na osiedle do sklepu tylko pójdę sobie do tego baru i zjem jak człowiek.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Gdyby ktoś jechał przez Szczytno, z czystym sumieniem mogę polecić bar na stacji "Nasza", na wlocie od strony Olsztyna. Wczoraj po raz kolejny miałem okazję się przekonać, że - jak na mój gust - jest tam smacznie i tanio :)

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 11 lis 2011, 7:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
pomiędzy Tuszynem a Głuchowem
nie prościej napisać Kruszów?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 11 lis 2011, 10:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Oberża Złoty Młyn 377 kilometr trasy Łódź – Katowice; pomiędzy Tuszynem a Głuchowem
Dla truckerów mają tam 30% zniżki jak się pokaże dowód rejestracyjny :)
Dania są smaczne i w miarę tanie :) ale największym atutem jest ilość :) niech ktoś spróbuje tam w pojedynkę zjeść placka po węgiersku :D z resztą każde danie tam to 2x danie z innej knajpy nie tracąc nic na jakości :)
Cytuj:
Cytuj:
pomiędzy Tuszynem a Głuchowem
nie prościej napisać Kruszów?
Cytuj:
jeśli mogę coś od siebie to oberża złoty młyn w kruszowie jedzenie wypas zniżka dla samochodów pow 3,5 dmc i dozorowany parking za free poprostu polecam

jeszcze prościej zanim sie coś napisze poczytać bo było już wiele razy w tym temacie :lol:
a i otworzyli nowy punkt naprzeciwko zajazdu górskiego jadąc z Piotrkowa Tryb. na Warszawę :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 11 lis 2011, 12:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Orientuje się ktoś czy Stary Młyn na DK1 za Koziegłowami w stronę Częstochowy też ma takie porcje jak Złoty Młyn i reszta ? Widziałem że mają - 30% dla kierowców ale jakoś nigdy nie było czasu przystanąć.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
a i otworzyli nowy punkt naprzeciwko zajazdu górskiego jadąc z Piotrkowa Tryb. na Warszawę :D
Wcale lepiej niż kolega powyżej się nie zachowujesz.

'Polichno'

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 11 lis 2011, 15:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

To i ja od siebie dorzucę kilka propozycji :)

Trasa S7 Radom-Warszawa (między zjazdami na miejscowości DALTROZÓW a ZBROSZA DUŻA) "Bar pod Brzozami" domowe obiady, miła obsługa. Schabowy z frytkami i surówkami 16,50zł. Pierogi z mięsem też mogę z czystym sumieniem polecić (9zł za 6szt.) i surówki do tego. Bar jest po prawej stronie, zaraz za stacją BLISKA (na której swoją drogą też jest jeden bar, 15zł za schabowy+frytki+surówka, ale to już nie to samo co pod Brzozami). Na BLISKIEJ jest parking płatny 1zł/1h. Na dobrą sprawę można stanąć i te 200m przedreptać. Dodatkowym plusem jest to, że można zamawiać jedzenie przez telefon, więc czas oczekiwania się znacznie skraca. My tam od dłuższego czasu jeździmy jak mamy chwilę wolnego, ew. zamawiamy wcześniej telefonicznie i tylko przelotem w drodze na bazę odbieramy na wynos, schabowy leżąc w opakowaniu na wierzchu zajmuje praktycznie całą jego powierzchnię :mrgreen: Zjazd może jest lekko skomplikowany, ale przy barze jest duża tablica jak tam zjechać. Parking nie strzeżony, niezbyt wielki, ale ostatnio 3 zestawy z biedronki tam stały.

Trasa S7 Warszawa-Radom, po drugiej stronie co Bar pod Brzozami, czynne niestety tylko do 22. Też smaczne jedzenie mają, zazwyczaj braliśmy po placku po zbójnicku+surówki i coś do picia.

i jeszcze jeden

Trasa S7 Warszawa-Radom bar jest obok McDonald'a i stacji, jest też parking dla ciężarówek. Dawno nie byłam, ale z tego co pamiętam to placek po zbójnicku nienajgorszy :)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 11 lis 2011, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Cytuj:
Trasa S7 Warszawa-Radom bar jest obok McDonald'a i stacji, jest też parking dla ciężarówek. Dawno nie byłam, ale z tego co pamiętam to placek po zbójnicku nienajgorszy :)
Odkąd powstał obok McDonald's ten bar upada, miejsc parkingowych było około 50 a zostało może 10 w dodatku wszyscy "lokalsi" wolą iść do McD. Jakość potraw też poleciała w dół, cena skoczyła w górę (równe 50zł za dwa obiady z napojami) ogólnie JUŻ nie polecam.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 16:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Wcale lepiej niż kolega powyżej się nie zachowujesz.

'Polichno'
nigdy nie mówiłem że jestem prymasem :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 11 lis 2011, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
nigdy nie mówiłem że jestem prymasem :lol:
Prymasów w kraju pod dostatkiem. :P

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 23:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2010, 17:00
Posty: 369
GG: 5566870
Samochód: scania
Lokalizacja: Jędrzejów

polecam sieć barów Taurus, jadłem w szczucinie DK79 i w ładnej koło tarnowa na "4" jest ok. na obwodnicy krakowa jest tez Pit stop, ku mojemu zaskoczeniu zestawu za 16 czy 17zł ze schabowym zjeść nie mogłem. a mogę dużo :D

_________________
http://campaign.scania.com/v8/
http://www.youtube.com/watch?v=lC9t524ddW0
http://www.youtube.com/watch?v=jjAPIDTO6RA
skup-rewal.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 12 [ Posty: 240 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: