Strona 11 z 12 [ Posty: 240 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sty 2012, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2009, 20:28
Posty: 42
Lokalizacja: Świnoujście [ZSW]

Cytuj:
Cytuj:
Ja od siebie mogę polecić ''Bar Pod Borem'' na S3 pomiędzy Szczecinem a Goleniowem. Pyszna pomidorówka, która kosztuje 5 zł. (makaron mają swojej produkcji !). Schabowy (który zajmuje prawie cały talerz) + ziemniaki + bukiet surówek za 17 zł.
W którym miejscu? "Na barach", gdzie często ITD staje, czy gdzieś indziej? Bo te knajpy, gdzie staje ITD można odwiedzić raczej, jeśli się już spisało testament i nie ma perspektyw na życie...
Ten bar jest koło firmy PORT-TRANS ;)


Post Wysłano: 31 sty 2012, 5:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Czyli na zjeździe, gdzie ITD staje. Często z wykrywaczem boxów.
Jak od kilku, jeśli nie od kilkunastu lat tamtędy jeżdżę, to nigdy nie było tam dobrego jadła. Może pozmieniali się właściciele, albo przynajmniej w końcu zrozumieli, że ich twory zbytnio jadalne nie były i trzeba coś poprawić.


Post Wysłano: 31 sty 2012, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2009, 20:28
Posty: 42
Lokalizacja: Świnoujście [ZSW]

Cytuj:
Czyli na zjeździe, gdzie ITD staje. Często z wykrywaczem boxów.
Jak od kilku, jeśli nie od kilkunastu lat tamtędy jeżdżę, to nigdy nie było tam dobrego jadła. Może pozmieniali się właściciele, albo przynajmniej w końcu zrozumieli, że ich twory zbytnio jadalne nie były i trzeba coś poprawić.
Znaczy się ja tam jadam od 2 lat i jedzonko naprawdę mają dobre i tanie ;) Zawsze jak tam jestem jest full ludzi, także to samo o sobie mówi :>


Post Wysłano: 03 lut 2012, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2007, 21:50
Posty: 317
GG: 4628636
Lokalizacja: Warszowice

przepraszam za OT
W telewizji jest nowa stacja "TTV", na tej stacji jest w wtorki i czwartki o 222:00 program "W trasie",prowadząca,przemierza nasz kraj osobówką,i przy pomocy CB radia pyta o "dobrą miche" polecam świetny program

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.


Post Wysłano: 03 lut 2012, 17:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Program interesujący, ale Pani prowadząca męczy mnie bardziej niż Sławek Sochacki...

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 03 lut 2012, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Program interesujący, ale Pani prowadząca męczy mnie bardziej niż Sławek Sochacki...
A myślałem, że bardziej irytującego prezentera telewizyjnego nie ma.. Tak to jest jak sie TV nie ogląda : D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 05 lut 2012, 2:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
przepraszam za OT
W telewizji jest nowa stacja "TTV", na tej stacji jest w wtorki i czwartki o 222:00 program "W trasie",prowadząca,przemierza nasz kraj osobówką,i przy pomocy CB radia pyta o "dobrą miche" polecam świetny program
Moja żona go lubi, chociaż - z tego, co mówiła - jest on nadawany w trochę innych godzinach :P

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 13 maja 2012, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Dzisiaj zachciało mi się pierogów z mięsem i postanowiłem się wybrać tutaj: http://www.podkogutkiem.com.pl/, ponieważ mam blisko.
Zajazd przy DK15/25 pomiędzy Inowrocławiem a Strzelnem. Przytulny lokal, miła obsługa, jedzenie smaczne i w przystępnej cenie, chociaż mogłoby być go więcej. Parking raczej słaby, osobówką nie było problemu, ale zestawem trzeba się zawijać w miejscu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 15 maja 2012, 16:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Tak jak pisał Marcin56. Bar Egipcjanka. Wczoraj kręciłem tam 9h. Zamówiłem sobie danie dnia: kapuśniaczek z młodej kapusty[jak dla mnie za duzo mięsa w nim było] + schabowy wielki jak dwie złączone dłonie rosłego mężczyzny, ziemniaczki z sosem i koperkiem + 2 surówki no i do tego lech z lodówki. Cena za danie dnia 9,90.

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 15 maja 2012, 19:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Tak jak pisał Marcin56. Bar Egipcjanka. Wczoraj kręciłem tam 9h. Zamówiłem sobie danie dnia: kapuśniaczek z młodej kapusty[jak dla mnie za duzo mięsa w nim było] + schabowy wielki jak dwie złączone dłonie rosłego mężczyzny, ziemniaczki z sosem i koperkiem + 2 surówki no i do tego lech z lodówki. Cena za danie dnia 9,90.
no "Złoty Młyn" wymusza w tej okolicy pewne trendy :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 24 cze 2012, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 19:38
Posty: 96
GG: 0
Lokalizacja: KWI

bar kabanos w jabłonce przed Granica w Chyżnem, tyle ze nie przy drodze w bok ok 300 m w prawo, ale warto. Drugi w Spytkowicach tak samo dk 7, blizej Rabki
Danie dnia z 12 zł (pon-pt)

_________________
[CE][DE]


Post Wysłano: 24 cze 2012, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
bar kabanos w jabłonce przed Granica w Chyżnem, tyle ze nie przy drodze w bok ok 300 m w prawo, ale warto. Drugi w Spytkowicach tak samo dk 7, blizej Rabki
Danie dnia z 12 zł (pon-pt)

pracowałem tam chwilę ;) na prawdę mają się czym pochwalić w karcie dań - i wszystko świeże ;)
pizza również bardzo dobra ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 24 cze 2012, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Polecam bar u zosi czy jakoś tak na żółtej stacji po lewej stronie - miejscowość stara łubianka na dk10 przed piłą jadąc od szczecina . Jedzenie świeże bardzo duże porcje i ceny bez tragedii .
Parking dla dużych przystępny - na jakieś 10-12 zestawów .

Podobnie polecam bar na rozdrożu na wylocie z torunia w stronę inowrocławia - za 20 zł można się najeść dwudaniowym obiadkiem . Jeśli chodzi o parking w dzień to jak najbardziej - na 15-20 zestawów . W nocy nie polecam . Ciemno jak w du... obok las , pozatym miałem tam nieprzyjemny incydent w z zeszłym tygodniu - próbowano mi zaciągnąć ropę z kotła jednak jeszcze nie spałem i w porę się zorientowałem i z tamtąd odjechałem . Tak więc stanowczo odradzam tam nocki

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 9:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

gdzie można dobrze i w miarę tanio zjeść w okolicy Wrocławia? leciał bede ze znajomymi od strony Krakowa autostradą A4 ewentualnie gdzieś wcześniej po drodze :wink:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 9:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
gdzie można dobrze i w miarę tanio zjeść w okolicy Wrocławia? leciał bede ze znajomymi od strony Krakowa autostradą A4 ewentualnie gdzieś wcześniej po drodze :wink:
Od Katowic nie masz nic godnego uwagi po drodze.
Poza jakimś daremnym barem na MOPie między Gliwicami a Strzelcami Opolskimi masz tylko McKible.

Jedynie na Lotosie "Posiłek" zjesz dobrze.
Musisz na wysokości Opola zjechać na Krapkowice (DK45). Widać go z autostrady (http://mapa.targeo.pl/Lotos,miejsce_5401274).
Dalej do Wrocka nie masz nic. Chyba że lubisz jajecznicę z małych 3 jajeczek za 9zł, wtedy masz Shella i Autogrilla na nim :)
Może mieszkający bliżej Wrocka coś Ci polecą? Ale będziesz i tak musiał zjechać z A4.

Pamiętam, że we Wrocku była zjawiskowa grochówka serwowana w wojskowym namiocie (parę min jazdy od A4), ale ulicy nie wspomnę.


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Na Bielanach dają dobry Gyros, knajpa Kebab HUT.

Z A4 kierunek Wałbrzych i na pierwszych światłach w lewo później jest rondo na którym można zawrócić, a na ulicy stoją grabiarki. Sam tam kilka razy pauzowałem.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 13:31
Posty: 28
GG: 428634
Samochód: mercedes 2553
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.

Polecam bar w Sochaczewie przed rondem,lub za (zależy od której strony jedziesz) DK2/DK50, w miarę tanio posiłki konkretne. Orlen Żary, na wlocie/wylocie DK12/DK27, dobre jedzenie też w miarę tanio, dosyć duży parking.
DK2 Sękowo, taki mały bar, w sumie mały parking dobre flaki zawsze podają. DK5 miejscowość Kowalewo, sam bar z dość dużym parkingiem, duże porcje, dobre żarcie i cenowo też w miarę. Słynny lotos Krapkowice zjazd z A4 na 45, często tam jadłem i też polecam duży parking myjki dla ciężarówek itp.
DK1 miejscowość Podwarpie, jadąc od Dąbrowy Górniczej jest bodajże hotel z barem po prawej stronie, jedzenie walą tam też całkiem smaczne tylko o ile pamiętam mały parking.
Jak sobie przypomnę jeszcze dobre lokale z posiłkami na pewno napisze, pozdrawiam :mrgreen:


Post Wysłano: 04 lis 2012, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Polecam bar na Bliskiej, DK 10, ok. 9 km przed Sierpcem (od strony Torunia). Pomidorowa: paluszki lizać :)~, dania główne równie smaczne. Spory parking dla dużych; paliwa - niestety - drogie.

Nie mylić z hotelową jadłodajnią również na Bliskiej (dawniej Shell), ok. 10 km przed Drobinem! Jakość potraw - niebo a ziemia. Tako i ceny. Tej drugiej nie polecam.

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 11 lut 2013, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Ja może z odwrotnej strony. Nie polecam baru znajdującego się zaraz za obwodnicą Torunia w kierunku Włocławka. Chodzi o drugą budkę, nie o pierwszą przy tym samym parkingu po prawej.

Ostatnio zatrzymałem się tam spontanicznie. Cóż może i flaczki dobre, ale mało i drogo, sama bułka 1zł nie wliczona w cenę zupy.
Nie wiem z jakiej piekarni bułki brali ale w mojej znalazłem włos.

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Post Wysłano: 11 lut 2013, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
nie o pierwszą przy tym samym parkingu po prawej
W tej pierwszej jeszcze gorzej.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 12 [ Posty: 240 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: