Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2013, 13:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
Nie wiem w jakim celu probujecie zrobić ze mnie idiotę.
:lol:

Póki co sam z siebie go robisz :roll:

Co do złącza pneumatycznego, to w Scanii, podobnie jak w Magnumkach, jest za którymś z "policzków" jak wspomniał zzx.


Post Wysłano: 23 gru 2013, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Jeżeli to, że wydaje własne pieniądze na prywatne cele, a nie doposażanie służbowego wozu oznacza, że jestem idiotą; to zdecydowanie wole nim pozostać.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 23 gru 2013, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Ponieważ łatwiej komuś dogryźć, niż przyznać , że g**** warta opona, jest g**** warta.
Rozeznawałem ostatnio temat i opinie o tych "g**** wartych oponach" wcale nie są takie jak Ci się wydaję. Wręcz przeciwnie, więcej osób chwali niż narzeka. Oczywiście nie ma to startu np. Michelinów, ale Michelin od Aelusa kosztuje ponad 2 razy więcej. Wszystko jest ok, jeśli taniej na dłuższą metę wyjdzie Michelin i będziesz nim jeździł od założenia, do naturalnej śmierci, ale jeśli rozetniesz ją w pierwszym miesiącu to http://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18


Post Wysłano: 23 gru 2013, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
to że continentale mają taką fajną przypadłość to zainteresowani wiedzą co więcej nie uznają reklamacji z tego tytułu bez względu na czas użytkowania.
A nie nie, w 2009 roku uznali mi reklamacje na Conti HTR1, zrobiło się pęknięcie przy stopce. Oddali kasę za 80% opony, która akuratnie stykła na nową Savkę (bo wtedy jeszcze były niezłe) :] .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 sty 2014, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
Co do złącza pneumatycznego, to w Scanii, podobnie jak w Magnumkach, jest za którymś z "policzków" jak wspomniał zzx.
Od strony kierowcy. Następny jest pod stopniem (środkowym) ukryty w "czwórce" ale podejrzewam, że w eRce też będzie.

_________________
:)


Post Wysłano: 04 mar 2015, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Taka sytuacja:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jaka przypuszczalna przyczyna? Opona na czymś rozcięta, uderzona wcześniej, kord zardzewiał i teraz strzelił, intensywna eksploatacja ją zmęczyła, czy coś jeszcze innego?


Post Wysłano: 04 mar 2015, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 maja 2013, 21:26
Posty: 776
Lokalizacja: Myślenice

sam do tego doszedłeś :D wygląda na miejscowe uderzenie (tam gdzie rdza) a potem to już stopniowa penetracja.

_________________
PNEUMASTER Profesjonalny Mobilny Serwis Opon Wulkanizacja 24h
https://pneumaster.eu
https://facebook.com/SerwisOpon24/
https://g.page/SerwisOpon?share


Post Wysłano: 04 mar 2015, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Dzięki za odpowiedź. Chciałem się upewnić w razie gdyby była opcja na reklamacje, żeby się nie pozbyć opony zbyt wcześnie.
Szkoda opony, bo ładnie się zużywają, a ta jeszcze trochę miała jazdy przez sobą. Co dziwne jest to wewnętrzna opona z bliźniaka i do tego od wewnętrznej strony. Choć to może być sprawa jeszcze sprzed rotacji opon.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: