Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Truck-Man Części Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radia

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 789 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 136 37 38 39 40
Autor Wiadomość
PostWysłano: 18 gru 2016, 21:00 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Kwkm pisze:
PNEUMASTER, toż ja piszę że potrzebuję alternatywę regionalną na przód dla regionalnego multi f'a a nie stricte budowlaną oponę na przód - bo takiej nie chcę. Jako ciekawostkę tylko, nadmieniłem że na naczepach jeżdżę na XZY3 ale od pewnego czasu też na GY MSTII i stwierdzam że podobnie się spisują GY jednak tańszy, więc jeśli jest jakaś alternatywa dla przodowego multi f'a to czemu przepłacac za michała.. Jeśli natomiast nie ma, to nie zmieniam, bo jestem z nich zadowolony a to w końcu przód i oszczędzac nie ma co. Parę lat temu zakładaliśmy dunlopy chyba sp 344 w dwóch autach wywaliły przy ok 50% bierznika, nie twierdzę że to nie przez niewidoczne uszkodzenia, ale... multi f schodzi do zera bez problemów.
Odnośnie jodełki michelina czyli domniewam x worksów napędowych, to zjechaliśmy już takie 4 komplety do zera i nie zauważyłem żeby coś się przegrzewało, co więcej na wszystkich wyszły remixy. Chyba że mam fart ;)

Na napędach bardziej chodziło o kłopoty starszej wersji XDY i to w przypadku jak w 80% szły po asfalcie i to nie na bliskich dystansach. Pewnie jeździsz nie daleko lub niedużo po asfalcie, nie przegrzewają się i jest OK.
A w temacie teraz jest jasność: jak nie chcesz na przodach przechodzić na budowlankę to zostań przy Multi Michała tym bardziej, że Ci się sprawdzają.

PostWysłano: 18 gru 2016, 21:06 
Użytkownik

Samochód: FH
Dystanse róznie, nie raz 50km kółko nie raz 500km, ale mniejsza o to. Handlujesz tym? Podaj cenę multi f 385 na PW.

PostWysłano: 18 gru 2016, 21:30 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Kwkm pisze:
Dystanse róznie, nie raz 50km kółko nie raz 500km, ale mniejsza o to. Handlujesz tym? Podaj cenę multi f 385 na PW.

Po co Ci cena ? W wyścigach na kontroferty nie uczestniczymy :mrgreen: podjedź albo my podjedziemy jak w okolicy Kraka, pogadamy, przeglądniemy tabor, zaproponujemy dostęp do tańszej usługi 24h/7dni wtedy przejdziemy do ceny. Jeżeli potrzebujesz cenę to znajdziesz byle gdzie ale jak potrzebujesz dobrego serwisu to już byle gdzie go nie znajdziesz. Musisz sam ocenić na czym Ci zależy :wink: albo dostępu do profesjonalizmu wtedy gdy inni już nie pracują albo wolisz przetargi przez cenę. :wink:

PostWysłano: 24 gru 2016, 13:09 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 1
Samochód: Volvo FH 12
Dobry,

Będę po świętach zakładał nowe opony na napęd do jednego z naszych aut. Jeździmy 80% autostrady i 20% "landówkami" cały czas po zachodzie. Auto jeździ pod chłodnią więc wozi pusto / pełno. Dotychczas mieliśmy założone na tym aucie Bridgestony które nie wiem ile dokładnie zrobiły ale na moje około około 400 tys km co uznaje za wynik powalając. Dlatego też głównie na Bridge teraz się nastawiam. Przeglad z ich strony i to co mi wpadło w oko:

Z gamy autostradowej
http://www.bridgestone.pl/ciezarowe-i-a ... 49-ecopia/

Lub:

http://www.bridgestone.pl/ciezarowe-i-a ... -use/m730/

Rozmiar 315/70 22,5

Nie ukrywam że M730 bardziej trafia w moje gusta ze względu na klasyczną kostkę. Na wszelkie eco shity mam uczulenie przez Michelina jakiś model który na suchym na pusto potrafi się poślizgnąć. Jakieś opinie na temat tych opon ?

PostWysłano: 24 gru 2016, 13:23 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Jedz tam gdzie obsługujesz się oponiarsko doradzą i powiedzą i będziesz Pan zadowolony. No i np na allegro sprzedawcy mają zakładkę opinie i komentarze :wink:

PostWysłano: 24 gru 2016, 16:35 
Użytkownik

Tą autostradową Ecopie odpuść sobie. Jeździłem na tym. To co piszą o doskonałej trakcji na mokrym to jakiś żart i kpina z ludzi.

PostWysłano: 24 gru 2016, 17:43 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 997
Samochód: 18.440
Te nowe GY "autostradowe" coś warte , czy zostać przy Continentalu?

UWAGA ! Czytanie moich postów, może się skończyć wielotysięcznymi karami i zerwaniem kontraktów.

PostWysłano: 24 gru 2016, 18:11 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Długi pisze:
Te nowe GY "autostradowe" coś warte , czy zostać przy Continentalu?

żadnego autostradowego nie zakładaj ani Fullmaxa ani Conti Eco mimo ich gwiazdek i śnieżynek i trzech szczytów w jednym chyba, że lubisz się ślizgać i zarazem upuszczać paliwa, bo marketingowo tak paliwo-oszczędne, że trza upuszczać do kanistra co 1000km :lol: . Załóż albo GY KmaxD albo Conti Hybrid, alternatywnie Dunlop SP446.

PostWysłano: 18 sty 2017, 23:40 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Volvo FH 12
Obrazekzdjęcie znalezione na fejsie. Ktoś chce takie opony sprzedać. Sprzedający pochodzi z Dani a gumiorz mial inwencje przy nacinaniu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 789 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 136 37 38 39 40