Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Opony
Post Wysłano: 04 gru 2008, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Cytuj:
Już grubo przesadzacie!
Ja z ogrodnictwem nie mam nic wspólnego.
Cytuj:
Po co wchodzicie na to forum żeby dawać takie odpowiedzi albo przekierowywać wszystkich na GOOGLE?

Każdy ma swoje powody dla których wchodzi a google od tego jest żeby z niego korzystać i nie zawracać głowę innym rzeczami które są na wyciągnięcie ręki/myszki!!!
Cytuj:
A może w tym pytaniu znowu kryje się jakaś treść? Może chodzi mu o dobrego dealera opon u którego tanio kupi i moze montaż będzie gratis?


Właśnie problem w tym, że pytanie ma być treściwe samo w sobie ukryte treści to można na forum interpretatorów poezji irańskiej odgadywać.
Cytuj:
W każdym razie mateuszz-m1 tak wyglada typowo polskie podejscie do sprawy. g**** wiedza i jeszcze cie wysmieja.


Cieszy mnie, że stajesz w obronie młodszego (albo i nie) kolegi ale dość irytująca jest postawa dodatkowego stawiania się tak ogólnie dla zasady. Pokory trochę.
Cytuj:
Nie robmy etransportu z tego forum.
Ani domowego przedszkola czy kółka różańcowego. Nie da rady cały życie być prowadzonym za rączkę i im szybciej to zrozumiecie tym dla was lepiej. Niewieścieje nam świat :mrgreen:

Pozdrawiam wszystką młodzież świata!

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Tytuł: Re: Opony
Post Wysłano: 04 gru 2008, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Cytuj:
Nie da rady cały życie być prowadzonym za rączkę i im szybciej to zrozumiecie tym dla was lepiej. Niewieścieje nam świat :mrgreen:

Pozdrawiam wszystką młodzież świata!
Też pozdrawiam młodzież. To może od razu poprosimy admina aby zanim zajrzymy do tematu strona od razu przekierowywała nas do Google, bo widzę że bez Google nie da się już żyć. Ale już nic nie piszę dalej bo znowu zostanie skomentowane każde moje zdanie. Czyż nie tak zachowują się niewiasty panie (panno) Jan Sawa?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

a co do rotacji opon w zestawie moglby ktos to opisac na ktorej osi opony
maja najdluzsza zywotnosc a na ktorej najkrotsza ????

dla jasnosci : nie mialem osobiscie do czynienia z zestawami tylko 2 osiowe solowki


Tytuł: Re: Opony
Post Wysłano: 04 gru 2008, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Cytuj:
Cytuj:
Nie da rady cały życie być prowadzonym za rączkę i im szybciej to zrozumiecie tym dla was lepiej. Niewieścieje nam świat :mrgreen:

Pozdrawiam wszystką młodzież świata!
Też pozdrawiam młodzież. To może od razu poprosimy admina aby zanim zajrzymy do tematu strona od razu przekierowywała nas do Google, bo widzę że bez Google nie da się już żyć. Ale już nic nie piszę dalej bo znowu zostanie skomentowane każde moje zdanie. Czyż nie tak zachowują się niewiasty panie (panno) Jan Sawa?
Postawa godna jak widzę człowieka uważającego się za dorosłego - jak nie bardzo mam kontrargument to prewencyjne obrażę gościa wyszydzając a nuż pójdzie mu w pięty i się zamknie.
Może i będę odosobniony w swoich sądach ale uwierzcie na słowo, że celem moim jest pokazanie, że samodzielność i swoista rzetelność popłaca a lenistwo i bylejakość są wartościami niepożądanymi w ówczesnym świecie.

PS: Tytułując mnie szyderczo panną mimo, że w męskie przydatki mnie stwórca wyposażył nawet nie zdajesz sobie sprawy ile może taki tytuł mieć wspólnego z moim nick'iem na forum (i tylko nim:).
Cytuj:
a co do rotacji opon w zestawie moglby ktos to opisac na ktorej osi opony
maja najdluzsza zywotnosc a na ktorej najkrotsza ????

dla jasnosci : nie mialem osobiscie do czynienia z zestawami tylko 2 osiowe solowki
Z moich obserwacji wynika, że w ciągnikach na osi przedniej prawa strona jest narażona na najszybsze zużycie potem lewa strona a tylne aż jutro zobaczę bo się nie przyjrzałem jeszcze.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Ostatnio zmieniony 05 gru 2008, 10:07 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
a co do rotacji opon w zestawie moglby ktos to opisac na ktorej osi opony
maja najdluzsza zywotnosc a na ktorej najkrotsza ????

dla jasnosci : nie mialem osobiscie do czynienia z zestawami tylko 2 osiowe solowki
Na naczepie najpierw ostatnia oś, potem pierwsza, najmniej srodkowa.Co akurat odkryciem nie jest, bo wystarczy się przyjrzec jak zachowują się opony na ciasnym zakręcie.

_________________
ego


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

A co sądzicie o innych oponach Good Year Kormoran Dunlop no i jakie użytkujecie? Proszę o opinie.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2007, 10:12
Posty: 58
GG: 0

Witam wszystkich, nie chce zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum gdyż moje pytanie jest odnośnie opon. Kiedyś jeździłem na oponkach continental i było ok ostatnio tzn jakiś czas temu założyli mi w firmie SAWY przejechałem 90tys.Km i powiem że na przedniej osi nie wyglądają one najlepiej ( rany są już pościnane). Chciałem się dowiedzieć ile można na tych oponach przejechać bo może jest coś ze zbieżnością. Wiem że są to kiepskie opony.
A tak na marginesie co polecacie w rozsądnej cenie ???


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 19:26
Posty: 290
GG: 0

Wiesz dużo zależy od miejsca gdzie kupujesz, w mojej okolicy przy25km było 300zł rozbieżności za sztukę. Niedawno założyliśmy do naszego sprzętu matadory. Na razie nie wielki przebieg, więc za dużo ci nie powiem(przód). Cenowo to było około800zł sztuka.
W osobówce matador sprawował się ok.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2007, 10:12
Posty: 58
GG: 0

Cytuj:
Wiesz dużo zależy od miejsca gdzie kupujesz, w mojej okolicy przy25km było 300zł rozbieżności za sztukę. Niedawno założyliśmy do naszego sprzętu matadory. Na razie nie wielki przebieg, więc za dużo ci nie powiem(przód). Cenowo to było około800zł sztuka.
W osobówce matador sprawował się ok.
To ja za Sawy płaciłem 1200zł za sztukę i chodzi mi ile można km przejechac na sawach a ile na jakiś innych. Jeśli mi polecasz swoje matadory to napisz ile km można na nich przelecieć. Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: