Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 mar 2013, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2009, 19:44
Posty: 6
GG: 24817911
Samochód: chwilowo L-ka ;D
Lokalizacja: Borzechów-Kol;)

witam wszystkich na wstępie z góry przepraszam jeśli zamieściłem swoje pytanie nie tu gdzie trzeba ;p słuchajcie ja mam do was takie pytanie...
powiedzcie jest możliwe przełożenie atrapy dolnej i górnej od Scanii serii R do Scanii serii L?? dokładnie chodzi mi o 124L 420 TOPLINE jeśli tak to powiedzcie czy dużo było by z tym roboty?? większość z was pewnie wolała by i jest za wyglądem ciężarówki zgodnym z serią produkcji... ale ja chciałbym w jakiś sposób skakankę odświeżyć większość z was pewnie powie kup sobie R-kę więc od razu mówię... nie chce Rki ponieważ zakochałem się we wnętrzu Scanii serii L ;] a chciałbym zrobić z niej mały wynalazek xD tylko nie jestem do końca pewny ile było by roboty ze zmianą atrapy i czy wgl by pasowała wymiarami bo jak by nie było to kształt jest troszkę inny ale wolę się zapytać fachowców ;p
bardzo bym prosił o szybką odpowiedź
pozdrawiam
Kierownik ;p

_________________
Czas mi się nie dłuży...
Uwielbiam być w podróży...


Kumplowi tak przerobili. Powiem Ci, że więcej później miał z tym problemu, jak pożytku z "odświeżonego" wyglądu. A to chociażby przecierająca się poduszka zawieszenia kabiny, mocowany "na sztukę" zamek od atrapy.
Co z tego, że ładnie to może i wyglądało, jak problemów później było...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2009, 19:44
Posty: 6
GG: 24817911
Samochód: chwilowo L-ka ;D
Lokalizacja: Borzechów-Kol;)

nom cóż wychodzi na to że może być z ty nie ciekawie tylko jak wiesz można również temu jakoś zapobiegać ;) a jak zrobi się na tzw odwal się to później są i kłopoty bo błędy w przeróbce przeważnie wychodzą po jej wykonaniu i często po dłuższym czasie mam racje??;)
a znasz kolego może dobry warsztat który się bawi w takie ceregiele jak ten który urodził się w mojej głowie z tą zmianą atrapy ??:d

_________________
Czas mi się nie dłuży...
Uwielbiam być w podróży...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: