Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 lut 2011, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2011, 23:43
Posty: 26
GG: 0
Samochód: VOLVO FL6 10

Witam,

Jestem nowy na forum, przegrzebałem interesujące mnie tematy ale nie znalazłem tego co szukałem. Potrzebuje schemat instalacji elektrycznej do ww modelu. Kupiłem tydzień temu taką ciężarówkę i jest kilka rzeczy nie działających. Poprzedni właściciel zrobił też jakąś wydumkę ze świecą, zamiast iść po wytyczonych szlakach zamontował wielki przelacznik rodem z "Rudego 102" :lol: który załącza świece przed odpaleniem. Nie działa mi też wskaźnik temp silnika oraz obrotomierz. Tu myslalem ze to wina alternatora, ale po wymianie regulatora dalej cisza :/

Szukałem i szukałem i nic nie znalazłem, będę ogromnie zobowiązany za informacje o takich schematach, bardzo mi rozjaśnią moje poszukiwania usterek :]

Pozdrawiam,
Łukasz


Post Wysłano: 08 lut 2011, 11:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2011, 23:43
Posty: 26
GG: 0
Samochód: VOLVO FL6 10

naprawdę nikt nie jest mi w stanie pomóc?? :roll: Może macie chociaż jakieś pomysły gdzie szukac tych schematów, na pewno gdzieś są ...


Post Wysłano: 15 lut 2011, 10:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2011, 14:37
Posty: 12
GG: 0

napisz post na www.fh12.pl a napewno dostaniesz schematy


Post Wysłano: 15 lut 2011, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2011, 14:24
Posty: 352
GG: 4128224
Samochód: Peugeot 508/MAZDA 2
Lokalizacja: CARLISLE GB/Blatyre SC/Aberdeen SC

Za malo danych m in rocznik i typ a najlepiej nr ramy mam podejrzenia ze jest to dosc stary model i w wersji elektronicznej baaardzo ciezko bedzie znalezc, mam dostep do ksiazkowych wersji w servisie wiec napisz poprostu co nie jak a postaram sie pomoc
Cytuj:
Witam,

Jestem nowy na forum, przegrzebałem interesujące mnie tematy ale nie znalazłem tego co szukałem. Potrzebuje schemat instalacji elektrycznej do ww modelu. Kupiłem tydzień temu taką ciężarówkę i jest kilka rzeczy nie działających. Poprzedni właściciel zrobił też jakąś wydumkę ze świecą, zamiast iść po wytyczonych szlakach zamontował wielki przelacznik rodem z "Rudego 102" :lol: który załącza świece przed odpaleniem. Nie działa mi też wskaźnik temp silnika oraz obrotomierz. Tu myslalem ze to wina alternatora, ale po wymianie regulatora dalej cisza :/

Szukałem i szukałem i nic nie znalazłem, będę ogromnie zobowiązany za informacje o takich schematach, bardzo mi rozjaśnią moje poszukiwania usterek :]

Pozdrawiam,
Łukasz

_________________
I ZYCIE SIE TOCZY DALEJ ...


Post Wysłano: 16 lut 2011, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2011, 23:43
Posty: 26
GG: 0
Samochód: VOLVO FL6 10

Jest to 93 rok, nr VIN YB1E5A118PB106829 silnik 5480cm3 / 133KW

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, jak będziesz w stanie zrobić kserokopię tych schematów to chętnie zapłacę za przesyłkę i za dobrą flaszkę :wink:


Post Wysłano: 16 lut 2011, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2011, 14:24
Posty: 352
GG: 4128224
Samochód: Peugeot 508/MAZDA 2
Lokalizacja: CARLISLE GB/Blatyre SC/Aberdeen SC

to sa trzy ksiazki kazda ok 350 stron jak masz klopoty z elektryka napisz co potrzebujesz postaram sie pomoc ( przesylka bylaby dosc kosztowna pracuje w servisie w GB ) pozdrawiam
Cytuj:
Jest to 93 rok, nr VIN YB1E5A118PB106829 silnik 5480cm3 / 133KW

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, jak będziesz w stanie zrobić kserokopię tych schematów to chętnie zapłacę za przesyłkę i za dobrą flaszkę :wink:

_________________
I ZYCIE SIE TOCZY DALEJ ...


Post Wysłano: 19 lut 2011, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2011, 23:43
Posty: 26
GG: 0
Samochód: VOLVO FL6 10

ja potrzebuje tylko schemat elektryczny samej kabiny (bezpieczniki, liczniki, no i może jeszcze świeca płomieniowa) Będę wdzięczny za jakiś skan albo kserówkę bo nie działa mi obrotomierz, wskaźnik temperatury, no i muszę podłączyć poprawnie grzanie świecy.

Z góry dzięki...


Post Wysłano: 19 lut 2011, 17:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2011, 14:24
Posty: 352
GG: 4128224
Samochód: Peugeot 508/MAZDA 2
Lokalizacja: CARLISLE GB/Blatyre SC/Aberdeen SC

instalacja kabiny ????? to prawie cala elektryka :D poza kabina kilkoma kabelkami na silaniku i skrzyni i tylnymi swiatlami cala reszta to kabina --- co do usterek jakie opisales to sprawdz podpiecia kostek z instrumentow do plyty drukowanej w tym modelu baaardzo czesta usterka to popekany lut - zbyt krotkie kable i jak wypinasz i wpinasz kostki to wyrywa je z obwodow drukowanych , inna czesta usterka sa wypinajace sie piny kostek na instrumentach -- postaram sie zrobic skan z obwodu podgrzewacza i alternator- obrotomierz i przeslac za pare dni pozdrawiam
Cytuj:
ja potrzebuje tylko schemat elektryczny samej kabiny (bezpieczniki, liczniki, no i może jeszcze świeca płomieniowa) Będę wdzięczny za jakiś skan albo kserówkę bo nie działa mi obrotomierz, wskaźnik temperatury, no i muszę podłączyć poprawnie grzanie świecy.

Z góry dzięki...

_________________
I ZYCIE SIE TOCZY DALEJ ...


Post Wysłano: 19 lut 2011, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2011, 23:43
Posty: 26
GG: 0
Samochód: VOLVO FL6 10

serdeczne dzieki


Post Wysłano: 10 mar 2011, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2011, 14:24
Posty: 352
GG: 4128224
Samochód: Peugeot 508/MAZDA 2
Lokalizacja: CARLISLE GB/Blatyre SC/Aberdeen SC

post nieaktywny z przyczyn ode mnie niezaleznych

_________________
I ZYCIE SIE TOCZY DALEJ ...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: