Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 maja 2008, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2007, 11:03
Posty: 10

Witam serdecznie posiada ktos schemat podlaczenia lodowki do renault magnum ?podejrzewam z ekazda renault ma tak samo.bo mam lodowke wychodzi z niej 4 kable 2 czerwone i 2 czarne wiec podejrzewam ze minusy i plusy ale jest jeszcze jakas kostka do tego i nie wiem co z nia.jelsi ktos moglby pomoc to bylbym wdzieczny


Post Wysłano: 24 maja 2008, 8:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2008, 23:51
Posty: 4
GG: 13215249

cześć kolego na dzień dzisiejszy moge Ci powiedziec jak podłączyc fridge do Magnum i Premium DXI tam idą tylko dwa kable w specjalne miejsce w skrzynce bespieczników(orginalne) a w Twoim modelu musiałbym sprawic ale moge Cie poinformować dopiero we wtorek jeśli chcesz?


Post Wysłano: 25 maja 2008, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2007, 11:03
Posty: 10

witam kolego serdecznie ci dziekuje za odpowiedz. bylbym wdzieczny jakbys m,ogl sprawdzic jak zamontowac ta moja lodowke do 2004 r. ida 2 kable czerwone i 2 czarne plus jakies dziwne kostki itrzeba ja powpinac w miejsca oznaczone literyami p,c,d itp/ jest niezla motanina.wiec czekam na odpowiedz z gory dziekuje


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: