Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2008, 19:45
Posty: 2
GG: 0

koledzy potrzebna jest jakakolwiek instrukcja obslgi do atego 817 lub ksiazka bledow ktore wyswietla komputer bo mi sie juz zapalily wszystkie kontrolki nie wiem co jest co prosba o pomoc


Ostatnio zmieniony 27 wrz 2008, 20:34 przez Toreba, łącznie zmieniany 2 razy.
Temat przeniesiony.


Post Wysłano: 19 kwie 2008, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2008, 14:57
Posty: 65
GG: 0
Samochód: ATEGO 1224 09r
Lokalizacja: WSCHOWA

witam kolege od atego napisz jakie ci palą się kontrolki to może w czymś pomogę. :!:
osobiście użytkuje 1218 rocznik 2003. kabina ze spaniem niska 6 biegów.
nie dawno zapaliła się kontrolka od poziomu płynu chłodzącego raz na żółto, a raz na czerwono a płyn jest ok
porada wymienić czujnik w zbiorniczku wyrównawczym z przodu auta pod pokrywą. koszt w"suder plus" ok 50 zł. gdy pali się kontrolka żółta i wskaznik zbiornik powietrza to do układu dostało się za dużo wody skondensowanej ( u mnie pojawiło się po wystrzeleniu poduszki zawieszenia tylnego miecha) porada
odkręcić zawór w zbiorniku powietrza gdzie jest doprowadzony przewód elktryczny i wyczyścić problem moę się pojawić kilka krotnie czynność powtarzać do skutku ( ja powtarzałem 6 razy oraz wymieniłem filtr osuszacza) gdy zapala się żółta kontrolka i symbol INS jest to błąd wskażnika paliwa wtedy pokazuje że nie ma ropy. problem rozwiązany nie dolewać do maksa paliwa ostatecznie naprawa pływaka w zbiorniku palwa. klocki chamulcowe mają czujnik w tłoczkach dociskających do tarczy chamulcowej swieci się wtedy czerwona kontrolka oraz (0) klocki starczą jeszcze na powrót do domu. zapalił mi się też wskażnik MS u mnie przetarła się wiązka elektryczna od sterownika silnika pod miską olejową

pozdrawiam chybbbbbbba pomogłem COŚ :mrgreen: :mrgreen:


Post Wysłano: 25 sie 2008, 11:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2007, 20:17
Posty: 3
GG: 0
Samochód: MAN, MERCEDES BENZ, BMW
Lokalizacja: Rzeszów

Witam. Kolego mam taki mały problem, wyskakuje mi błąd w ATEGO 1217 z 1998r. o symbolu: MR 11215. Orientujesz sie być może co to możę oznaczać?? Objawia sie chwilowym spadkiem mocy. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Właśnie zacząłem przeglądać wszystkie czujniki i jak narazie nic nie znalazłem, może jeszcze przeglądne wiązki elektryczne.

_________________
Samochód to po rodzinie najważniejsza rzecz w życiu.


Post Wysłano: 07 wrz 2008, 12:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2008, 14:57
Posty: 65
GG: 0
Samochód: ATEGO 1224 09r
Lokalizacja: WSCHOWA

witam kolego niedawno zapalił mi się też symbol MS ale nie pamiętam jaki numer błedu
ponieważ już ten błąd mam usunięty. u mnie moc nie spadała lecz miałem problem
z odpalaniem auta długo musiłem kręcic rozrusznikiem. miałem przerwaną wiązkę kabli
od silnika miedzy skrzynią a miską olejową. ogólnie symbol MS jest od sterownika silnika
pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: