Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 paź 2016, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2011, 10:25
Posty: 32
GG: 0

jak w temacie , czy znacie moze sposób na zdjecie z głowicy (na samochodzie ) obsady wtrysku , w zasadzie samego górnego pierscienia (widocznego na zewnątrz ) bo mi cieknie plyn chłodzący wlasnie przy wtryskiwaczu i muszę wymienić ten gruby oring co jest w srodku pod tym pierscieniem. Na wszelki wypadek ten pierscien nowy juz mam , bo stary pewnie latwo nie wyjdzie i trzeba go bedzie zniszczyć.Do tego zewnetrznego widocznego pierscienia chcialem przyspawac srubę i wyciągnąć udarowo ale to jakaś dziwna stal i nie chce sie spawać.


Post Wysłano: 22 paź 2016, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2009, 20:45
Posty: 63
GG: 0
Samochód: volvo F 12

Ja, co prawda w volvie F12, robiłem tak, że gwintowałem ten pierścień na szpilkę z koła, pasowało idealnie, do szpilki przyspawać pręt i udarowo do góry, pozdrawiam.


Post Wysłano: 23 paź 2016, 11:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2011, 10:25
Posty: 32
GG: 0

dzieki wielkie , tez wcześniej wlaśnie przymierzalem tam peknietą szpilke z kola i faktycznie pasuje ale obawialem sie gwint w tym pierscieniu nie wytrzyma ale skoro mówisz ze da radę to tak chyba tez zrobię a ciekawe co to za material ten pierścien ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: