Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 gru 2012, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2009, 9:48
Posty: 77
GG: 0
Samochód: daf cf

Mam problem z hydrauliką w bizonie, słabo podnosi jak się rozgrzeje, czy to pompa? Gdzie można zregenerować starą pompę i jaki to koszt.
pozdr.


Ostatnio zmieniony 26 gru 2012, 0:34 przez HARNAŚ, łącznie zmieniany 1 raz.
FATALNIE czyta się Twojego posta! Ogarnij się trochę.


Post Wysłano: 26 gru 2012, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lip 2010, 17:54
Posty: 54
Samochód: X9
Lokalizacja: Sandomierz

Witaj na tym forum nie ma raczej nie ma takiej osoby która Ci odpowie ze swojej strony mogę Ci polecić tą stronę http://www.agrofoto.pl/forum/ (forum całkowicie innej kategorii wię to chyba nie reklama) jest tam kilka osób ogarniętych w tym temacie.


Post Wysłano: 26 gru 2012, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Chciał bym podłączyć się do tematu.Też mam problemy z hydrauliką,a problem jest następujący.Jak przekroczę moim F-16 prędkość jednego macha,to lotki na skrzydłach,słabo się wychylają.na 99% myślę,ze to hydraulika.Koledzy pomóżcie !!
Teraz bardziej na poważnie.Nie wiem jak w przypadku kombajnu,ale przy ciężarówkach jest zawór,którym możesz zwiększyć ciśnienie podawane na wyjściu.Poszukaj zaworu takiego,jak wskazałem na fotce (śliczna strzałka prawda ?) Ogólnie zawór mam nieco przykręcony,żeby nie strzelały węże,ale jak naczepa ma zły dzień,i nie może się dźwignąć,daję ogień.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: