Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 kwie 2012, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2012, 8:49
Posty: 11
GG: 0
Samochód: none

Dzięki za info


Post Wysłano: 16 kwie 2012, 14:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2012, 8:49
Posty: 11
GG: 0
Samochód: none

byłem dzisiaj na Kolejowej w Katowicach (marektruckserwis dzięki za namiar) i pooglądałem interesujące mnie części i wyszła mi taka kwestia dotycząca tych zaworów poziomujących, np taki zawór poziomujący do kabiny z dwoma przyłączami - jedno zasilanie, a drugie do poduszki, a co z upuszczaniem powietrza? Jak się to realizuje w takim układzie, podobnie z tylnym zaworem z jednym zasilanie i dwoma wyjściami na miechy - chociaż tu zauważyłem że w układzie wahaczowym to nie bardzo zda egzamin bo tylko jedna strona, do której jest podłączone cięgło, decyduje o pracy całego układu, chyba że się mylę, ale jednak jest różnica między pracą osi, a niezależnym zawieszeniem - czy aby nie trzeba będzie zastosować takich kabinowych na każdą stronę?


Post Wysłano: 19 kwie 2012, 7:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Zawór poziomujący od kabiny ma upust powietrza pod tą osłona gumową, jak chcesz mieć niezależne zawieszenie to daj dwa zawory po jednym na stronę :wink:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 19 kwie 2012, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2012, 8:49
Posty: 11
GG: 0
Samochód: none

Cytuj:
Zawór poziomujący od kabiny ma upust powietrza pod tą osłona gumową, jak chcesz mieć niezależne zawieszenie to daj dwa zawory po jednym na stronę :wink:
Widzisz dopytywałem o upust na hurtowni, ale odpowiedzi się nie doczekałem. Teraz temat jest o wiele jaśniejszy i tak jak piszesz pewnie będzie po jednym zaworze na stronę. Dzięki.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: