Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lip 2011, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Witam. Zajmuję się Manami ale przyjechała mi renówka do roboty regeneracja kompletna obu zwrotnic i wymiana resorów i teraz nie chcę wyjść na głupiego ile za to można wziąć. Roboczogodzin ok. 11 ale nie wiem jakie są ceny remontów renault. Jakby ktoś mógł podpowiedzieć bo głównie to przy swoich się robi. Dzięki za pomoc


Post Wysłano: 03 lip 2011, 18:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2010, 21:38
Posty: 182
GG: 0

co do ceny to nie podpowiem i nie wiem jak są składane zwrotnice w manach które masz ale podpowiem że w renówkach sworznie zwrotnic są wprasowywane !!! znam przypadek że z pomocą prasy były problemy z ich wycisnieciem.Zatem zasadnicze pytanie czy będziesz miał mozliwości techniczne na ich zdemontowanie i zamontowanie???


Post Wysłano: 03 lip 2011, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Zwrotnice, resor już zrobione. Prasa 150t dała sobie radę, sworznie są dwustopniowe i wprasowywane jak wyżej pisano tylko mi chodziło na ile to można wycenić bo nie robię za bardzo usług z braku czasu


Post Wysłano: 12 lip 2011, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 17:56
Posty: 573
GG: 2738622
Samochód: MAN
Lokalizacja: małopolska rudawa

kolego ja za przeprasowanie sworzni płaciłem 300zł a robota to już swoja. dolicz koszty montażu

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Post Wysłano: 13 lip 2011, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Tak z ciekawości. Przeprasowanie czyli wyciśli, wciśli nowe sworznie i po robocie czy uzbrajali całą ośkę. Tulejki samo smarne, łożyska itp. ?


Post Wysłano: 26 lis 2011, 13:39

Cytuj:
Witam. Zajmuję się Manami ale przyjechała mi renówka do roboty regeneracja kompletna obu zwrotnic i wymiana resorów i teraz nie chcę wyjść na głupiego ile za to można wziąć. Roboczogodzin ok. 11 ale nie wiem jakie są ceny remontów renault. Jakby ktoś mógł podpowiedzieć bo głównie to przy swoich się robi. Dzięki za pomoc
Na głupiego wyszedłeś zadając takie pytanie. Roboczogodzina nawet w serwisach kosztuje podobnie.
Co to za klient że wstawia byle gdzie swój samochód nie znając mechanika, jego wiedzy, umiejętności i ceny?
Na jakiej podstawie wyceniasz naprawy Mańków których to naprawami tak się szczycisz??
Pewnie na podstawie wycen zawartości portfela klienta.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: