Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lis 2013, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2013, 11:01
Posty: 3

Witam, mam dylemat z wyborem amortyzatorów zawieszenia do Volov FH12 2004 460. Panowie jakiej firmę polecacie? Monreo?Sachs?Czy jakieś innej firmy? Proszę o opinie.


Ostatnio zmieniony 06 lis 2013, 14:58 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Poprawiłem nazwę tematu


A dlaczego nie założysz takich, jakie szły na pierwszy montaż? Złe były?
Mogę tylko powiedzieć, że w moim przypadku wymienione w poprzednim DAFie z Sachs-a (pierwszy montaż) na Monroe, w obecnym wymienione z Sachs-a na Sachs-y nie dają żadnych różnic w komforcie jazdy. A ekonomia zakupu niewiele miała tu do powiedzenia, bo różnica na sztuce wahała się w granicach 20, 30 zł (Monroe tańsze) a Sachs-y kupowane w ASO DAF.
W obecnym ciągniku przebieg na "oryginałach" do wymiany wynosił 623 tyś. km, w poprzedniku nie podam Ci, bo nie mam przy sobie notatnika sprzed 2 lat.


Post Wysłano: 06 lis 2013, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2012, 21:26
Posty: 312
GG: 0
Samochód: VOLVO

witam.
Moim zdaniem to calkowicie bez roznicy czy to bedzie sachs czy monroe , jesli nie trafisz na jakas wadliwa sztuke to beda chodzily.Zakladalem ostatnio do chiniola na przod monroe i kierowca nie widzial najmniejszej roznicy w jezdzie co do oryginalnych sachsow ( jeden sie wylal i stad wymiana przy przebiegu 330tys ).Nie wiem jak wyglada cenowo najnizsza polka IC czyli MAGNUM ale mam na jednej naczepie po przebiegu 200tys i wszystkie suche. Dla przykladu w e-klasie szefa zalozylismy sachsy na przod i po 4 miesiacach jednego ch... strzelil (gwarancja uznana).


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: