Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 cze 2013, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2013, 21:55
Posty: 1

Witam po raz pierwszy na tym forum...od miesiąca posiadam STARa 12.185 z 2003r ( odpowiednik MANa L2000 model LE 12.185) przebieg 520 kkm zrobione po polskich dróżkach i mam pytanie do szanownych forumowiczów:
- Czy to jest normalne w tym modelu..że po w miare równych drogach czy trochę z koleinami jeździ się OK ale jak jest taka nierówna droga(bujanka) to strasznie buja również w tym aucie ,że aż idzie wyskoczyć z fotela , wtedy trzeba zwalniać . Wymieniłem amorki przednie(firma PETERS) i zdecydowanie się poprawiło ale i tak jeszcze"buja" po dziurach, nie idzie normalnie ujechać max 5 bieg i max 60km/h. Zastanawia mnie czy po wymianie jeszcze tylnych amorków będzie lepiej. Ogólnie na przeglądzie tech. nie wykryłem żadnych luzów ale jak się jedzie po dziurach to coś "podzwania" . Czy w "tych typach to już tak jest" jak to się mówi i trzeba się przyzwyczaić , czy można coś zmienić w tym względzie ??? Cyz możliwe ,że przyczyną może być to ,że auto ma długi kontener 6,1m (nominalnie do końca ramy powinno być 5,7m) zakończony windą i przyczyną tego bujania może być nadmierne obciążenie tyłu????


Post Wysłano: 05 lip 2013, 14:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Mojego zaladowanego też buja :P

Pusty jest bardzo sztywny i prowadzi się rewelacyjnie. Zaladowanego buja, gdy droga jest "podskakujaca". A w koleinach idzie dobrze.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: