Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lut 2011, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2010, 18:28
Posty: 81
GG: 1847761
Samochód: Actros

Ma ktoś może jakieś doświadczenia z wybiciem sworznia z tym aucie, bo dzisiaj korzystając z wolnej chwili ładnie ściągnąłem bęben, okładziny, rozpierak, siłownik, dekielki od sworznia, śrubę z zabezpieczeniem ze sworznia, łożysko górne plus podkładki, i moja cierpliwość się skończyła, godzina zrywania w dół lewarem plus nabijanie młotem i brak pomysłu :roll:


Post Wysłano: 06 lut 2011, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2011, 22:46
Posty: 36
Lokalizacja: GDYNIA

Radzę ci podstawić pod belkę jakąś kobyłkę żeby nie sprężynowała i uderzyć co najmniej piątką młotem i musi iść,albo dorób sobie przyrząd do ściągania sworznia.Wygląda on mniej więcej tak:kwadrat wycięty z metalu z czterema otworami rozstawionymi tak jak otwory na zwrotnicy od górnego dekla.po środku jest otwór z gwintem o średnicy około 40-50 mm.w nim śruba którą przykręcając napniesz sworzeń potem dobry strzał w śrubę i musi puścić.Powiem szczerze , że nie miałem jeszcze w fh problemu ze sworzniem.Powodzenia życzę.


Post Wysłano: 09 lut 2011, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2010, 18:28
Posty: 81
GG: 1847761
Samochód: Actros

Prawa strona idealnie wręcz :mrgreen: , wyszła młotek dycha weszła nowa z lewarka piknie działa, lewa strona ehh :/ ( tam był duży luz) wyszła ładnie ale... przy próbach włożenia nowego sworznia przy maksymalnym dobiciu piasta stoi , przy delikatnym cofnięciu sworznia chodzi OK ale sworzen nie układa się na stożku i obraca się razem z piastą :| Prawdopodobnie ASY tak długo jeździły na tak wywalonej zwrotnicy że zrobiło się jajo na stożku w ławie :| Myślałem że może wina leży w nowym sworzniu ale wsadzaliśmy ten stary z prawej strony i na nim jest to samo jak jest całkowicie nabity dołem piasta stoi, a jak się go cofnie to sworznie się obraca :evil: :evil:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: