Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 cze 2010, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Witam. Mam problem z moim Manem. Jak zrobi się pełny skręt to jest utrudniony powrót kierownicy(trzeba ją ręcznie odciągać), obojętnie czy w prawo czy w lewo. Przesmarowałem zwrotnice, posprawdzane gałki, kolumna suchutka i płyn w zbiorniczku jest oraz krzyżaki na kolumnie ok. Jeśli miałby ktoś wartości dotyczące pracy wspomagania( ile powinno dawać bar) oraz wszelakie uwagi dotyczące mojego problemu. Pozdrawiam loudero :idea:


Post Wysłano: 21 cze 2010, 9:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2010, 18:57
Posty: 17
GG: 0

Cytuj:
Witam. Mam problem z moim Manem. Jak zrobi się pełny skręt to jest utrudniony powrót kierownicy(trzeba ją ręcznie odciągać), obojętnie czy w prawo czy w lewo. Przesmarowałem zwrotnice, posprawdzane gałki, kolumna suchutka i płyn w zbiorniczku jest oraz krzyżaki na kolumnie ok. Jeśli miałby ktoś wartości dotyczące pracy wspomagania( ile powinno dawać bar) oraz wszelakie uwagi dotyczące mojego problemu. Pozdrawiam loudero :idea:
WITAM, CZY W TRAKCIE PRACY POMPA WYDAJE JAKIEŚ DZWIEKI??????????NO I CZY MASZ WŁAŚCIWY OLEJ DO DANEGO UKŁADU?


Post Wysłano: 21 cze 2010, 10:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Akurat kierowca mówi ,że coś tak lekko szumi ale wydaje mu się ,że to alternator a będę to mógł dopiero sprawdzić jak wróci. Stało się to nagle a od zawsze to wspomagania leje ATF II i jest zawsze ok.


Post Wysłano: 22 cze 2010, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2007, 20:10
Posty: 320
Lokalizacja: ??Bialystok

Ja mialem identyczny problem w moim tga i własnie przesmarowałem zwrotnice najlepiej podniesc przod i problem znikł, było nawet tak ze ciężko było skręcić kierownicą :>


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: