Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2010, 19:59
Posty: 5
Samochód: DAF XF 95

a co do rozmiarów to nie rózni sie od zwyklej BPW bo mam problem w naczepie mam dwie osie BPW zwykle a jedna eco i nierówno stoja poduszki albo jedna albo druga krzywi i wlaśnie sie tak zastanawiam czy to wlaśnie nie jest tego przyczyna


Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
a co do rozmiarów to nie rózni sie od zwyklej BPW bo mam problem w naczepie mam dwie osie BPW zwykle a jedna eco i nierówno stoja poduszki albo jedna albo druga krzywi i wlaśnie sie tak zastanawiam czy to wlaśnie nie jest tego przyczyna
Mam jedną naczepę podobnie zrobioną, tylko że 2 osie Eco i jedna zwykła. Wymiary są takie same. Sprawdź czy kielichy są tak samo przymocowane do półresoru lub czy półresor nie jest poluzowany na cybantach (mógł się przestawić).


Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2010, 19:59
Posty: 5
Samochód: DAF XF 95

a co do części takich jak bębny czy szczeki to tez się nie różni bo wydaje mi się ze ktoś sobie przekombinował i wstawił os BPW-eco a bębny i szczeki założył ze zwykłej bo szczeki krzywo leża w bębnie praktycznie wystają z niego


Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
a co do części takich jak bębny czy szczeki to tez się nie różni bo wydaje mi się ze ktoś sobie przekombinował i wstawił os BPW-eco a bębny i szczeki założył ze zwykłej bo szczeki krzywo leża w bębnie praktycznie wystają z niego
Tego już niestety nie wiem, ale możliwe że ktoś założył złe bębny na oś i dlatego szczęki wystają.


Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2010, 19:59
Posty: 5
Samochód: DAF XF 95

no właśnie tak mi sie wydaje a i tak remont przeprowadzam bede wszystko wymienial także może na coś trafie dzieki bardzo za informacje


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: