Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sty 2009, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Witam. Nie działa mi regulacja poduszek w MANie. Mam pilota do regulacji MAN i nie dochodzi do niego prąd. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek porady albo schemat regulacji poduszek żebym wiedział gdzie prądu szukać!!! Dzięki z góry za jakiekolwiek porady :D :!:


Post Wysłano: 16 sty 2009, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Kolego pospradzaj bezpieczniki u nie też nie reagowały poduchy jak spaliły się bezpieczniki :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 16 sty 2009, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Sprawdzałem bezpieczniki od regulacji jest numer 7 jak się nie mylę ale kierowca coś mówił że przez chwilę w czasie jazdy przęczał mu któryś z przekaźników. 2 dni temu wymieniałem chłodniczkę nawiewu i możę coś się rozpieło jak robiłem ale działało przez jakiś czas dopiero mówił że na jakiejś dziurze mu coś pstrykło czy czasło i zaświeciła się kontrolka od poziomu regulacji i już nie działało


Post Wysłano: 17 kwie 2015, 12:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2009, 20:59
Posty: 21
GG: 0

Cytuj:
Sprawdzałem bezpieczniki od regulacji jest numer 7 jak się nie mylę ale kierowca coś mówił że przez chwilę w czasie jazdy przęczał mu któryś z przekaźników. 2 dni temu wymieniałem chłodniczkę nawiewu i możę coś się rozpieło jak robiłem ale działało przez jakiś czas dopiero mówił że na jakiejś dziurze mu coś pstrykło czy czasło i zaświeciła się kontrolka od poziomu regulacji i już nie działało
częsta przyczyna przerwa przy pilocie ukręcone pprewody są bardzo cienkie pilotem kręcisz obracasz mam takie auta to niezawodnie działają zawór ecas prosta konstrukcja cewki wyjąć przesmarować oringi wymienja sz filtr osuszacza nowe auta 2lata sprężarka leciwa przy wymjanie oleju


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: