Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 sie 2008, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2008, 14:02
Posty: 37
GG: 8750448
Samochód: atego 817
Lokalizacja: okolice Grójca i Rawy Mazowieckiej

witam koledzy. kupilem atego 817 i mam takie dziwne odczucia co do kierowania tym pojazdem,chodzi mi o to ze jak jadę to nie prostuja sie koła tylko jak skręcę kierownicą troszkę na lewo lub mocniej lub w prawo to tam gdzie go kieruje tam leci i nie wracaja koła do położenia na wprost... jest to uciążliwe bo trzeba cały czas kręcić patelnią w lewo lub prawo zeby jechać prosto. powiedzcie czy w tym modelu tak jest czy jest cos nie tak ...??? a jak nie to jest nie tak???


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2008, 14:57
Posty: 65
GG: 0
Samochód: ATEGO 1224 09r
Lokalizacja: WSCHOWA

witam kolego pewnie masz złą zbierznoś to znacz jest rozbierzny. pewnie zbiera ci opony
po zewnetrznej stronie. jeśli tak to ustaw zbierzność na przyżądach co się zakłada na każde koło osobno.
nie daj się namówić na ustawianie na tzw.płycie bo nie ustawią dobrze. serwis odradzam
jak się pytałem to powiedzieli że będą to ustawiać min.5 godzin koszt ok 1000 zł przesada trochę
pozdrawiam


Post Wysłano: 14 wrz 2008, 11:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2007, 20:10
Posty: 320
Lokalizacja: ??Bialystok

Kolego ja kiedys mialem ten sam problem w Manie 8,163.Kupilismy go z Niemiec ,wystarczylo tylko przesmarowac zwrotnice i po parunastu kilometrach problem znikł :>


Post Wysłano: 14 wrz 2008, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Też stawiam na zapieczone zwrotnice. Jazda wtedy faktycznie uciążliwa.

_________________
ego


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: