Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lip 2008, 0:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2008, 18:29
Posty: 16
GG: 0

witam mam maly problem jest to mercedes814 pomoc drogowa problem polega na ty ze slizgaja mi siepaski od kopresora i popywspomagania
wiec skrecanie tym autkiem jest dosyc klopotliwe co dziwne kiedy powietrze sie napopuje to kierownica kreci sie lzej wiec kupilem druga pope wspomagania ale problem pozostal bez zmian po zdjeciu padka zaowazylem luz na kole pasowym .
ma ktos jakies pomysly
podobno mogly sie paski zeslizga
jest 6 cyli 6L 1990r


Post Wysłano: 29 lip 2008, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Witaj
Pewnie paski masz zaolejone bo gdzies przecieka (kolo kompresora:)) i one slizgaja,ale jesli kolo masz luzne to jest pompa wody do regeneracji lub wstawic nowa to tez moze byc przyczyna a dzieje sie tak bo paski byly coraz mocniej napinane a tylko w jedna strone jest naciag (w atego jest to lepiej wywazone).
Radze uszczelnic wycieki wstawic nowe paski albo te co masz dobrze wymyc nio i zrobic porzadek z pompa wody,bo wkoncu sie tak luz zrobi ze zlapie temperature na 95-100 i bedzie problem.
Pozdrawiam

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Post Wysłano: 03 sie 2008, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2008, 18:29
Posty: 16
GG: 0

paski nie sa zaolwione jest sucho to bardziej wyrywanie kierownicy jak skrecam w czasie jazdy jest latwiej nie dzialaja takie sily
chyba to bedzie przekladnia kierownicxza


Post Wysłano: 19 sie 2008, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2007, 21:34
Posty: 128
Lokalizacja: poznan

Witam. ja bym rozebrał Kolego na twoim miejscu pompe wspomagania, zobaczyl jak ona wygląda, wymienic uszczelniacze i bedzie gucio. Ale jescze sprawdz pompe wody i zmień paski.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: