Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 paź 2007, 11:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2007, 11:30
Posty: 5
Lokalizacja: Krk

Mam taki problem iz nie mam mozliwosci sterowania pilotem poduszkami i nie wiem co moze byc przczyna pilot czy moze jakis zawor sie zblokował. Jeśli ktos mial juz taki problem i sie z nim uporal to prosil bym o POMOC !!


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 11:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2007, 20:17
Posty: 12
Lokalizacja: Szczytno

A jak włączasz pilot to pojawia Ci sie środkowa zielona kontrolka? jeśli tak, i nie możesz sterować poduszkami to siadł Ci pilot... Najprawdopodobniej któraś ścieżka lutowa CI sie przegrzała albo przerwała w pewnym momencie, i nie dochodzi CI sygnał.Najlepiej podmień sobie pilot i sprawdzisz czy jest to jego wina. Miałem to samo w Daf-ie. Elektryk próbował to lutować... no ale niestety...Musiałem kupić nowy pilot. Około 1200 Kosztuje chyba nowy.. dokładnie nie pamiętam...No chyba ze masz go skąd "podmienić" :mrgreen: to wtedy koszty masz tylko chwilowe :mrgreen: (chwila strachu) :D

_________________
"Jeśli szanujesz auto, i o nie dbasz, to i ono zadba o Ciebie, żebyś zawsze dojechał tam, gdzie chcesz"


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 17:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2007, 11:30
Posty: 5
Lokalizacja: Krk

no dzieki tez tak mysle ze jest ze pilot nawala


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 20:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 21:56
Posty: 14
Lokalizacja: Kartuzy

sprawdz jeszcze bezpieczniki i mozesz rozebrac pilota i sprawdzic kable bo lubia sie przełamac albo zrobic zielone (zgnite)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 22:16
Posty: 2
Lokalizacja: Łódź

Witam na wstępie opisz czy na wyświetlaczu coś się wyświetla mianowicie kontrolka poduszek?
1-sprawdź zawór poziomowania na osi pędnej czy się nie wywinął w drugą str. Jest on po prawej str. na ramie pomiędzy bliźniakami często się tak zdarza przy oponach 315/70/22,5
2-pilot ? Jeśli nie działa sprawdź klawiszem na desce, jeśli brak jakiejkolwiek reakcji to czujnik na osi pędnej kpt. 1
3-jeśli na desce na wyświetlaczu wyświetla się kontrolka poduszki sterownik do wymiany jest on umiejscowiony po str. pasażera pod deskom z bezpiecznikami za tapicerkom mała czarna puszka dokręcona na dwie śruby typu torx t30
Pozdro :D


Tytuł:
Post Wysłano: 02 gru 2007, 0:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2007, 23:49
Posty: 32

sterownik ecas troche drogi spawdz bezpieczniki i masz zielone swiatlo na pilocie sprawdz czy klikaja selonoidy potem chyba jak jest woda w systemie to w bloku mogl stanac zawor mozesz probowac przeczyscic i nasmarowac

_________________
cas


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: