Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lis 2017, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Witam Czy możecie mi napisać jakie powinno być min i max spalanie skrzynia i-shift Pytam bo jak na solówkę izotermę to myslę ,że mam za duże spalanie .Czytałem ile potrafią zestawy palić i dlatego się dziwię..No chyba,że ten typ tak ma...Tylko proszę o konkretne odp..bez odp.typu ile wlejesz tyle spali....Tylko konkretne odp.Pozdrawiam


Post Wysłano: 28 lis 2017, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Dobrze było by, gdybyś napisał gdzie jeździsz, i ile km dziennie robisz.

Taki grot po mieście spali 50, po trasie 23.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 28 lis 2017, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

W sumie to miałem ci już nie odpisywać, ale napisz po prostu ile ci pali i przy jakiej robocie.
Mi średnia z takiej solówki wychodzi prawie taka, jak na zestawach na międzynarodówce.


Post Wysłano: 29 lis 2017, 1:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

A czemu luka miales nie odp?Przeciez nic zlego nie napisalem Co do 50 litrow na 100km to zes wyskoczyl z tym spalaniem chyba nad wyrost...Jak solowka 18dmc moze spalic 50 na 100 ???Przeciez bys nie zarabial tylko dokladal do interesu..Praca pod spedycja raz trasa raz miasto wozi sie towar na paletach i luzem Mi spala jak narazie 30 l na 100km Ale na pusto z Kielc wracalem to ladnie bo 21 wyszedl


Post Wysłano: 29 lis 2017, 4:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Jakie tonaże wozisz? 2 czy 3ośka? Jak na dystrybucje to spalanie całkiem normalne. Mi CF 310 na podobnej robocie palił nie mniej niż 27-28. Jak udało się zejść do 26 to byl cud.


Post Wysłano: 29 lis 2017, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
A czemu luka miales nie odp?Przeciez nic zlego nie napisalem
Ty jesteś normalny? Myślisz, że jak założysz nowy temat, to nikt nie pamięta kim jesteś i jak się zachowujesz? Jak ktoś napisze coś, czego nie chciałeś przeczytać?
viewtopic.php?p=685217#p685217
Nie mam czasu szukać postu, gdzie mnie wyzywałeś.

Od razu mówię, że jak zobaczę w tym temacie jedno wyzwisko, to od razu zamykam.


Post Wysłano: 29 lis 2017, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Maateusz tonaże różnie raz 3 tony raz 5 raz 8 ton a ładowność 8 ton a samo auto wazy 9.700kg zabudowa chłodnia z grzaniem.Czyli muszę się już z tym spalaniem pogodzić i szukać pracy za lepsą stawkę :D Bo tu nie raczej zarobie..;)Panie Luka Ciebie wyzwałem???Nie kojarzę .A jeśli tak to pokaż gdzie...wtedy mogę się przyznać i przeprosić oficjalnie.A jak ktoś mnie zaczął wyzywać ....kierowniczek.....w tym poście też napisał ze taki grot 52 litry...pali o czym to świadczy że ten ktoś jaja sobie robi...nie jest poważny dojrzały to dostał wtedy odp...proste i widzę,że jego post został usunięty i bardzo dobrze...i co mnie straszysz zamykaniem tematu Chcesz to zamykaj temat wykasuj mój profil i bądź z tego dumny że Ty tu rządzisz.. Jesli to Cie usatysfakcjonuje..Nie widzisz ile tu na tym portalu niestety często jest hejtu ,złośliwości???Na pewno widzisz..W poprzednim temacie chciałem się czegoś dowiedzieć po kupnie auta ale jak na mnie naskoczyli że złoma kupiłem że takie złomy jak mój to 60tka na autostradzie jadą bo szybciej nie mogą...żebym zajął się hodowlą jedwabników itd to co Ty byś się nie bronił Luka nie zdenerwował??To własnie Ty Luka byłeś chyba jedyny który normalnie odpowiadał i o tym wspomniałem w poście a nie Ciebie wyzywałem a teraz znów następni nie napiszą na temat mojego zapytania tylko będą krytykować to co napisałem.. i będzie hejt...Co do mojego auta Jeśli bym tu wrzucił fotki to każdy myślę był by zdziwiony że tak może wyglądać 10 latek w sensie pozytywnym...Rozumiem że skoro tam się broniłem w poście to teraz nie mogę zakładać nowego tematu...Boja jestem ten zły.Nie jestem facetem c... frajerem po którym można jechać tyle w temacie.Pozdro


Post Wysłano: 30 lis 2017, 6:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

wyluzuj.
w sobotę pojechałem na krótką"przejażdżkę" solówką dystans 8 kilometrów i średnie spalanie bez żadnych korków wyszło 40 więc przy typowej jeździe w dystrybucji może w skrajnych przypadkach dochodzić do 50 dodaj do tego zużycie paliwa do agregatu.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 30 lis 2017, 10:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Wyluzowałem;)ZZx no to jak to możliwe by solówka paliła więcej niż zestaw??Piszesz o średnim z komputera.Ja piszę od zalania pod korek przejechania kilkuset km do zalania pod korek trochę miasto trochę trasa i spala 30 litrów na 100 km Pytam bo jeszcze nie znam dobrze tego auta..I nie wiem czy to normalne spalanie w takich solówkach z zabudową chłodnia wcześniej na plandece jeździłem i wychodziła solówka max 26 pewnie dlatego że plandeka Pozdr.


Ostatnio zmieniony 30 lis 2017, 13:53 przez mario0906, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 30 lis 2017, 11:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

To ta perełka z Cedzyny dużo pali?

Przecież w Cedzynie to dobre wozy sprzedajo...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 30 lis 2017, 14:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

prywaciarz WC wóz to może być drabiniasty... :lol: Po za tym popracuj trochę nad swoja pisownią :)I skończ te swoje złośliwości bo to już nudne się staje...


Post Wysłano: 30 lis 2017, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Cytuj:
prywaciarz WC wóz to może być drabiniasty... [emoji38] Po za tym popracuj trochę nad swoja pisownią :)I skończ te swoje złośliwości bo to już nudne się staje...
Z tymi wozami to kierownik używa prawidłowej naukowej nazwy na środek transportu. Możliwe, że nie świadomie ale kto go tam wie [emoji3]


Post Wysłano: 30 lis 2017, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Nie wnikajmy czy jest tego świadom czy nie...;)Ale świadomie pisze,że taka solówka może spalić 50 litrów na 100 km ma specyficzne poczucie humoru...to na pewno I mnie już nie denerwuje tym co pisze a rozśmiesza.. :lol: Czyli taka solówka według niego i zzx spala więcej niż większość zestawów...hehe w to ciężko będzie mi uwierzyć bo to by się wcale nie opłacało czymś takim jeździć i jeszcze zzx zależy jaką Ty masz solówkę a 50 litrów na 100 km to mi wywrotka 4 oska paliła z ładunkiem ponad 20 ton ;)Pojeżdzę trochę to zweryfikuję jak na razie nie pocieszyliście mnie tutaj...


Post Wysłano: 30 lis 2017, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Dobra, to ja ci napisze, że to powinno pali 20/100. Lepiej?
Co w tym dziwnego, że samochód może palić 30-50 litrów? Sam czasem mam takie wyniki, jak się trafi robota w miejscu, na włączonym silniku, bez jazdy.
Na pusto i na trasie 21 to normalny wynik na to auto i ten silnik. A jak jeździsz po mieście, załadowany i z włączonym agregatem to masz 3 dychy. Co za filozofia?

Powiedz od razu co chcesz usłyszeć, to tak będziemy pisać. Bo jak piszemy inaczej (tak jak uważamy), to się obrażasz, że wszyscy przeciwko tobie.


Post Wysłano: 01 gru 2017, 8:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Nie obrażam Panie Luka Na pusto z Kielc do łodzi wyszedł 21 na 100km..a wiadomo,że jak z łądunkiem to inaczej.. Tylko ciężko mi uwierzyć żeby takie auto spalało do 50 litrów na 100km...Nikt by nie zarobił na takim aucie...Chyba ,że dobre stawki ktoś ma. Panie Luka z innej beczki Pisałem w innym temacie ,że pokazuje mi ,że ta strona jest zainfekowana może warto sprawdzić..Za kazdym razem kiedy tu wchodzę mam komunikat na całą stronę na czerwonym tle..Wcześniej tego nie było..I nie tak nerwowo...;)


Post Wysłano: 01 gru 2017, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

wyjeżdżając z Warszawy z potężnego korka wywiozłem zużycie 46l/100km - gdybym skończył na tym pracę to tak by zostało, na szczęście to był początek dnia więc suma sumarum skończyło się na 29,8 l/100 km i było to w zestawie nie solo.
jeżdżąc na dystrybucji masz stawkę z ryczałtu, punktu na pewno nie z kilometra (jeżeli tak sie umówiłeś to znaczy że mało wiesz o transporcie - ale to jest moje bardzo subiektywna ocena).

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 01 gru 2017, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Może "wóz aż gwizda, tylko szofer p i z d a" :D ?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 gru 2017, 20:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Zzx no mało wiem o transporcie na własnym rozrachunku i to żaden wstyd bo jak byś czytał uważniej moje posty to byś wiedział ...Po za tym ryczałt tu gdzie zacząłem jest do danej ilości km dziennie w koło komina potem stawka z kilometra tak proponują firmy spedycyjne..Byłem już na nie jednej rozmowie..co do kierownika...chłopie śmieszysz mnie już i nie pokazuj tu swojego niskiego poczucia swojej wartości i tego ,że musisz być mocno zakompleksiony pisząc takie teksty chcesz widać zwrócić na siebie uwagę żeby była aprobata...i owszem zwracasz...jako błazen...Myślisz,że jak to napiszesz ,że ja p......a to co wielki boss jesteś...????Widać ,że bardzo lubisz się tu udzielać na forach ...pewnie bidulku jesteś bardzo samotny nie dziwię się takie teksty pisać...Prośba nie przeszkadzaj w dyskusji dobrze?????Dziękuję


Post Wysłano: 01 gru 2017, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Mario, nie denerwuj się. Jesteś poprostu kolejnym użytkownikiem który nabawił się traumy związanej z moją skromną osobą.

Załóżcie sobie grupę wsparcia na fejsie, może ktoś Wam zaoferuje pomoc, terapię, rehabilitację czy coś... :D

Żeby nie bylo OT, nspisz jaką robisz robote, gdzie jeździsz i jak ciężko. Coś się doradzi.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 gru 2017, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

tam gdzie jeżdżę jest albo ryczałt albo kilometry nie ma czegoś takiego łączonego.
jest ekipa co jeździ na ryczałcie " za dostawę do .... "najczęściej jeden adres czasami dwa.
raz wychodzi lepiej raz gorzej - dziennie kilometrów od 245 - 313 najczęściej tak około 270 - 2-3 rozładunki i 2 załadunki stawka policzona z całego roku wyszła ponad 4 złote na stałej robocie. (szału nie ma ale 240 dni możesz jeździć - soboty i niedziele wolne :D )

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: