Strona 1 z 70 [ Posty: 1399 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 570 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

http://fh1.volvotrucks.com/pl-pl/index.html

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Z grubsza oblukane i nawet nawet.

http://fh1.volvotrucks.com/pl-pl/fh16.html

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2012, 22:01
Posty: 28
Samochód: Jumper
Lokalizacja: Wrocław

http://fhmedia.volvotrucks.com/resource ... llery7.jpg

Zwykły Globetrotter wydaje się jakoś sensownie wyglądać. Powoli się przekonuję do nowego Volvo.


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

wiele obaw miałem związanych z tą premierą ale patrząc na te zdjęcia jestem spokojny, Volvo mi się bardzo podoba :D


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Do mnie bardzo przemawia wnętrze tego auta ze stylistyką muszę się sam zapoznać na żywo.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2011, 17:29
Posty: 27
GG: 0
Samochód: Renault Master

Ciekaw jestem kto pierwszy w Polsce pokusił się na zakup nowego modelu .
A jeszcze mnie bardziej zastanawia kto będzie pierwszym właścicielem FH 16 750.


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

I huk jak nudzili tym magikiem, odpuściłem oglądanie na chwilę i przegapiłem najlepsze :roll:

Aczkolwiek z mojego punktu widzenia mogli by obniżyć jakoś w nowym FH bo jeszcze poważniejszej awarii nie robiłem w roczniku młodszym niż 07, no qurwa nie psują sie :mrgreen:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Wysypało się trochę filmów:
http://www.youtube.com/user/VolvoTrucks


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Ale deskę rozdzielcza ma genialną. Deska w MP4 była rewolucyjna, ale tutaj wygląda jakby ją wyciągnęli prosto z osobówki. Moim zdaniem jest wyśmienita :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 23:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Ale deskę rozdzielcza ma genialną. Deska w MP4 była rewolucyjna, ale tutaj wygląda jakby ją wyciągnęli prosto z osobówki. Moim zdaniem jest wyśmienita :)
Nie tylko Twoim. Ta deska jest po prostu fantastyczna.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ktoś mi w końcu może odpowie - o co chodziło projektantom z Volvo (może z chin?) Którzy na boku jednego samochodu poprowadzili 2 różne linie? Pierwsza to skośne przetłoczenie od zderzaka, wyraźne, ostre kanty i kreska, a druga to linia bocznych okien? JAK MOŻNA na jednym samochodzie zrobić takie coś?! :shock: Szkarada jak nic. Zawsze mówiłem, że Actros jest ładny :mrgreen:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

Bardzo się wymieszały moje odczucia co do tego pojazdu... Mimo, że wygląd zewnętrzny był już poniekąd znany od kilku miesięcy, o tyle to, co ten samochód kryje w sobie, było do dzisiaj nieznane... I śmiało mogę stwierdzić, jako były kierowca, że to, co dzisiaj zobaczyłem, zrobiło na mnie ogromne wrażenie... Pierwszy raz w ciężarówce widzę aktywną klimatyzację postojową - która ma opcję chłodzić, jeśli jest za gorąco i ogrzewać, jeśli jest za zimno... Pierwszy raz widzę, żeby w pojeździe było specjalne urządzenie do suszenia rękawic - prozaiczna sprawa ale dla kierowcy cholernie ważna... Ile par rękawic się woziło w kabinie, żeby zimą przy załadunkach co chwilę wymieniać na suche, a mokre suszyć pod nawiewem Webasto... Widać, że zwiększyła się ilość schowków, wydaje mi się, że został powiększony schowek nad łóżkiem górnym - świetnie wygląda kombinacja rolet - boczne odsuwają się na boki do zewnątrz a środkowy standardowo do góry - detal ale wygląda fajnie :) Kabina wydaje się być bardzo obszerna... Ścięcie kabiny wewnątrz prawie się nie rzuca w oczy - większość "uciętej" powierzchni kryją schowki... I wrócił częściowo do łask środkowy schowek pod szyberdachem, gdzie jest lusterko, przy którym można się ogolić itd... Kolejny istotny dla życia codziennego detal :D Co do samego szyberdachu to stanowi on także funkcję wyjścia awaryjnego podczas na przykład przewrócenia pojazdu na bok - ciekawa sprawa... Jest jeszcze pewnie masa nowości, o których niebawem się dowiemy albo zobaczymy na żywo wkrótce... Podsumowując... Nowy I-Shift otrzymał dwa sprzęgła więc jego praca stała się jeszcze szybsza - a bodajże był najszybszy na rynku mimo wszystko, tunel pozostaje ale niski - moim zdaniem dobrze bo ogranicza przedostawanie się brudu "spod nóg" do dalszej części kabiny... Kolejny atut to niezależne zawieszenie - okaże się w eksploatacji na ile jest trwałą konstrukcją... Mimo wszystko pojazd zapowiada się ciekawie - poznawajmy go dalej... :)


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Kilka fotek wnętrza
http://mik99.picturepush.com/album/227039/p-FH.html

Tunel 8cm XL na tunelu posiada wysokość 211cm, całkowita wysokość kabiny to 222cm. Globetrotter na tunelu posiada wysokość 196cm.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 0:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Do nowego Volva pasują trzy słowa - Made In China!

O ile z zewnątrz wygląda odważnie i odróżnia się od poprzedników to w środku jak dla mnie porażka. Projektanci chyba zapomnieli, że kokpit ma być praktyczny. Kiedy inni się biją o to by powierzchnia była płaska i można było coś położyć, np laptopa, dokumenty itp. Tutaj pozbawiono ich w ogóle takiej możliwości. Chcecie dowodu na niepraktyczność? Odpowiedzcie mi na pytanie, gdzie wchodząc do środka położyć telefon komórkowy?

Jednocześnie Volvo da zarobić tym co produkują stoliki do ciężarówek, chociaż tutaj będą musieli się nieźle napracować.
Po za tym w miarę spoko, tunel niewielkim schowków sporo. Czyli oprócz kokpitu i kierownicy ujdzie.

Całość wyraźnie daje do zrozumienia, że to bardziej azjatycka niż europejska ciężarówka.

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 0:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

W nowym Trailer Magazine będzie już reklama nowego FH.

P.S. Dla tych co nie mogą się doczekać materiał będzie w październiku. A wrześniowy numer ukaże się w tym tygodniu za sprawą tej reklamy nie wyszedł na czas, bo by było pokazane nowe Volvo w nim przed premierą.

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Mnie tam się podoba nowe Volvo.

Facelifting poprzednika przygotował nas trochę na nowy model (dzielone światła, grill). Jakby nie patrzeć to nie idzie pomylić tego z inną marką. Natomiast bardzo ciekawe co z nową Magnumką, jak wiadomo współpracują z Volvo. To dopiero może być rewolucja.


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 13:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
tutaj wygląda jakby ją wyciągnęli prosto z osobówki
Racja, i jak zaznaczył
Cytuj:
na niepraktyczność
jest tak samo niepraktyczna. Ciekawe czy schowki nad przednią szybą są tak samo niepraktyczne jak w poprzedniku, bo tam kompletnie nic sie nie mieściło, nic przydatnego oczywiście.
Ogólnie ładnie w środku, nie wiem czy praktyczne, bo w takim aucie trzeba pomieszkać.


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 13:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2012, 21:58
Posty: 13
GG: 0
Samochód: magnum 460

Powiem tak nowe volvo rozczarowało mnie wyglądem chociaż nie jest najbrzydszym autkiem to parę rzeczy można by było zrobić lepiej np. tunel silnika pod deską rozdzielczą,zamiast zrobić dużą szufladę zrobili coś dziwnego schodek,bułę :/ :/ .Co do nowej magnumki to też jestem rozczarowany mianowicie tym że przednia oś powędrowała pod silnik kto jeździł magnum wie że komfort i trwałość zawieszenia brało się z tego że motor był za przednią osią. Chociaż pewnie od strony technicznej volvo zje mercedesa.


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 15:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2012, 11:57
Posty: 24

Mi na pierwszy rzut oka nowe FH niezbyt się spodobało , ale w środku za to bardzo ładne wykonanie .Moim zdaniem nawet ładniejsze niż w Actrosie . Ciekawe jak sprawdzi się w praktyce.

_________________
Dużo czytam mało piszę


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 15:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
tutaj wygląda jakby ją wyciągnęli prosto z osobówki
jest tak samo niepraktyczna. Ciekawe czy schowki nad przednią szybą są tak samo niepraktyczne jak w poprzedniku, bo tam kompletnie nic sie nie mieściło, nic przydatnego oczywiście.
Ogólnie ładnie w środku, nie wiem czy praktyczne, bo w takim aucie trzeba pomieszkać.[/quote]
Nie trudno się nie zgodzić. O ile sama deska wraz z cyferblatem na mnie robi wielkie WOW to też się zastanawiałem czy będzie praktyczna. Szuflada pod deską jest pojemna, ale czy za każdym razem będziemy jej używać jak chcemy trzymać gdzieś telefon bez sensu. to samo nie będziemy rzucał go na łózko i w pewnym momencie trzeba będzie oderwać wzrok od jezdki, lekko się obrócić i sięgnąć po telefon. Jedynym ratunkiem będzie ta szufladka skierowana w stronę kierowcy w pulpicie. Schowki nad kierowcą widać wyraźnie, że są głębsze, może nie aż tak głębokie, jakby mogło się wydawać, ale podstawowe gadżety które kierowca tam trzyma się pomieszcza. Na wszelkie inne duże gabaryty są pokaźne tylne szafki.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 70 [ Posty: 1399 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 570 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: